STERNENKO
843K subscribers
22.9K photos
17.9K videos
15 files
16.6K links
Допомога ЗСУ https://www.sternenkofund.org/donate

🫶🏻Фонд @sternenkofund

❗️Нікому не пишу, не прошу гроші, поповнити рахунок чи щось купити. Усі збори на армію публічні.

Російська мова у коментах заборонена.
Download Telegram
This media is not supported in your browser
VIEW IN TELEGRAM
Воїни 73 центру спеціальних операцій знищують росіян у їхніх же окопах на півдні.
21K👍4.52K🎉1.04K😁125🤬22😢15
STERNENKO
Воїни 73 центру спеціальних операцій знищують росіян у їхніх же окопах на півдні.
Але ж йому путін казав, що контрнаступ провалився. Как же так?
😁19.7K👍2.47K481🎉415🤬34😢5
This media is not supported in your browser
VIEW IN TELEGRAM
Москва, чергова пожежа. Цього разу на ремонтно-механічному заводі
🎉21.4K👍3.5K815😁566🤬10😢2
STERNENKO
Наш український аналог ниючого гіркіна не знайшов кращого інтервʼюера, аніж проросійський чорт Медведчука Вася Голованов, який якось телеміст з росія24 мав проводити. Ну і теза топова. Після війни буде певною мірою навіть гірше, аніж під час війни. Звісно…
Толерування виродків, які роками працювали на російську агресію, відбілювання пропагандистів Медведчука та інші важливі справи Арестовича.

Кому б ще про владу покидьків розповісти, як не Васілію Голованову, який відповідав за антидержавну пропаганду на каналі Newsone.
🤬19.7K👍819😁12248😢40🎉17
Ой, а хто це зробив?😉
😁11.5K👍1.91K🎉1.06K236😢14🤬5
STERNENKO
Ой, а хто це зробив?😉
Media is too big
VIEW IN TELEGRAM
ВАЖЛИВЕ ВІДЕО + ЗБІР

🫡Спонсори знищення російської інфраструктури — ви.
Саме на ваші кошти було придбано БПЛА, який скидає бімби на Брянщині і не лише😏

Такими БПЛА вже знищувались нафтобази, інші підстанції та не тільки. Навіть вимкнення електрики це вже проблеми з логістикою.
Можна уражати на непоганій глибині різні обʼєкти.
А в БНР, БрНР і КурНР є ще що бомбити.

Власне, ділюсь з вами ексклюзивом з ударами по підстанції на Брянщині.

🔥Якщо ви хочете, щоб бомбардувальних бортів стало більше, можете закинути на монобанку пару гривень - https://send.monobank.ua/jar/9LY58Re8m8

Карта банки - 5375411206779865

На суму 5.1 млн грн можна буде взяти ще 4 пташки.

Поширення збору — також допомога!
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
👍7.95K1.41K🎉334😁65🤬8😢4
Media is too big
VIEW IN TELEGRAM
Звільнення Пʼятихаток, відео від Головнокомандувача ЗСУ
15.6K👍2.15K🎉500😁27🤬14😢8
STERNENKO
Тимчасово окуповане селище Рикове, Генічеський район, залізнична станція «Партизани». Наслідки детонації величезного складу боєприпасів росіян.
Media is too big
VIEW IN TELEGRAM
Тимчасово окуповане селище Рикове, Херсонщина. Наслідки знищення російського складу боєприпасів
8.56K🎉2.05K👍1.15K😢305😁53🤬19
Ворог намагається перехопити ініціативу. Окупанти підтягнули свої сили та здійснюють активний наступ на Лиманському і Куп‘янському напрямках.
Фіксується висока активність ворожих обстрілів, тривають запеклі бої.

Заступниця міністра оборони Маляр.
🤬17.3K😢1.49K👍23286🎉22😁11
Викладаю на прохання спецпризначенців, яких знаю та довіряю.

Виконуючи бойове завдання в глибокому тилу ворога загинули три спецпризначенця Гречаник Олександр, Сергій Зелінський, Михайло Устименко.

Будучи групою спецназу, вони відали свої життя як справжні розвідники!
Колись історія все розкаже і про їхній подвиг напише не одна книга.

Просимо вашої допомоги в підтримці родин загиблих героїв! У кожного з них залишились дружини та маленькі діти!

🔗Посилання на банку
https://send.monobank.ua/jar/3Nk39sGg84

💳Номер картки банки
5375 4112 0680 1123

Всі зібрані кошти будуть рівними частинами розподілені між близькими хлопців.
😢14.6K1.61K👍404🤬30🎉17😁2
Чергові поповнення обмінного фонду
👍12.9K1.55K🎉587😁161🤬23😢4
На Каховській ГЕС за кілька днів до підриву було помічено машину з вибухівкою, — Associated Press

Видання отримало знімок з українського дрона, датований 28 травня. На ньому автівка, припаркована на ГЕС з бочками, одна з яких, можливо, з'єднана з наземною міною.
🤬11.5K👍285😢7058😁27🎉5
Премʼєр Шмигаль відмовився ініціювати відставку міністра культури Ткаченка після того, як відповідна петиція набрала голоси.

На мою думку, петиції варто взагалі скасувати. На них усе одно кладуть болт. Це суто інформаційний інструмент, який не дає реальних результатів. Лише допоміжні.

Коли представники влади ось так поводяться, вони лишають громадянам тільки один ефективний інструмент впливу — вулицю.
🤬23K👍1.45K195😢108😁73🎉21