simyton
12.6K subscribers
207 photos
11 videos
2 files
111 links
З приводу співпраці/реклами - @ytsaymon

чат - https://t.me/+gxpDiBf8HTJmNDNi

❗️Цей telegram-канал містить матеріали, ПРИЗНАЧЕНІ ВИКЛЮЧНО для осіб, СТАРШЕ 21 РОКУ❗️
Download Telegram
хай, по туріку коротка інфа: 3 гравці на турнірі були кікнуті, а саме:

· MIREL_UA2
smt127 - (купілвя/продаж ак. кс, мультиакаунт, аб`юз системи реєстрації)

· keorrr
smt 127 - (підозра у чітерстві, відсутність логів 17.03, сам признався що завантажував софт 2 міс. назад, але на турнірі нічого не використовував, по його словам, також смурф акаунт, мультиакаунт)

· h2ss1
smt 54 - (купівля/продаж ак. кс, мультиакаунт)

Командам, був запропонований вибір, або ж вони знімаються всією командою і їх заміняє програвша команда, або ми їм надаєм рандомних тімейтів,і вони продовжують грати, обидві команди, обрали 2-й варіант, тому відсторонених гравців, будете заміняти ви! Скоро у мене на стрімі, через бота nightbot, оберем 3-х гравців, які потраплять одразу у фінальні ігри в якості заміни, тому усім гуд лак, і не порушуйте правила плс.

Якщо у вас є якісь підозри до інших гравців, які грали у фіналі, обов`язково напишіть
нам, щоб ми детально з усім розібрались.
👍133👎1🌭1🍌1🍓1
І ще трішки вкину, по менш значнішому туріку в Копенгагені, я в ахуї з того, що відбувається 0_0, але наві трахають, тому поки все ок, надіюсь спірітів переїдуть цей раз, тому їм гл також
👍236👏1🐳1🌭1
Нт наві(
😢3910👍2🍌2🫡2🌭1
Новий трансфер наві: -im +simyton. Що думаєте?
🤡83👍30😭4👎3😈2🤮1
останній добір у фінал турніру + мега контент (ну як завжди)
https://www.twitch.tv/simyton
🤡9❤‍🔥1💩1
Ми на євро)))) який же кайф
70🔥7👍3❤‍🔥1💩1
Плачу, коли таке бачу <3
(Струм десь на днях, очікуйте)
🔥396💩4❤‍🔥1👎1😁1
-c9 -spirit +vibe
130🔥10👍5🤗3😁2🤡2
+navi +vibe
79👍9❤‍🔥2🔥1🥰1💩1
Ну що, сьогодні заберуть перший мажор по кс2?)
109👍4👎3💩2
Вітаю NAVI з перемогою першого мажору в cs2, це ввійде в історію, особливо помста на інферно, за програний міраж, коли ви у фіналі відлітаєте 2:13, і на наступній карті, трахаєте 13:3 без шансів, це ахуєнно)) Дуже цікаво було дивитись за ними від самого початку мажору, дуже багато стрімерів казали, що наві й у плейоф не пройдуть, а зараз вони піднімають кубок)) B1t, Jl, Aleksib, Im, W0nderful, Blad3 легенди))

P.S наступний мажор мій, провіряйте)
🔥9516❤‍🔥4🥰4👍3💩2
А ви кажете, чому у мене досі немає 3к ело... єбані задроти...
79🤣19😁6👍5💩3
Дайте оцінку сету в коментах (мінімум 9/10)
🔥109🤮26👍6💩53🖕1
хто не був на стрімі, ось такий фоловер вчора підписався))
121🤯21👍6💩3😁2💅2
Ще сьогодні повинен був пройти фінал турніру на 30к грн, але вчора у мене мікрофон впав зі стола, і працює раз через раз, тому вирішили перенести турнір на іншу дату, новий мікро уже замовив, на днях приїде, тому поки без стрімів(
🖕129💩5🫡54🤡2🍾1
Ще один фак поставите, дам вам по маківці 👊
🖕274😁10💩6🕊3🤡3🍌3
мій патрончик
👍105🥰28🖕1311❤‍🔥6🫡3
😧 Сьогодні нарешті відбудеться фінал Стебницького Мажору, де ми з вами побачимо, як 4 команди фіналістів, боротимуться між собою за чемпіонство! 🥇 Та за призи, які становлять більше ніж 30.000 грн. 😮‍💨 Також серед глядачів буде розіграно 5 скінів: Ак-47 Побажання На Ніч, а сам турнір уже ось-ось почнеться 🏆тому очікуйте, а командам гуд лак)
🔥29👍8🖕3💩21👾1
ось і завершилась чудова історія з турніром, а зараз йду трішки віддихну, дякую всім за стрім <3
👍27🖕9💩2
У нас знову маленьке день народження)
Дякую всім, хто підтримує мене <3
Ще недавно пам`ятаю, як радів коли було 100 фоловерів, а тепер думаю над чимось цікавим для вас, в честь майбутніх 20к)
👍7512🖕9❤‍🔥7💩6😁2