Я розігрую 3 скіна M4A4 NEO-NOIR
1. Бути зафоловленим на мій твіч - https://www.twitch.tv/simyton
2. Нажати кнопку "Брати участь"
Підсумок на 4 000 фоловерів, буде 3 переможця, бажаю всім удачі ❤️
1. Бути зафоловленим на мій твіч - https://www.twitch.tv/simyton
2. Нажати кнопку "Брати участь"
Підсумок на 4 000 фоловерів, буде 3 переможця, бажаю всім удачі ❤️
❤83🔥5❤🔥3🫡1
ЗАХВЗАХВЗАХВ бля, я хотів відос в обс засняти, і випадково стрім запустив, вибачаюсь що потривожив(
👍19🤬3🍌2👏1
Народ ще раз вибачаюсь що обісрався(( але нажаль це залежало не від мене, про те я проїбався, завтра все зроблю на вищому рівні!! дякую всім хто сидів на стрімі ❤️
🫡39❤4👍1🌭1
Сьогодні передивився 100 ботів, і ні один не може провести розіграш без тупої кнопки "брати участь"((( тому прийдеться робити розіграш на стрімі, заходьте - https://www.twitch.tv/simyton
👍5👏1