Гг по стріму, мені світло офнули(( завжди виключали раз вдень, а сьогодні два раза((
😢8👍2
simyton
🔥 Я РОЗІГРУЮ ТРИ СКІНА "СЛАНЕЦЬ" 🔥 🚨 УМОВИ: 🚨 • Зафоловитись на мій твіч "simyton" • Нажати кнопку "Брати участь" 🎉 Результати на 1 000 фоловерів 🎉
Вчора на стрімі, ми разом випадково обрали 3-х переможців, з чим я їх і вітаю
Ось ці три переможця, які вже отримали свої сланці
• @He_Trogati_Mne
• @eeelige
• @maksim4ik0_0
По приводу нових розіграшів, вони точно будуть! тому у всіх інших ще буде можливість отримати щось на халяву)
Ось ці три переможця, які вже отримали свої сланці
• @He_Trogati_Mne
• @eeelige
• @maksim4ik0_0
По приводу нових розіграшів, вони точно будуть! тому у всіх інших ще буде можливість отримати щось на халяву)
👍13
Ще раз всіх вітаю з новим роком!!! 🎉 хочу аби лиш це все по-швидше закінчилось, і тварини, які щодня пускають ракети по всій Україні, вимерли назавжди, разом із руськими воєнними, які знаходяться на нашій землі. Також хочу всім подякувати за нереальні цифри на твічі, ви найкращі ❤️ дальше більше!
👍15❤12
Є хороші новини, пострімив більше 2-х годин, і ніразу не крашнулась ігра чи обс, допомогло те, що поміняв канали оперативки, надіюсь і надалі все буде добре, завтра перевірим)
👍10🥰3
Вперше за місяць, я пострімив без єдиного вильоту, крашу, та виключення компа, яка це насолода, коли все працює і ти можеш нормально пограти. Дякую всім за стрім, окрема та величезна подяка Ростиславу ❤️
Скоро другий монік, і куча стрімів, тому чекайте, всіх обняв)
Скоро другий монік, і куча стрімів, тому чекайте, всіх обняв)
👍12
Господи, хто іграє на 60 гц, ви навіть не представляєте, наскількі це ахуєнно, все настільки плавне, що аж засильно, в мене тепер очі не встигають за картинкою!!! Величезне дякую Ростику, цілую його в пупок ❤️ нажаль сьогодні без стріма, тому що планове відключення в 9((( і завтра також((( тому поки що офліне, але після завтра думаю запущу
👍12❤3