24 links
Новини спорту в життi Каразинського
Студентки волеїбольної команди тренуються і запрошують приеднатися усіх бажаючих!
ТЕНІС:

Випускник економічного факультету Владислав Орлов останнього місяця взяв участь у серії тенісних турнірів ITF М15 у Шарм-Ель-Шейху (Єгипет). Двічі він виходив до фіналів, але не зміг вибороти свій перший у цьому сезоні титул. Спочатку поступився Гійсу Броуеру з Нідерландів 3:6; 6:7 (4:7), а минулого вікенду - кіпріоту Петросу Хрісхосу 3:6,2:6. Ще двічі вихованець тенісного клубу Унікорт зупинявся у півфіналі та чвертьфіналі.
Досить успішний виступ нашого спортсмена дозволив поліпшити свою позицію у світовому рейтингу АТР, де він зараз розташовується на 399 місці.
ВПЕРЕД, ДО ПЕРЕМОГИ!!! КАРАЗІНСЬКИЙ УНІВЕРСИТЕТ ПІДТРИМУЄ ТЕБЕ!
СТИПЕНДІЯ «ОБДАРОВАНІСТЬ».
Тринадцяти студентам Каразінського університету призначено стипендію Харківського міського голови «Обдарованість» для дітей та молоді на 2020/2021 навчальний рік. Серед стипендіатів – майстер спорту України міжнародного класу зі стрільби з лука Микита Кравчук, студент 1  року магістратури навчально-наукового інституту комп’ютерної фізики та енергетики.
Вітаємо з досягненням, бажаємо подальших успіхів, наснаги та натхнення для нових здобутків!
Студентки волейбольної команди тренуються і запрошують приеднатися усіх бажаючих!
Комплекс вправ для розвитку гнучкості хрипта та суставів верхнього плечового пояса.
Вправить вдома від гравців волейбольного команди ХНУ. Кожен день повинен мати розумний сенс для тіла. Виконуйте разом з найбільш активним студентками цього року!
СТРІЛЬБА З ЛУКА.
На чемпіонаті Харківської області, який відбувся 8-9 січня 2021 року, вдало виступили лучники Каразінського університету. Микита Кравчук (ННІ компютерної фізики та енергетики) став срібним призером змагань, а Катерина Нестерова (біологічний факультет) виборола бронзову медаль. У змаганнях юніорів переміг вихованець університетської спортивної секції Микита Дюняшев.
Вітаємо наших спортсменів та іхніх тренерів, старших викладачів кафедри фізичного виховання та спорту Віктора Галазюка та Вікторію Коваль! Чекаємо на нові досягнення!
ПЕРШІСТЬ КАРАЗІНСЬКОГО УНІВЕРСИТЕТУ З ЖИМУ ШТАНГИ ЛЕЖАЧИ
27 лютого 2021 року у тренажерній залі навчально-спортивного комплексу «Каразінський» (пров. Отакара Яроша, 14) відбудуться змагання з жиму штанги лежачи «Першість Каразінського університету». До участі у змаганнях запрошуються юнаки – студенти денної форми навчання. Зареєструватися для участі можна до 23.00 26 лютого 2021 р. за посиланням https://docs.google.com/forms/d/13XMb28zpRjbjIK4YcWUg-X_TlJTw2DFRSGNadheffPg/edit . Збір учасників о 10.00. Початок змагань о 10.30. Головний суддя змагань – старший викладач кафедри фізичного виховання та спорту Анатолій МАНАНЧИКОВ.
ЖИМ ШТАНГИ ЛЕЖАЧИ: ПЕРШІСТЬ КАРАЗІНСЬКОГО УНІВЕРСИТЕТУ
27 лютого відбулись змагання з жиму штанги лежачи. 22 спортсмени визначали найсильнішого у тренажерній залі навчально-спортивного комплексу "Каразінський". У особистій першості переміг Григорій БІЛІВІТЯ (факультет радіофізики, біомедичної електроніки та комп'ютерних систем) другим став Дмитро БОЛОТІН (факультет міжнародних економічних відносин та туристичного бізнесу) третім - Сергій БОРОВИК (історичний факультет). У командному заліку серед 11 факультетів та навчально-наукових інститутів перемогли студенти факультету міжнародних економічних відносин та туристичного бізнесу, друге місце посіла команда фізичного факультету, третє - команда факультету комп'ютерних наук. Вітаємо переможців та призерів змгань. Велика подяка за організацію та проведення турніру головній суддівській колегії - старшим викладачам Анатолію МАНАНЧИКОВУ, Михайлу Ленд'єлу та доценту Ганні ТИМЧЕНКО.
БАДМІНТОН: СТАНЬ УЧАСНИКОМ ПЕРШОСТІ КАРАЗІНСЬКОГО УНІВЕРСИТЕТУ
З 9 березня 2021 року на навчально-спортивному комплексі «Каразінський» (пров. Отакара Яроша, 14) розпочинаються змагання з бадмінтону «Першість Каразінського університету». До участі у змаганнях запрошуються дівчата та юнаки – студенти денної форми навчання. Зареєструватися для участі можна до 6 березня 2021 р. за посиланням https://docs.google.com/forms/d/1JLE1Oe0jLmSVjwoDQagQCcUaKf-DCIfg9bfBB0uGCqA/edit .
ГРАЙ В БАДМІНТОН З НАМИ В КАРАЗІНСЬКОМУ!!!
БАДМІНТОН. ЗМІНЮЄТЬСЯ РОЗКЛАД ЗАНЯТЬ.
Увага!!! З 22 лютого змінюється розклад занять з бадмінтону на навчально-спортивному комплексі "Каразінський":
ПОНЕДІЛОК - 13.40-15.00
ВІВТОРОК - 13.40-15.00
СЕРЕДА - 13.40-15.00
ЧЕТВЕР 12.45-15.30
П'ЯТНИЦЯ 13.40-15.00
Тепер бадмінтон доступний 5 днів на тиждень. ПРИЄДНУЙСЯ ТА ЗАЙМАЙСЯ!!!
ПЕРШІСТЬ КАРАЗІНСЬКОГО УНІВЕРСИТЕТУ. ВОЛЕЙБОЛ 4 × 4

З 22 лютого ПО 2 березня 2021 р. тривав турнір з волейболу у рамках серії змагань «ПЕРШІСТЬ КАРАЗІНСЬКОГО УНІВЕРСИТЕТУ». По 6 чоловічих та жіночих команд визначали кращого у форматі 4 × 4. Загалом у турнірах взяли участь 68 студентів.
Серед жіночих команд кращою стала збірна команда «Фристайл», за яку грали Дар’я Ярковська (економічний факультет). Ангеліна Юрченко (факультет математики і інформатики), Євгенія Сафонова (філологічний факультет), Марія Маханько (біологічний факультет), Вікторія Фіцай (факультет психології) та Ольга Андросова (юридичний факультет). Срібні нагороди вибороли представниці команди «Альянс» - Марія Кіяшко та Анна Скляренко (факультет математики і інформатики), Влада Григоренко (факультет комп’ютерних наук), Марія Бредіхіна (факультет психології) та Руслана Гриценко (біологічний факультет). Бронзові нагороди - у команди соціологічного факультету (Аліна Домніна, Олена Нікіфорова, Марина Дзиґа та Христина Неменко).
Серед чоловічих команд перемогли студенти медичного факультету ( Корило Богданов, Дмитро Руденко, Хасан Голомі, Бахрамі Сухаі та Чажай Мартада), друге місце посіла команда економічного факультету ( Олександр Кнуренко, Ігор Сіріца, Микита Кавун (факультет комп’ютерних наук), Олег Люльчак (юридичний факультет) та Денис Чепенко (соціологічний факультет). Бронзовими призерами стали студенти факультету міжнародних економічних відносин та туристичного бізнесу (Антон Поляков, Микола Козир, Михайло Трищенко, Кирило Галушка та Ігор Репіхов).
Вітаємо переможців та призерів змагань та виражаємо вдячність за організацію та проведення змагань головній суддівській колегії: старшим викладачам кафедри фізичного виховання та спорту Геннадію КОНИКУ, Наталії ГРУЦЯК, Сергію КОЛІЮ ТА ЛАБОРАНТУ Наталії Шуліці.
ЗМАГАННЯ З БАСКЕТБОЛУ «МЕМОРІАЛ Б. П. ЛАНЕВСЬКОГО»
1 та 2 березня 2021 року на навчально-спортивному комплексі «Кразінський» відбувся баскетбольний турнір, присвячений пам’яті випускника університету, майстра спорту СРСР, заслуженого журналіста України Бориса Павловича Ланевського. Змагання організовано Каразінським університетом за підтримки ХМГО «Баскетбольний клуб ветеранів» (президент – Євген ПЕТРОВ) та Відділення Національного Олімпійського комітету України в Харківській області. Змагались чотири жіночі студентські команди. Перемогли у турнірі представниці Харківської державної академії фізичної культури, які у напруженій боротьбі виграли у фінальному матчі у команди Національного аерокосмічного університету «Харківський авіаційний інститут». В матчі за бронзові нагороди студентки Харківського національного університету радіоелектроніки виявились сильнішими за господарок турніру – баскетболісток Каразінського університету.
Усі команди були нагороджені пам’ятними сувенірами та кубками, дипломами та медалями, а кращі гравчині у кожній команді отримали спеціальні призи.