Ще раз всіх вітаю з новим роком!!! 🎉 хочу аби лиш це все по-швидше закінчилось, і тварини, які щодня пускають ракети по всій Україні, вимерли назавжди, разом із руськими воєнними, які знаходяться на нашій землі. Також хочу всім подякувати за нереальні цифри на твічі, ви найкращі ❤️ дальше більше!
👍15❤12
Є хороші новини, пострімив більше 2-х годин, і ніразу не крашнулась ігра чи обс, допомогло те, що поміняв канали оперативки, надіюсь і надалі все буде добре, завтра перевірим)
👍10🥰3
Вперше за місяць, я пострімив без єдиного вильоту, крашу, та виключення компа, яка це насолода, коли все працює і ти можеш нормально пограти. Дякую всім за стрім, окрема та величезна подяка Ростиславу ❤️
Скоро другий монік, і куча стрімів, тому чекайте, всіх обняв)
Скоро другий монік, і куча стрімів, тому чекайте, всіх обняв)
👍12
Господи, хто іграє на 60 гц, ви навіть не представляєте, наскількі це ахуєнно, все настільки плавне, що аж засильно, в мене тепер очі не встигають за картинкою!!! Величезне дякую Ростику, цілую його в пупок ❤️ нажаль сьогодні без стріма, тому що планове відключення в 9((( і завтра також((( тому поки що офліне, але після завтра думаю запущу
👍12❤3
Я розігрую 3 скіна M4A4 NEO-NOIR
1. Бути зафоловленим на мій твіч - https://www.twitch.tv/simyton
2. Нажати кнопку "Брати участь"
Підсумок на 4 000 фоловерів, буде 3 переможця, бажаю всім удачі ❤️
1. Бути зафоловленим на мій твіч - https://www.twitch.tv/simyton
2. Нажати кнопку "Брати участь"
Підсумок на 4 000 фоловерів, буде 3 переможця, бажаю всім удачі ❤️
❤83🔥5❤🔥3🫡1