This media is not supported in your browser
VIEW IN TELEGRAM
У поки ще окупованому Маріуполі очільник окупаційної «поліції» курив прямо у авто
😁13.8K👍3.25K❤459😢16🤬10
Media is too big
VIEW IN TELEGRAM
Воїни 111 бригади ТРО дякують вам за фінансову допомогу на ремонт автотранспорту.
Якщо ще маєте змогу підтримати підрозділ напряму, то ось👇🏻
🔗Посилання на банку
https://send.monobank.ua/jar/4hHfnoW4sJ
💳Номер картки банки
5375 4112 0318 5058
Якщо ще маєте змогу підтримати підрозділ напряму, то ось👇🏻
🔗Посилання на банку
https://send.monobank.ua/jar/4hHfnoW4sJ
💳Номер картки банки
5375 4112 0318 5058
❤8.23K👍1.53K🤬7😁4
STERNENKO
У бункері трєвожно… https://youtu.be/hLsyPnL8Oxg
Китай виступив проти розміщення ядерної зброї рф у білорусі, — МЗС КНР.
Бггггг, я якраз сьогодні казав у випуску, що Китай не оцінить таке рішення путіна і це просто знущання з Сі Цзіньпіна із його «мирним планом».
Бггггг, я якраз сьогодні казав у випуску, що Китай не оцінить таке рішення путіна і це просто знущання з Сі Цзіньпіна із його «мирним планом».
👍12.4K😁3.11K❤249🤬11😢10
STERNENKO
Китай виступив проти розміщення ядерної зброї рф у білорусі, — МЗС КНР. Бггггг, я якраз сьогодні казав у випуску, що Китай не оцінить таке рішення путіна і це просто знущання з Сі Цзіньпіна із його «мирним планом».
А тепер, вова, можеш витерти рота. Тільки не спльовуй, — додали у МЗС Китаю
😁12.1K👍973❤243🤬12
Тимчасово окуповане Новотроїцьке поблизу Волновахи зараз. Потужний вибух💣
Ймовірно, було влучання у склад з БК.
Ймовірно, було влучання у склад з БК.
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
👍10.7K❤1.11K😁210😢10🤬9
Тим часом у Москві було чутно гучний хлопок, після чого у небі з‘явилось дивне чорне димове кільце.
Що воно таке, як гадаєте?
Що воно таке, як гадаєте?
😁15.8K❤1.24K👍1.18K😢16🤬1
STERNENKO
Молитва на ніч🙏🏻 Боже, бомби Бєлгород. Бомби Пітєр, Єйск і Москву, бо то є грішники, що пішли проти волі Твоєї, як пішли Содом та Гомора. Бомби Єкатєрінбург, Самару і Ростов, аби кара Твоя не оминула жодного росіянина. Як на небі, так і на землі, нехай…
Хорошу молитву я написав. Що русні не подобається?
😁22K👍2.21K❤611🤬31😢21
У тимчасово окупованому Донецьку сьогодні гарно прилетіло по розташуванню російських виродків
❤11.8K👍3.64K😁525🤬17😢8