121 links
Актуальна інформація щодо роботи підприємства.
Ремонт підвищеної складності: харківські теплоенергетики міняють теплоізоляцію на магістралі під великим мостом над річкою . Дерев’яна дранка, якою утеплювали труби у 70-х роках минулого сторіччя давно віджила свій вік, але замінити її не було технічної можливості, аж допоки не з’явилися на підприємстві великі автокрани. Вони були надані за ініціативи Харківської міської ради за проєктом світового Банку.
До робіт над водою готувалися місяць. Навіть побудували спеціальний понтон у ковальсько-механічному цеху підприємства. За допомогою 60-ти тонного крану його тримають на потрібній висоті над водою.
Ранковий обстріл змушує ізолювальників перервати роботи до відбою. Як каже майстриня цеху перекладок Оксана Мамедова, найстрашніше було у 2022 році, коли прилітало зовсім близько. Тоді ізолювали надземні теплотраси у Холодногірському районі , і приліт стався за кілька сотень метрів.
На сьогодні в команді Оксани Мамедової дві жінки, вона тертя і ще двоє чоловіків. Сьогодні на допомогу дали ще слюсаря з філії. Каже, працювати її підрозділу доводиться за будь-яких умов, бо у природи немає поганої погоди, а ізоляція зберігає таке дорогоцінне на сьогодні тепло. Отже планів на ремонтну кампанію дуже багато, як і матеріалів. Нажаль, тільки літо коротке і дуже заважають ракетні атаки.
Перемога зі швидкістю два голи за хвилину : Футбольна команда КП «Харківські теплові мережі» дуже різко виборола перемогу у фіналі турніру Металіст-ліги 1654 у суперників з ФК «Фортуна». Іван Горбенко на 28-й хвилині фінального матчу забив одразу два голи. Його темп буквально через хвилину закріпив Денис Грабарь. Загалом гравці-теплоенергетики не збавляли швидкості влучань по воротах суперника з першого голу на 4-й хвилині матчу: рахунок відкрив Віталій Ткаченко – йому належать 2 перші голи в загальному рахунку. Далі ініціативу підхопили Ігор Клінушков, Іван Горбенко, Денис Грабарь , Микита Скороходов. Завершив матч останніми переможними двома голами на 41 і 50-й хвилині Станіслав Шестаков . А на 45-й наснаги команді додав воротар Віталій Красноруцький, який не зважаючи на травму отриману у півфіналі, забив гол супернику прямо із власних воріт . Таким чином команда ФК «Фортуна», яка за весь турнір з 9 березня програла лише в першому турі, потерпіла поразку від КП «ХТМ» із рахунком 4:11. Загалом, турнір, який тривав майже 3 місяці , для теплоенергетиків став прикладом справді запеклої боротьби. Загалом гравці КП «ХТМ» забили у ворота суперників 52 голи . При цьому крім травмованого воротаря , у фіналі розбили ніс керiвнику групи контролю теплоспоживання КП «ХТМ» Ігорю Клінушкову. Але свій гол він встиг забити ще на 15-й хвилині матчу.
Харківський міський голова Ігор Терехов очолив рейтинг мерів України за результатами «Дев'ятого всеукраїнського муніципального опитування».

На запитання «Наскільки ви схвалюєте чи не схвалюєте діяльність міського голови?» схвально відповіли 80% респондентів-харків'ян.

За результатами опитування мер Харкова Ігор Терехов посів перше місце, міський голова Хмельницького з рівнем схвалення 66% - друге, а Івано-Франківська - третє (58%).

Опитування провела соціологічна група «Рейтинг» від імені Центру аналізу та соціологічних досліджень Міжнародного республіканського інституту в 21 обласному центрі, не підконтрольному рф. У ньому взяли участь 16,8 тис. мешканців міст віком від 18 років і старше.