Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
На Запоріжжі підари дронами знищили унікальну історичну садибу Миклашевського
Зведена у 1853–1916 роках, вона належала родині Михайла Миклашевського — представника давнього українського козацько-старшинського роду.
Садиба була єдиним настільки добре збереженим палацовим об'єктом у регіоні, де залишалися автентичний дерев'яний декор, гвинтові металеві сходи та унікальні елементи інтер'єру.
— зазначила представниця заповідника "Хортиця" Ганна Головко.
Зведена у 1853–1916 роках, вона належала родині Михайла Миклашевського — представника давнього українського козацько-старшинського роду.
Садиба була єдиним настільки добре збереженим палацовим об'єктом у регіоні, де залишалися автентичний дерев'яний декор, гвинтові металеві сходи та унікальні елементи інтер'єру.
Вона пережила численні історичні потрясіння за понад півтора століття свого існування та неодноразово зазнавала пошкоджень уже під час повномасштабної російсько-української війни. Сьогодні ми, ймовірно, втратили її назавжди
— зазначила представниця заповідника "Хортиця" Ганна Головко.
🤬1.01K💔103😭48❤10 4👍2💅2 2🤯1
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
Forwarded from Український Наступ | #УкрТг ∆
🎰 Більше стімдеків Богу стімдеків 🎰
Панове та панянки, на жаль, збори самі себе не зберуть. Нині закриваємо питання ізрушницею помпою для випилювання фпв для панів артилеристів на Північ, нового корча на Схід, скиди, ремонт інших корчів (що перебувають у стані досі живих) та 3Д принтер, аби в осяжному майбутньому не купувати скиди, а робити самостійно 😂 Як і заведено, все це надпотужне щастя треба на позавчора, але збори закриваються не те що б дуже швидко, тому маємо що маємо. Енівей, лишається ще 400 тисяч, а це означає, що треба піднатиснути, бо якщо не ми з вами, то хто? 🧑🎤
І так, традиційно за донат в 100 гривнів (і більше) ви отримуєте шанс виграти АДМІНІВСЬКИЙ особистий СТІМДЕК ОЛЕГ 512 ГБ. Пропозиція обмежена, адже стімдеків більше не стає🚬
https://send.monobank.ua/jar/QbUL9u8wS
https://send.monobank.ua/jar/QbUL9u8wS
https://send.monobank.ua/jar/QbUL9u8wS
Панове та панянки, на жаль, збори самі себе не зберуть. Нині закриваємо питання із
І так, традиційно за донат в 100 гривнів (і більше) ви отримуєте шанс виграти АДМІНІВСЬКИЙ особистий СТІМДЕК ОЛЕГ 512 ГБ. Пропозиція обмежена, адже стімдеків більше не стає
https://send.monobank.ua/jar/QbUL9u8wS
https://send.monobank.ua/jar/QbUL9u8wS
https://send.monobank.ua/jar/QbUL9u8wS
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
This media is not supported in your browser
VIEW IN TELEGRAM
Кримський міст зустрічає визволителів
❤736 146⚡42 24 12🙏6👍3 2🫡1
This media is not supported in your browser
VIEW IN TELEGRAM
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
🙏251🫡83❤25👍19 3 3
как там в крьіму роднЬІє?👋
Давайте ми розкажемо)
🥚 У Совєтському районі виникла пожежа на електропідстанції «Насосна-2»
🤓 У Керчі повторно уражено TES Terminal — один із найбільших нафтотерміналів півострова.
🫶🏻 Вибухи також лунали на Арабатській Стрілці в окупованій частині Херсонщини.
😁 Під атакою знову опинився порт «Кавказ», який використовується для перевезення вантажів між рф та окупованим Кримом.
в общєм сітуация полностью контроліруємая🌟
Давайте ми розкажемо)
🥚 У Совєтському районі виникла пожежа на електропідстанції «Насосна-2»
🤓 У Керчі повторно уражено TES Terminal — один із найбільших нафтотерміналів півострова.
🫶🏻 Вибухи також лунали на Арабатській Стрілці в окупованій частині Херсонщини.
в общєм сітуация полностью контроліруємая
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
❤643 94 52⚡12🤯4🌭4🤓3 2👍1