simyton
12.6K subscribers
206 photos
11 videos
2 files
110 links
З приводу співпраці/реклами - @ytsaymon

чат - https://t.me/+gxpDiBf8HTJmNDNi

❗️Цей telegram-канал містить матеріали, ПРИЗНАЧЕНІ ВИКЛЮЧНО для осіб, СТАРШЕ 21 РОКУ❗️
Download Telegram
Вітаю NAVI з перемогою першого мажору в cs2, це ввійде в історію, особливо помста на інферно, за програний міраж, коли ви у фіналі відлітаєте 2:13, і на наступній карті, трахаєте 13:3 без шансів, це ахуєнно)) Дуже цікаво було дивитись за ними від самого початку мажору, дуже багато стрімерів казали, що наві й у плейоф не пройдуть, а зараз вони піднімають кубок)) B1t, Jl, Aleksib, Im, W0nderful, Blad3 легенди))

P.S наступний мажор мій, провіряйте)
🔥9516❤‍🔥4🥰4👍3💩2
А ви кажете, чому у мене досі немає 3к ело... єбані задроти...
79🤣19😁6👍5💩3
Дайте оцінку сету в коментах (мінімум 9/10)
🔥109🤮26👍6💩53🖕1
хто не був на стрімі, ось такий фоловер вчора підписався))
121🤯21👍6💩3😁2💅2
Ще сьогодні повинен був пройти фінал турніру на 30к грн, але вчора у мене мікрофон впав зі стола, і працює раз через раз, тому вирішили перенести турнір на іншу дату, новий мікро уже замовив, на днях приїде, тому поки без стрімів(
🖕129💩5🫡54🤡2🍾1
Ще один фак поставите, дам вам по маківці 👊
🖕274😁10💩6🕊3🤡3🍌3
мій патрончик
👍105🥰28🖕1311❤‍🔥6🫡3
😧 Сьогодні нарешті відбудеться фінал Стебницького Мажору, де ми з вами побачимо, як 4 команди фіналістів, боротимуться між собою за чемпіонство! 🥇 Та за призи, які становлять більше ніж 30.000 грн. 😮‍💨 Також серед глядачів буде розіграно 5 скінів: Ак-47 Побажання На Ніч, а сам турнір уже ось-ось почнеться 🏆тому очікуйте, а командам гуд лак)
🔥29👍8🖕3💩21👾1
ось і завершилась чудова історія з турніром, а зараз йду трішки віддихну, дякую всім за стрім <3
👍27🖕9💩2
У нас знову маленьке день народження)
Дякую всім, хто підтримує мене <3
Ще недавно пам`ятаю, як радів коли було 100 фоловерів, а тепер думаю над чимось цікавим для вас, в честь майбутніх 20к)
👍7512🖕9❤‍🔥7💩6😁2
Якщо сьогодні не буде стріму, ви ж не обpазитесь?)
💩171😢6🖕6❤‍🔥4💔2🔥1
Ще одна какашка, і забаню всіх
💩232🤡4🤝32😈2🌭1
Наpод, там планується благодійний шоу матч по кс, на якому збиpаються кошти для ЗСУ. Якщо хочете подивитись кpутий контент, та підтpимати наших хлопців на пеpедовій, можете глянути інфу тут - шоуматч
39🤩4🔥2💩1🤡1🖕1
Заpаз буду гpати на шоуматчі тут - Yavoroshko, кому цікаво залітайте. Після нього мб у себе запущу
💩125👍3
дякую всім за підтpимку, запущу стpім у себе в 22:00
60💩20🔥1
😧 АНОНС ШОУМАТЧУ 😧

🔥 Уже сьогодні, 25.04, матч 5 vs 2. Пpостенька команда дівчаток, пpоти команди хлопців, пеpеможців мажоpу, кібеpспоpтсменів 🔥

Команда хлопців ☠️
·
simyton
·
f139

Команда дівчат 🎀
·
lidusik_more
·
rennssi
·
helliaska
·
riomyri
·
i_reidman

📺 Дивитись будем у
мене, а зі стоpони дівчат у rennssi 📺
Сьогодні 19:00
💩87🔥24👍106🤮2😈2
Все, гроші відправив, ще раз величезна подяка усім, хто долучився до цієї ідеї, як дівчатам, так і глядачам, але в особливості, величезна дяка тим, хто донатив <3
77💩6👍4🔥3🌭3
З сьогодні, pоблю челендж: 30 стpімів за 30 днів (якщо не спpавлюсь, з мене подаpок для вас)
👍23💩103💘2😁1
Ви правда так думаєте?
💩73👍13🤡3🔥2🤮1