STERNENKO
Придбані за ваші кошти дрони-камікадзе RAM II уражають російські Тор М2💣 Цей комлекс небезпечний для роботи наших БПЛА та авіації. Може завдавати серйозної шкоди. Ще у 2020 році Тором у Ірані збили наш Boeing 737. Тоді загинули 176 людей. Вартість одного…
Media is too big
VIEW IN TELEGRAM
СБУ показала у новому відео, як ваші гроші знищують російську техніку🥰
Дронами-камікадзе RAM II, які ми з Сергієм Притулою законтрактували після збору На помсту, було уражено російський ЗРК Тор М2 та РСЗВ БМ-21 Град.
Нагадаю, крім RAM II ще було законтрактовано 50 дронів на 800 км і 42 дрони на 200 км😉
Дронами-камікадзе RAM II, які ми з Сергієм Притулою законтрактували після збору На помсту, було уражено російський ЗРК Тор М2 та РСЗВ БМ-21 Град.
Нагадаю, крім RAM II ще було законтрактовано 50 дронів на 800 км і 42 дрони на 200 км😉
👍13.8K❤2.36K😁145🤬12😢9
Три португальські танки Leopard 2А6 вже в Україні, — міноборони країни.
Раніше мали прибути щонайменше 14 Leopard 2 від Польщі, 18 від Німеччини. Щось я ще міг забути🙃
Також очікуємо найближчим часом на передачу Україні перших щонайменше двох десятків танків Leopard 1.
Ну і Challenger 2 ви вже бачили. За різними заявами, у нас їх має бути або 14, або 28.
Відкритим питанням лишаються танки Abrams. США обіцяли прискорити поставку.
Раніше мали прибути щонайменше 14 Leopard 2 від Польщі, 18 від Німеччини. Щось я ще міг забути🙃
Також очікуємо найближчим часом на передачу Україні перших щонайменше двох десятків танків Leopard 1.
Ну і Challenger 2 ви вже бачили. За різними заявами, у нас їх має бути або 14, або 28.
Відкритим питанням лишаються танки Abrams. США обіцяли прискорити поставку.
❤11.1K👍2.37K😁67🤬18😢12
В мене у тг тільки один канал, у приватні повідомлення я НІКОМУ НЕ ПИШУ, нічого не прошу, не пропоную купити дрони чи мерч і т. д.
УСІ збори на армію публічні та ТІЛЬКИ через цей канал.
Не надсилайте гроші шахраям.
Якщо ви стали жертвою шахрайства, негайно повідомте про це банк. Раджу також звернутись у поліцію.
Окремо зазначу, що прохання про фінансову допомогу у коментах будуть видалятись. Там часто пасуться шахраї, і у мене нема змоги перевіряти кожне таке прохання.
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
👍5.62K❤520😁88🤬11😢7
STERNENKO
Тим часом у Москві було чутно гучний хлопок, після чого у небі з‘явилось дивне чорне димове кільце. Що воно таке, як гадаєте?
This media is not supported in your browser
VIEW IN TELEGRAM
Біля Москви знову літає невідоме чорне кільце
😁18.1K👍1.96K❤421🤬20😢14
Франція збільшить постачання снарядів 155 мм до України. Планується передавати 2000 щомісяця, — міністр оборони Лекорню
👍12.6K❤1.9K😁300😢92🤬49
Пані та панове, якщо ви позавчора не встигли задонатити на автівки для ЗСУ, то ось ще важливий збір від Лїра.
Він перевірений і надійний волонтер, завжди допомагає підрозділам. Нещодавно я попросив його знайти для морпіхів автівку, він швидко питання закрив. І за кілька днів та автівка врятувала воїнам життя.
Монобанка https://send.monobank.ua/jar/9BnV8QvSw8
Моно 4441114469079394
Приват 4149497110369651
Він перевірений і надійний волонтер, завжди допомагає підрозділам. Нещодавно я попросив його знайти для морпіхів автівку, він швидко питання закрив. І за кілька днів та автівка врятувала воїнам життя.
Монобанка https://send.monobank.ua/jar/9BnV8QvSw8
Моно 4441114469079394
Приват 4149497110369651
👍5.58K❤822🤬13😁8
Міністерство війни бруднодупії заявило, що їхня ППО нібито перехопила боєприпас GLSDB із дальністю 150 км. Але жодних доказів не надали.
Напевно, це було під час того ж бою, коли росіяни знищили кілька наших Abrams, 2 авіаносця та 1000 Байрактарів.
Напевно, це було під час того ж бою, коли росіяни знищили кілька наших Abrams, 2 авіаносця та 1000 Байрактарів.
😁13.8K👍699❤141🤬25😢10
STERNENKO
Міністр оборони Резніков показав, як танки Challenger 2 вже катаються в Україні. Невдовзі вони зʼявляться на фронті.
По-перше, це красиво
❤21.7K👍3.86K😁391😢24🤬23
STERNENKO
Міністерство війни бруднодупії заявило, що їхня ППО нібито перехопила боєприпас GLSDB із дальністю 150 км. Але жодних доказів не надали. Напевно, це було під час того ж бою, коли росіяни знищили кілька наших Abrams, 2 авіаносця та 1000 Байрактарів.
США не можуть підтвердити, що ППО РФ збивали GLSDB🤔
Чекайте, а чому нема категоричного ствердження? Якби не передавали нам GLSDB, то хіба не було б про це відповіді?
Чекайте, а чому нема категоричного ствердження? Якби не передавали нам GLSDB, то хіба не було б про це відповіді?
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
😁11.5K👍872❤180😢22🤬9
У тимчасово окупованому Мелітополі завдано ударів у районі аеродрому та залізничного депо.
Доброго ранку
Доброго ранку
👍16.6K❤2.15K😁201😢11🤬9
This media is not supported in your browser
VIEW IN TELEGRAM
Тепер Омега М2 зможе ще краще винищувати росіян. Завдяки вашій допомозі у придбанні системи для дистанційного керування підривами на суму 1605 доларів.
#звітую
#звітую
❤9.15K👍1.99K😁14🤬4😢3
БНР, що за музика у вас грає?
😁12.5K👍2.01K❤356🤬17😢5
This media is not supported in your browser
VIEW IN TELEGRAM
😍БМП Marder в Україні🥰
❤11.1K👍2.2K😁56🤬12
STERNENKO
У Ростові бахі
This media is not supported in your browser
VIEW IN TELEGRAM
❗️Куріння шкідливе для вашого Ростова
😁11.4K👍2.41K❤383🤬7
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
❤16.1K👍3.13K😁276🤬25😢11