Сьогодні вечерком планую кс пострімити, що ви б хотіли більше?
Anonymous Poll
41%
Фул фокус та кіберспорт від мене на фейсіті
32%
Побігати премʼєр з чатом
28%
Не запускати стрім
😁1
navi gg, 0 програних карт, молодці, ikla unluck( Сьогодні вночі думаю побігати фасік + прем`єр, хочете?
❤20👍3
Для тих хто не в курсі, сьогодні на стрімі, одна безмежно хороша людина (Ростик), вирішила проспонсорувати майбутній турік на 💵 10 000 грн, за що я йому нереально вдячний ❤️, Кожен з вас, може прийняти участь у цьому турнірі, але для початку, проголосуйте в якому форматі ви б хотіли турнір, 5 х 5 фул стаком, чи 2 х 2 з другом, все в ваших руках!
🍾13
Ще одна інфа по туріку, тепер приз складає: 25 000 грн
Герой цієї ідеї, знову Ростислав, йому величезна подяка ❤️
Бачу, що багатьом ідея сподобалась, особливо людям, які хотіли 2х2, і не знайшли тімейтів для 5х5. Але деякі, говорять про везучість, якщо у тебе в тімі 2500 ело, це win, а якщо не повезло з тімою, то lose, і я подумав, можливо провести 2 турніри, ідентичні, щоб у кожного було два шанси, на хорошу команду, і потім зіграти фінал (переможці 1 туріка, приймати участь в другому не зможуть) таким чином, це максимально збалансить шанси, і дасть усім 2 спроби, на перемогу, а потім у фіналі зійдуться два гіганти (але також буде ігра за друге та третє призове місце) що думаєте?
Герой цієї ідеї, знову Ростислав, йому величезна подяка ❤️
Бачу, що багатьом ідея сподобалась, особливо людям, які хотіли 2х2, і не знайшли тімейтів для 5х5. Але деякі, говорять про везучість, якщо у тебе в тімі 2500 ело, це win, а якщо не повезло з тімою, то lose, і я подумав, можливо провести 2 турніри, ідентичні, щоб у кожного було два шанси, на хорошу команду, і потім зіграти фінал (переможці 1 туріка, приймати участь в другому не зможуть) таким чином, це максимально збалансить шанси, і дасть усім 2 спроби, на перемогу, а потім у фіналі зійдуться два гіганти (але також буде ігра за друге та третє призове місце) що думаєте?
🔥38🐳2❤1👍1
💵 АНОНС ТУРНІРУ НА 30 000 ГРН 💵
🏆 SMT CS2 MAJOR STEBNYK 🏆 - Турнір, в якому абсолютно усі учасники, розподілені випадковим чином по командам, і якщо у тебе немає своєї тіми, тоді цей турнір для тебе!
✨ Турнір проходитиме в 3-х етапах, в 1-му вам прийдеться попасти в команду з 4-а випадковими тімейтами, та постаратись пройти до фіналу серед 128-и команд, в 2-му етапі, буде знову відкрита реєстрація на точно такий же турнір, в якому вас знову розподілить по різних командах, і у вас появиться шанс, пройти у фінал вдруге, в 3-му етапі, відбудуться фінальні ігри за призові місця, з системою last chance. ✨
🎁 Призові турніру: 1 місце - 15 000 грн / 2 місце - 10 000 грн / 3 місце - 5 000 грн / MVP - 1 000 грн 🎁
🎖 Реєстрація на турнір - @SMT_INVITE_BOT🎖
🏆 SMT CS2 MAJOR STEBNYK 🏆 - Турнір, в якому абсолютно усі учасники, розподілені випадковим чином по командам, і якщо у тебе немає своєї тіми, тоді цей турнір для тебе!
✨ Турнір проходитиме в 3-х етапах, в 1-му вам прийдеться попасти в команду з 4-а випадковими тімейтами, та постаратись пройти до фіналу серед 128-и команд, в 2-му етапі, буде знову відкрита реєстрація на точно такий же турнір, в якому вас знову розподілить по різних командах, і у вас появиться шанс, пройти у фінал вдруге, в 3-му етапі, відбудуться фінальні ігри за призові місця, з системою last chance. ✨
🎁 Призові турніру: 1 місце - 15 000 грн / 2 місце - 10 000 грн / 3 місце - 5 000 грн / MVP - 1 000 грн 🎁
🎖 Реєстрація на турнір - @SMT_INVITE_BOT🎖
❤24🍾5⚡3👍3
📺 Весь турнір транслюватиметься в прямому ефірі на каналі - twitch.tv/simyton де ти зможеш отримати скін за перегляд турніру, майже після кожної гри, в чаті буде розігруватись скін, вартістю 400 гривень, таким чином, буде 12 переможців, які отримають скіни, просто за перегляд трансляції. 📺
💎 Турнір почнеться, 17.03 о 13:00. І саме тоді, 640 людей почнуть боротись за 31 000 грн. А поки, ви можете спілкуватись зі своїми новими тімейтами, та готуватись до ігор, всім удачі!) 💎
💎 Турнір почнеться, 17.03 о 13:00. І саме тоді, 640 людей почнуть боротись за 31 000 грн. А поки, ви можете спілкуватись зі своїми новими тімейтами, та готуватись до ігор, всім удачі!) 💎
👍14❤🔥5❤3💩2🍾2🔥1
лівнув з наві, щоб виграти норм турік з норм тімейтами +rep
🎖 Реєстрація на турнір - @SMT_INVITE_BOT🎖
🎖 Реєстрація на турнір - @SMT_INVITE_BOT🎖
😁61❤7❤🔥3👍3⚡2💔1
Хочу вам всім подякувати, що ви приймали участь у турнірі, сиділи на стрімі, проявляли активніть, дякую вам за це ❤️
Я не організатор турнірів, тому те що сталось, не новина(
Що думаєте з приводу турніру, напишіть сюди в коменти
Я не організатор турнірів, тому те що сталось, не новина(
Що думаєте з приводу турніру, напишіть сюди в коменти
❤48🖕26😁1🤡1