Починай свій ранок із Прем'єр-Міністром – дякуємо за іще один день економічного зростання та добробуту!
#наступ_музичний
Що: Концерт пам'яті Героїв Небесної Сотні
Де: Національний музей історії України
Володимирська 2
Коли: 19 лютого о 15:00
Вхід вільний
Подробиці :
В колі друзів і однодумців, кожен з яких гостро пережив події на Майдані, згадаємо Революцію Гідності, музику тих днів, вшануємо пам'ять наших Героїв. Сергій Василюк (Тінь Сонця), Фома (Мандри), Тарас компаніченко, гурт "Телері" і багато інших супроводжуватимуть вечір. Особливий гість - піаніст-екстреміст Майдану.
Вхід вільний.
P.S За годину до концерту відбудеться презентація фотоальбому британського фотографа Джо О'Браєна "Майдан, більше ніж життя і смерть".
Деталі:
https://www.facebook.com/events/677400872420492/
Що: Концерт пам'яті Героїв Небесної Сотні
Де: Національний музей історії України
Володимирська 2
Коли: 19 лютого о 15:00
Вхід вільний
Подробиці :
В колі друзів і однодумців, кожен з яких гостро пережив події на Майдані, згадаємо Революцію Гідності, музику тих днів, вшануємо пам'ять наших Героїв. Сергій Василюк (Тінь Сонця), Фома (Мандри), Тарас компаніченко, гурт "Телері" і багато інших супроводжуватимуть вечір. Особливий гість - піаніст-екстреміст Майдану.
Вхід вільний.
P.S За годину до концерту відбудеться презентація фотоальбому британського фотографа Джо О'Браєна "Майдан, більше ніж життя і смерть".
Деталі:
https://www.facebook.com/events/677400872420492/
👍1
Герої твого народу і його великі постаті - злодії. Тільки ми маємо право вибирати кого нам славити, а кому заявляти анафему. Без метрополії ти не значиш нічого. Твоя держава можлива лише в рамках більшої, в рамках імперії - інакше ти заколотник і святотатець.
Ти не маєш права любити свою державу вільною, люби її лише так, як диктуватиме тобі великий брат. Ці поняття, мислення колоніального туземця, закладались українцям увесь час єднання з дорогими братами з півночі.
України нема, є лиш Малоросія, України вільної ніколи не буде, буде лише совіцька. І ось зараз - України більше нема, є Новоросія й паплюжні зрадники панслов'янського проекту, що осмілились спробувати вирватись з пут великодержавного павучиська.
Та зараз ми вже не ті, що були колись. І сей сімнадцятий то не Київ Грушевського і не наступи Муравйова. Одначе загроза усе ще є. Пам'ятаймо, наступчани, ніколи знову. Ніколи знову не дозвольмо іншим диктувати ким ми є, були і будем.
Ти не маєш права любити свою державу вільною, люби її лише так, як диктуватиме тобі великий брат. Ці поняття, мислення колоніального туземця, закладались українцям увесь час єднання з дорогими братами з півночі.
України нема, є лиш Малоросія, України вільної ніколи не буде, буде лише совіцька. І ось зараз - України більше нема, є Новоросія й паплюжні зрадники панслов'янського проекту, що осмілились спробувати вирватись з пут великодержавного павучиська.
Та зараз ми вже не ті, що були колись. І сей сімнадцятий то не Київ Грушевського і не наступи Муравйова. Одначе загроза усе ще є. Пам'ятаймо, наступчани, ніколи знову. Ніколи знову не дозвольмо іншим диктувати ким ми є, були і будем.
Ми стараємось не публікувати новини без серйозних пруфів, але це взагалі пиздець якийсь.
_______________________________________
#НаступІнформБюро
41 мільйон 979 тисяч людей — саме така цифра втрат СРСР у Другій Світовій оголошена вчора на парламентських слуханнях в Держдумі РФ. Ця цифра надходить, нібито, з розсекречених документів Міністерства Оборони.
Добре подумайте над цією цифрою. Це трохи менше ніж сучасне населення України. І на 15 мільйонів (!) більше ніж вважалося раніше. І всі ці роки від нас приховували цю жахливу статистику.
І не дивлячись на все, в ЗМІ ця подія не те щоб висвітлювалась. Не зрозуміло — чи росіянські ЗМІ стараються тактично замовчати цей незручний факт, чи сама новина не має під собою жодної підстави.
А що думаєш ти, наступчанине?
_______________________________________
#НаступІнформБюро
41 мільйон 979 тисяч людей — саме така цифра втрат СРСР у Другій Світовій оголошена вчора на парламентських слуханнях в Держдумі РФ. Ця цифра надходить, нібито, з розсекречених документів Міністерства Оборони.
Добре подумайте над цією цифрою. Це трохи менше ніж сучасне населення України. І на 15 мільйонів (!) більше ніж вважалося раніше. І всі ці роки від нас приховували цю жахливу статистику.
І не дивлячись на все, в ЗМІ ця подія не те щоб висвітлювалась. Не зрозуміло — чи росіянські ЗМІ стараються тактично замовчати цей незручний факт, чи сама новина не має під собою жодної підстави.
А що думаєш ти, наступчанине?
#НаступІнформБюро
Майк Пенс: Россия должна отвечать за свои действия
Вице-президент США Майк Пенс заявил, что США будут требовать от России соблюдения Минских договоренностей, которые призваны положить конец конфликту на востоке Украины.
Майк Пенс: Россия должна отвечать за свои действия
Вице-президент США Майк Пенс заявил, что США будут требовать от России соблюдения Минских договоренностей, которые призваны положить конец конфликту на востоке Украины.