Пані та панове, якщо ви позавчора не встигли задонатити на автівки для ЗСУ, то ось ще важливий збір від Лїра.
Він перевірений і надійний волонтер, завжди допомагає підрозділам. Нещодавно я попросив його знайти для морпіхів автівку, він швидко питання закрив. І за кілька днів та автівка врятувала воїнам життя.
Монобанка https://send.monobank.ua/jar/9BnV8QvSw8
Моно 4441114469079394
Приват 4149497110369651
Він перевірений і надійний волонтер, завжди допомагає підрозділам. Нещодавно я попросив його знайти для морпіхів автівку, він швидко питання закрив. І за кілька днів та автівка врятувала воїнам життя.
Монобанка https://send.monobank.ua/jar/9BnV8QvSw8
Моно 4441114469079394
Приват 4149497110369651
👍5.58K❤822🤬13😁8
Міністерство війни бруднодупії заявило, що їхня ППО нібито перехопила боєприпас GLSDB із дальністю 150 км. Але жодних доказів не надали.
Напевно, це було під час того ж бою, коли росіяни знищили кілька наших Abrams, 2 авіаносця та 1000 Байрактарів.
Напевно, це було під час того ж бою, коли росіяни знищили кілька наших Abrams, 2 авіаносця та 1000 Байрактарів.
😁13.8K👍699❤141🤬25😢10
STERNENKO
Міністр оборони Резніков показав, як танки Challenger 2 вже катаються в Україні. Невдовзі вони зʼявляться на фронті.
По-перше, це красиво
❤21.7K👍3.86K😁391😢24🤬23
STERNENKO
Міністерство війни бруднодупії заявило, що їхня ППО нібито перехопила боєприпас GLSDB із дальністю 150 км. Але жодних доказів не надали. Напевно, це було під час того ж бою, коли росіяни знищили кілька наших Abrams, 2 авіаносця та 1000 Байрактарів.
США не можуть підтвердити, що ППО РФ збивали GLSDB🤔
Чекайте, а чому нема категоричного ствердження? Якби не передавали нам GLSDB, то хіба не було б про це відповіді?
Чекайте, а чому нема категоричного ствердження? Якби не передавали нам GLSDB, то хіба не було б про це відповіді?
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
😁11.5K👍872❤180😢22🤬9
У тимчасово окупованому Мелітополі завдано ударів у районі аеродрому та залізничного депо.
Доброго ранку
Доброго ранку
👍16.6K❤2.15K😁201😢11🤬9
This media is not supported in your browser
VIEW IN TELEGRAM
Тепер Омега М2 зможе ще краще винищувати росіян. Завдяки вашій допомозі у придбанні системи для дистанційного керування підривами на суму 1605 доларів.
#звітую
#звітую
❤9.15K👍1.99K😁14🤬4😢3
БНР, що за музика у вас грає?
😁12.5K👍2.01K❤356🤬17😢5
This media is not supported in your browser
VIEW IN TELEGRAM
😍БМП Marder в Україні🥰
❤11.1K👍2.2K😁56🤬12
STERNENKO
У Ростові бахі
This media is not supported in your browser
VIEW IN TELEGRAM
❗️Куріння шкідливе для вашого Ростова
😁11.4K👍2.41K❤383🤬7
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
❤16.1K👍3.13K😁276🤬25😢11
Forwarded from ОПЕРАТИВНИЙ ІНФОРМ
Настав час забирати свої історичні землі, які росія незаконно анексувала.
Потрібно захистити російськомовних українців на Білгородщині.
@operatyvnii
Потрібно захистити російськомовних українців на Білгородщині.
@operatyvnii
👍15K😁3.27K❤690🤬27😢17
ОПЕРАТИВНИЙ ІНФОРМ
Настав час забирати свої історичні землі, які росія незаконно анексувала. Потрібно захистити російськомовних українців на Білгородщині. @operatyvnii
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
😁18.8K👍1.51K❤326😢9🤬6