Український Наступ | #УкрТг ∆
127K subscribers
76.6K photos
17.6K videos
115 files
15.3K links
Боремося на громадсько-мемних фронтах інформаційної війни з 2014-го
Коментувати мовою РФ заборонено

По всім питанням @proponuy_un_bot

Твіттер
twitter.com/ukrnastup

Oбіцяні патреон та buy me a coffee:
bmc.link/nastup2014
patreon.com/user?u=87684186
Download Telegram
А знаєте хто ще вирощує картоплю?
Доброго утра вам желает #сверхдержава.

Завидуйте, какелы!
Починай свій ранок із Прем'єр-Міністром – дякуємо за іще один день економічного зростання та добробуту!
#Перемога з Естонії

Заходжу в магазин, а там.

Ціна 25 євроцентів = 7 гривень
З немовлят до підлітків перейшли
#наступ_музичний
Що: Концерт пам'яті Героїв Небесної Сотні
Де: Національний музей історії України
Володимирська 2
Коли: 19 лютого о 15:00
Вхід вільний
Подробиці :
В колі друзів і однодумців, кожен з яких гостро пережив події на Майдані, згадаємо Революцію Гідності, музику тих днів, вшануємо пам'ять наших Героїв. Сергій Василюк (Тінь Сонця), Фома (Мандри), Тарас компаніченко, гурт "Телері" і багато інших супроводжуватимуть вечір. Особливий гість - піаніст-екстреміст Майдану.
Вхід вільний.
P.S За годину до концерту відбудеться презентація фотоальбому британського фотографа Джо О'Браєна "Майдан, більше ніж життя і смерть".
Деталі:
https://www.facebook.com/events/677400872420492/
👍1
Герої твого народу і його великі постаті - злодії. Тільки ми маємо право вибирати кого нам славити, а кому заявляти анафему. Без метрополії ти не значиш нічого. Твоя держава можлива лише в рамках більшої, в рамках імперії - інакше ти заколотник і святотатець.

Ти не маєш права любити свою державу вільною, люби її лише так, як диктуватиме тобі великий брат. Ці поняття, мислення колоніального туземця, закладались українцям увесь час єднання з дорогими братами з півночі.

України нема, є лиш Малоросія, України вільної ніколи не буде, буде лише совіцька. І ось зараз - України більше нема, є Новоросія й паплюжні зрадники панслов'янського проекту, що осмілились спробувати вирватись з пут великодержавного павучиська.

Та зараз ми вже не ті, що були колись. І сей сімнадцятий то не Київ Грушевського і не наступи Муравйова. Одначе загроза усе ще є. Пам'ятаймо, наступчани, ніколи знову. Ніколи знову не дозвольмо іншим диктувати ким ми є, були і будем.
Ми стараємось не публікувати новини без серйозних пруфів, але це взагалі пиздець якийсь.
_______________________________________
#НаступІнформБюро

41 мільйон 979 тисяч людей — саме така цифра втрат СРСР у Другій Світовій оголошена вчора на парламентських слуханнях в Держдумі РФ. Ця цифра надходить, нібито, з розсекречених документів Міністерства Оборони.

Добре подумайте над цією цифрою. Це трохи менше ніж сучасне населення України. І на 15 мільйонів (!) більше ніж вважалося раніше. І всі ці роки від нас приховували цю жахливу статистику.

І не дивлячись на все, в ЗМІ ця подія не те щоб висвітлювалась. Не зрозуміло — чи росіянські ЗМІ стараються тактично замовчати цей незручний факт, чи сама новина не має під собою жодної підстави.

А що думаєш ти, наступчанине?