Український Наступ | #УкрТг ∆
127K subscribers
76.6K photos
17.6K videos
115 files
15.3K links
Боремося на громадсько-мемних фронтах інформаційної війни з 2014-го
Коментувати мовою РФ заборонено

По всім питанням @proponuy_un_bot

Твіттер
twitter.com/ukrnastup

Oбіцяні патреон та buy me a coffee:
bmc.link/nastup2014
patreon.com/user?u=87684186
Download Telegram
Всем встать! Звучит гимн Новой Швейцарии!
Заходят как-то подписчики Ми Патріоти України, ФОТ и Антивсепропальщика в бар, а бармен им говорит:
- У нас обслуживают только совершеннолетних и натуралов! #анекдоты_категории_б
🤓1
Накопичувальну пенсійну систему запустять на початку 2017 року
#НаступІнформБюро #peremoha_news

Міністерство соціальної політики України планує впровадити накопичувальну систему загальнообов'язкового державного пенсійного страхування і єдиних принципів нарахування пенсій на початку 2017 року, повідомив віце-прем'єр-міністр Павло Розенко під час панельної дискусії про соціальну ситуацію у країні.

«Ми хочемо, щоб елементи накопичувальної системи стартували на початку 2017 року», – сказав Розенко.

Нагадаємо, на початку травня 2016 року віце-прем'єр-міністр Павло Розенко заявив, що чинна в Україні система пенсійного забезпечення не може задовольнити в повному обсязі потреби пенсіонерів.

Тому уряд повідомив про плани запровадити в Україні накопичувальну пенсійну систему з 1 липня 2017 року, тоді як раніше планували дату 1 січня 2017 року. 5 травня нинішнього року в парламент було внесено законопроект №4608 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запровадження накопичувальної системи загальнообов'язкового державного пенсійного страхування і єдиних принципів нарахування пенсій» як заміну відповідного документа, запропонованого попереднім урядом.

Як вказано в пояснювальній записці до законопроекту, з 1 липня 2017 року запроваджується сплата страхових внесків до другого (накопичувального) рівня пенсійної системи застрахованими особами, які до цієї дати не досягли пенсійного віку. Розмір страхового внеску першого року становитиме 2% і щорічно збільшуватиметься на один відсоток до досягнення 2020 року 5%.
#мультипаспорт
Непризнанные в снг и невыездные.
Очередной удар в спину. Беларусь поднимает тариф на транзит российской нефти.

#НаступІнформБюро
GTA по-українськи
Хунта лютує. Київ, 2016 рік.
Вечірнє полювання на адмінів #фот оголошується відкритим.
#НаступІнформБюро #чотамукацапов #сверхдержава
Вечер в хату, русичи!
В Новосибирске семиклассникам задали выучить песню М.Круга "Владимирский централ".
АУЕ!