І ще трішки вкину, по менш значнішому туріку в Копенгагені, я в ахуї з того, що відбувається 0_0, але наві трахають, тому поки все ок, надіюсь спірітів переїдуть цей раз, тому їм гл також
👍23❤6👏1🐳1🌭1
останній добір у фінал турніру + мега контент (ну як завжди)
https://www.twitch.tv/simyton
https://www.twitch.tv/simyton
🤡9❤🔥1💩1
Вітаю NAVI з перемогою першого мажору в cs2, це ввійде в історію, особливо помста на інферно, за програний міраж, коли ви у фіналі відлітаєте 2:13, і на наступній карті, трахаєте 13:3 без шансів, це ахуєнно)) Дуже цікаво було дивитись за ними від самого початку мажору, дуже багато стрімерів казали, що наві й у плейоф не пройдуть, а зараз вони піднімають кубок)) B1t, Jl, Aleksib, Im, W0nderful, Blad3 легенди))
P.S наступний мажор мій, провіряйте)
P.S наступний мажор мій, провіряйте)
🔥95❤16❤🔥4🥰4👍3💩2
Ще сьогодні повинен був пройти фінал турніру на 30к грн, але вчора у мене мікрофон впав зі стола, і працює раз через раз, тому вирішили перенести турнір на іншу дату, новий мікро уже замовив, на днях приїде, тому поки без стрімів(
🖕129💩5🫡5❤4🤡2🍾1
😧 Сьогодні нарешті відбудеться фінал Стебницького Мажору, де ми з вами побачимо, як 4 команди фіналістів, боротимуться між собою за чемпіонство! 🥇 Та за призи, які становлять більше ніж 30.000 грн. 😮💨 Також серед глядачів буде розіграно 5 скінів: Ак-47 Побажання На Ніч, а сам турнір уже ось-ось почнеться 🏆тому очікуйте, а командам гуд лак)
🔥29👍8🖕3💩2❤1👾1
ось і завершилась чудова історія з турніром, а зараз йду трішки віддихну, дякую всім за стрім <3
👍27🖕9💩2