Тим часом у Москві було чутно гучний хлопок, після чого у небі з‘явилось дивне чорне димове кільце.
Що воно таке, як гадаєте?
Що воно таке, як гадаєте?
😁15.8K❤1.24K👍1.18K😢16🤬1
STERNENKO
Молитва на ніч🙏🏻 Боже, бомби Бєлгород. Бомби Пітєр, Єйск і Москву, бо то є грішники, що пішли проти волі Твоєї, як пішли Содом та Гомора. Бомби Єкатєрінбург, Самару і Ростов, аби кара Твоя не оминула жодного росіянина. Як на небі, так і на землі, нехай…
Хорошу молитву я написав. Що русні не подобається?
😁22K👍2.21K❤611🤬31😢21
У тимчасово окупованому Донецьку сьогодні гарно прилетіло по розташуванню російських виродків
❤11.8K👍3.64K😁525🤬17😢8
На поки існуючому кримському мосту кадирівці не доїхали. ГУР інформує, що рухались 5 бронеавто, але зіткнулись одне з одним, і тепер 4 потребують ремонту.
😁19.2K👍3.05K❤492😢20🤬11
У Києві тривога. Попередньо, загроза з боку ворожих БПЛА
🤬7.31K😢320❤57👍44😁30
Вночі росіяни запустили 15 мопедів. 14 з них знищено.
Генштаб.
Генштаб.
👍13.8K❤1.89K🤬82😁58😢25
STERNENKO
Десантники обкатали танки Challenger 2, БТР Stryker, MRAP Cougar та БМП Marder, — міністр оборони Резніков. Основне завдання ДШВ, нагадую, це штурмові дії.
This media is not supported in your browser
VIEW IN TELEGRAM
Міністр оборони Резніков показав, як танки Challenger 2 вже катаються в Україні.
Невдовзі вони зʼявляться на фронті.
Невдовзі вони зʼявляться на фронті.
❤16.3K👍2.97K😁109🤬32😢4
STERNENKO
Міністр оборони Резніков показав, як танки Challenger 2 вже катаються в Україні. Невдовзі вони зʼявляться на фронті.
Тим часом великий російський наступ після того, як русня побачила новини про наші нові танки:
😁15.1K👍1K❤330🤬28😢24
STERNENKO
Придбані за ваші кошти дрони-камікадзе RAM II уражають російські Тор М2💣 Цей комлекс небезпечний для роботи наших БПЛА та авіації. Може завдавати серйозної шкоди. Ще у 2020 році Тором у Ірані збили наш Boeing 737. Тоді загинули 176 людей. Вартість одного…
Media is too big
VIEW IN TELEGRAM
СБУ показала у новому відео, як ваші гроші знищують російську техніку🥰
Дронами-камікадзе RAM II, які ми з Сергієм Притулою законтрактували після збору На помсту, було уражено російський ЗРК Тор М2 та РСЗВ БМ-21 Град.
Нагадаю, крім RAM II ще було законтрактовано 50 дронів на 800 км і 42 дрони на 200 км😉
Дронами-камікадзе RAM II, які ми з Сергієм Притулою законтрактували після збору На помсту, було уражено російський ЗРК Тор М2 та РСЗВ БМ-21 Град.
Нагадаю, крім RAM II ще було законтрактовано 50 дронів на 800 км і 42 дрони на 200 км😉
👍13.8K❤2.36K😁145🤬12😢9
Три португальські танки Leopard 2А6 вже в Україні, — міноборони країни.
Раніше мали прибути щонайменше 14 Leopard 2 від Польщі, 18 від Німеччини. Щось я ще міг забути🙃
Також очікуємо найближчим часом на передачу Україні перших щонайменше двох десятків танків Leopard 1.
Ну і Challenger 2 ви вже бачили. За різними заявами, у нас їх має бути або 14, або 28.
Відкритим питанням лишаються танки Abrams. США обіцяли прискорити поставку.
Раніше мали прибути щонайменше 14 Leopard 2 від Польщі, 18 від Німеччини. Щось я ще міг забути🙃
Також очікуємо найближчим часом на передачу Україні перших щонайменше двох десятків танків Leopard 1.
Ну і Challenger 2 ви вже бачили. За різними заявами, у нас їх має бути або 14, або 28.
Відкритим питанням лишаються танки Abrams. США обіцяли прискорити поставку.
❤11.1K👍2.37K😁67🤬18😢12
В мене у тг тільки один канал, у приватні повідомлення я НІКОМУ НЕ ПИШУ, нічого не прошу, не пропоную купити дрони чи мерч і т. д.
УСІ збори на армію публічні та ТІЛЬКИ через цей канал.
Не надсилайте гроші шахраям.
Якщо ви стали жертвою шахрайства, негайно повідомте про це банк. Раджу також звернутись у поліцію.
Окремо зазначу, що прохання про фінансову допомогу у коментах будуть видалятись. Там часто пасуться шахраї, і у мене нема змоги перевіряти кожне таке прохання.
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
👍5.62K❤520😁88🤬11😢7