Господи, хто іграє на 60 гц, ви навіть не представляєте, наскількі це ахуєнно, все настільки плавне, що аж засильно, в мене тепер очі не встигають за картинкою!!! Величезне дякую Ростику, цілую його в пупок ❤️ нажаль сьогодні без стріма, тому що планове відключення в 9((( і завтра також((( тому поки що офліне, але після завтра думаю запущу
👍12❤3
Я розігрую 3 скіна M4A4 NEO-NOIR
1. Бути зафоловленим на мій твіч - https://www.twitch.tv/simyton
2. Нажати кнопку "Брати участь"
Підсумок на 4 000 фоловерів, буде 3 переможця, бажаю всім удачі ❤️
1. Бути зафоловленим на мій твіч - https://www.twitch.tv/simyton
2. Нажати кнопку "Брати участь"
Підсумок на 4 000 фоловерів, буде 3 переможця, бажаю всім удачі ❤️
❤83🔥5❤🔥3🫡1