Тимчасово окуповане Новотроїцьке поблизу Волновахи зараз. Потужний вибух💣
Ймовірно, було влучання у склад з БК.
Ймовірно, було влучання у склад з БК.
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
👍10.7K❤1.11K😁210😢10🤬9
Тим часом у Москві було чутно гучний хлопок, після чого у небі з‘явилось дивне чорне димове кільце.
Що воно таке, як гадаєте?
Що воно таке, як гадаєте?
😁15.8K❤1.24K👍1.18K😢16🤬1
STERNENKO
Молитва на ніч🙏🏻 Боже, бомби Бєлгород. Бомби Пітєр, Єйск і Москву, бо то є грішники, що пішли проти волі Твоєї, як пішли Содом та Гомора. Бомби Єкатєрінбург, Самару і Ростов, аби кара Твоя не оминула жодного росіянина. Як на небі, так і на землі, нехай…
Хорошу молитву я написав. Що русні не подобається?
😁22K👍2.21K❤611🤬31😢21
У тимчасово окупованому Донецьку сьогодні гарно прилетіло по розташуванню російських виродків
❤11.8K👍3.64K😁525🤬17😢8
На поки існуючому кримському мосту кадирівці не доїхали. ГУР інформує, що рухались 5 бронеавто, але зіткнулись одне з одним, і тепер 4 потребують ремонту.
😁19.2K👍3.05K❤492😢20🤬11
У Києві тривога. Попередньо, загроза з боку ворожих БПЛА
🤬7.31K😢320❤57👍44😁30
Вночі росіяни запустили 15 мопедів. 14 з них знищено.
Генштаб.
Генштаб.
👍13.8K❤1.89K🤬82😁58😢25