STERNENKO
843K subscribers
22.9K photos
17.9K videos
15 files
16.6K links
Допомога ЗСУ https://www.sternenkofund.org/donate

🫶🏻Фонд @sternenkofund

❗️Нікому не пишу, не прошу гроші, поповнити рахунок чи щось купити. Усі збори на армію публічні.

Російська мова у коментах заборонена.
Download Telegram
Відбулось дещо дивне.
Після заявленого відводу нам (очікувано) відмовили.

Але потім суддя Кравченко, який раніше відмовляв у трансляції бо «не хочуть витрачати кошти та суд і так завантажений» сам ініціював проведення трансляції.

Тому тепер стрім є, ось за посиланням👇🏻
https://youtu.be/PoKLjxRuHyk
👍491😁34
Кримінальне провадження по ч. 1 ст. 263 закрити за малозначністю (це про 1 патрон).
По ст. 146 («викрадення») залишити без змін.

Але судимості відтепер у мене нема.
Половинчаста, але однозначно перемога!

Далі зі 146ю підемо в ЄСПЛ.

Дякую вам усім за підтримку!
👍1.92K😁30👎151🤬1
This media is not supported in your browser
VIEW IN TELEGRAM
Тут російський агент Мураєв на завтра на мітинг у Харкові зібрався, бо каже що його помийний канал «Наш», який він каже, що не належить йому, нібито хоче закрити РНБО.

Я скептично ставлюсь до таких заяв, але все ж Мураєву нагадаю, що за його ж словами ті, хто ходять на мітинги — ненормальні.
Мураєв проти права на протест, але сам чомусь цим правом користуватись хоче.

Тож рекомендую йому бути послідовним, і завтра оголосити на мітингу себе безробітним злочинцем, радикалом та фашистом, якого треба негайно заарештувати.
👍1.42K😁321🤬58👎8
Триває процес проти мене за необхідну оборону від тітушок Труханова. Подаємо важливі письмові докази щодо нападника Кузнєцова.

Адвокат Татарова теж присутній.
Стрім тут - https://fb.watch/b5XWGAaxW_/
👍497🤬58👎6😁2
Вчора мені скасували обвинувальний вирок за 1 патрон. Судимості нема.

Але Патронів у мене ще є багато😉
Долучайтесь якщо що👇🏻
patreon.com/sternenko
👍877😁136🤬4👎3
Знищуємо брехню служників ОП далі.

Сьогодні відбулось чергове засідання по справі моєї необхідної оборони.

Нагадаю, прокурори Венедіктової та адвокат Татарова у процесі брешуть, що нібито мій нападник Кузнєцов після поранення у лівий шлуночок серця не міг пробігти 99 м і ніби як на місці мав впасти одразу ж.
Мабуть, фільмів голівудських передивились.

Мої адвокати сьогодні довели, що все, що мають прокурори — абсолютна брехня від початку і до кінця.

Було надано:
⁃ висновок Головного бюро СМЕ, в якому спростовано висновок фальсифікаторів КиївСМЕ. Фактично обслугу прокуратури їхні ж колеги з вищої установи визнали фабрикаторами, а їхню «експертизу» — необґрунтованою.
⁃ Цілу низку наукових статтей, в яких описано, що часто люди, отримавши такі ж поранення, як у Кузнєцова, долали і більшу відстань та інколи лишались живими дуже тривалий час.
⁃ Висновок ще одного експерта про те, що Кузнєцов мав отримати усі поранення в один і той самий час. Тобто при відбитті мною нападу.
⁃ Довідка по судовим рішенням в Україні, за якими при таких же пораненнях у серце, як у мого нападника, люди жили та активно діяли ще від декількох хвилин і більше. А не 1-10 секунд, як нам брешуть чорти Венедіктової.
⁃ Трафіки виконавців замаху Кузнєцова і Ісайкула, згідно з якими ті прибули в Одесу з різних населених пунктів, а перш ніж вирушити до мого дому, після 18:00 вимкнули одночасно і в одному місці мобільні телефони з метою конспірації. Що цікаво, телефон Кузнєцова потім так і не був знайдений, а Ісайкула телефон увімкнули після того, як його затримала поліція. А потім відпустила, надавши охорону.
⁃ Я також зробив заяву, що згідно з показаннями організатора замаху (якого прокурори кличуть свідком обвинувачення) Подобєдова, він та його спільники в день замаху одночасно зі мною перебували у тих самих, що і я, місцях. Що вказує на стеження, бо таких збігів бути не могло.
⁃ Суд отримав 2 оперативні довідки від поліції та СБУ про те, що «свідки» прокуратури Посувайло і Подобєдов могли бути організаторами замаху.

Коли ми все це надавали та пояснювали, то прокурори і адвокат Татарова Бівалькевич казали що обставини нападу на мене у справі про відбиття нападу не мають значення, і що всі наші докази — не докази🤡

Від декого я подібне вже чув.

Наступне засідання за тиждень, у п‘ятницю, 18.02 о 12:00.
Буду так само стрімити.

Кожній причетній до цього переслідування мразоті зичу у разі нападу ніколи не захищати своє життя.
👍772🤬18👎6😁1
Це Kalush. Він кличе тебе на завтра на Марш за єдність України, ну а ми поки більше розповімо про захід🇺🇦

⁃ Мета: привернути додаткову увагу світу до України та російської агресії, показати, що ми є та не віддамо нашу країну окупантам. Ну і, звісно ж, підтримати одне одного у цей непростий час.
⁃ Наша акція мирна. Ми не плануємо використання будь-яких заборонених засобів і вас просимо також їх не брати з собою.
⁃ Марш також не є партійним заходом. Тому представників політичних сил просимо утриматись від використання партійних прапорів (за винятком 1 шт. на 1 організацію).
⁃ Ми просимо вас максимально брати із собою національну символіку. Нехай уся наша хода стане синьо-жовтою!
⁃ Друзів теж беріть😉
⁃ Під час маршу не плануються виступи з мікрофоном. Буде тільки один модератор, він допомагатиме формувати колону та заряджатиме гасла.
⁃ Аби не наражати себе та інших на небезпеку, пам‘ятайте про протиепідемічні заходи! Дотримуйтесь дистанції і якщо маєте симптоми хвороби, краще лишіться вдома.
⁃ Тримайте дистанцію від вірусу та росіян!

До зустрічі вже завтра, у суботу, о 14:00 біля парку Шевченка в Києві!

#Ukrainianswillresist
👍1.07K😁11👎21
⚡️Проросійський телеканал НАШ буде заблоковано!

Про це щойно повідомив секретар РНБО Данілов.

Недарма ми тиснули, підписували петицію та виходили на протести!
👍3.29K😁164👎13
Так!
👍1.88K😁69👎13
Гуд бай, помийка російська!
Сьогодні у РФ в інфопросторі стало менше зброї.
Завдяки вам🔥
👍2.92K😁164👎191
Телеканалу «Наш» більше нема. Це чудовий факт!

Про те, як і чому його закрили, до чого тут ми із вами, та як вже плачуть і палають пропагандисти мерщій дивіться у моєму свіжому випуску🔥
👍1.74K😁90👎13
Ви, певно, вже бачили заяви вищих посадовців США з конкретними датами можливої атаки російських окупантів.

Звісно, як і вам, мені не подобається все це, не подобаються дії та наміри окупантів, які так чи інакше, все одно зазнають поразки.

Нині важливо зберігати спокій, розуміючи та не применшуючи загрозу.
Але не панікувати. Відчути, що ми є, нас багато, і просто так ми не здамося.
Підтримувати одне одного.

Тому за кілька годин, о 14:00 в Києві біля парку Шевченка я буду на Марші за єдність України.
Марші супротиву.
Марші проти російської агресії.

І вас туди кличу.
Приходьте, беріть друзів і синьо-жовті стяги.
Стяги країни, яка ще покладе край існуванню російській імперії зла.

Подія - https://fb.me/e/4rnW9pQ1D
👍1.61K😁24👎5🤬41
Зараз почнемо!
🤝🇺🇦
👍2.27K😁25👎8🔥1🤬1
Друзі, дякую вам за участь!
Ви неймовірні!🔥

Ще побачимось не раз, а сьогодні ми дали чіткий сигнал одне одному, що ми об‘єднані, західним союзникам — що ми вдячні за їхню допомогу, а окупантам — що їх тут будуть тільки винищувати.

Слава Україні!
🤝🇺🇦
👍1.91K😁24👎4
Аліна Паш на Євробаченні представлятиме від України Москву.
🤬3.74K👎465👍139😁96
В Україні майже неможливо в збройних магазинах патрони дістати. «Паніка» по-українськи😉
😁2.2K👍553🤬17👎12
​Мене викрито!
Що тепер робити?🤣

P. S. На її сторінці зазначено, що вона ще й працює в прес-центрі Євробачення Україна.
😁1.92K👍86🤬73👎6