simyton
12.6K subscribers
205 photos
11 videos
2 files
109 links
З приводу співпраці/реклами - @ytsaymon

чат - https://t.me/+gxpDiBf8HTJmNDNi

❗️Цей telegram-канал містить матеріали, ПРИЗНАЧЕНІ ВИКЛЮЧНО для осіб, СТАРШЕ 21 РОКУ❗️
Download Telegram
Всіх з новим, 2024 роком 🥳 надіюсь у всіх вас є якісь плани на цей рік, і вони обов'язково здійсняться, вітаю всіх!!!! *Струм через 15 хвилин
15
УРА ПЕРШИЙ СТРІМ В 2024 РОЦІ
https://www.twitch.tv/simyton
3
Сьогодні стрім уже був (після нр) тому запускати не буду, а завтра поїдемо купляти жигу))) Очікуйте контент
😁16🔥31👎1🥴1
This media is not supported in your browser
VIEW IN TELEGRAM
🤡9
Тепер я один із тих щасливчиків, які мають ваз))) Сьогодні був дуже довгий день, сорі що фотка в вечір( якісь більш-менш відоси про машину, є в тік тоці (https://www.tiktok.com/@simytonn) тому кому цікаво, можете глянути, думаю сьогодні запущу стрім, і все розкажу, що і як було, але не обіцяю(
19🤮11🔥4❤‍🔥1💩1😈1
ого стрім, вау...
https://www.twitch.tv/simyton
👍1
І як вам стрім з жигою?) Напишіть всі недоліки які були, щоб некст раз, постарався пофіксити, все таки перший ірл, як не як, я кста доїхав, живий здоровий
🔥15👍2
З самого найгіршого, це мабуть була тряска, це пофікситься, покличу з друзів когось, і буде приватний оператор, ще по якості був момент, це через темноту, потрібно швидше запускати, а от запотівше стікло, я хз як виправити(
Сьогодні запущу біля 11-12, якщо не засну)
👏91👍1🌭1
Media is too big
VIEW IN TELEGRAM
Сьогодні не получилось вдень пострімити, ходив в зал, сорі( а вечером, їхав ремонтувати пічку, але трішки не доїхав, зате навчився дріфтувати))) на днях очікуйте другий ІРЛ
🔥13😁2
Стрім на жизі через 20 хвилин
😈5🔥1👾1
Як вам стрім з жигою?))) Це просто ужас) коротка хронологія для тих, хто пропустив: Ми коли їхали на першу локу, щоб там стрімити, забуксували 2 рази, і довго не могли виїхати, коли приїхали, там виключились фанарі, які на стовпах світять, нічого не було видно, хіба запустили стрім, жигуль не хотів заводитись, хоча до того він нормально заводився і все було ок, потім ледве завів, трішки повозились і забуксували 2 рази за 10 хвилин, потім я сів за руль, почав дріфтом заходити в повороти, прям релаьно красиво і в цей момент пропадає інтернет, і цих кадрів не було видно)) ми щей чуть не врізались в стовп, а ви навіть цього не побачили))) потім вирішили поїхати в інше місце, де норм інтернет грузить, по дорозі заїхали на заправку, на ній же встали, бо поламався стартер, просто по дорозі блять, і жига не заводилась, крч попхали з горки і завели з толкача, після заправки поїхали в друге місце, щоб інтернет був нормальний, приїхали, все норм, хіба запускаю стрім, жигуль сам по собі глохне, починаєм знову заводити з толкача, завели і почав мотор троїти, це взагалі піздос був))) так щей паралельно з цим, почав пропадати інтернет, коли раніше він там завжди був нормальним) потім з максимально хуйовим настроєм, вирішив офнути стрім. Після цього, жигуль ледве-ледве їхав, і глох (перестала бензина поступати в мотор ніби, і взагалі дуже хуйово працював двигун) поїхали до хати, і під час руху, вибігали і прокачували бенз в карбюраторі, щоб хоть якось доїхати, паралельно з цим, перестав працювати генератор, і фари взагалі не світили, ми їхали в сліпу))) і так з горем по полам доїхали до хати майстра, де її і залишили, я просто в ахуї.... До цього дня, все було добре, а тут стільки пригод за 2 години... я реально проклятий 👍
13😢1😡1
esc, witch, passion nt, хотілось хоч одну тіму з них побачити на закритих( Іклі гл в квалах
10
Сьогодні вечерком планую кс пострімити, що ви б хотіли більше?
Anonymous Poll
41%
Фул фокус та кіберспорт від мене на фейсіті
32%
Побігати премʼєр з чатом
28%
Не запускати стрім
😁1
navi gg, 0 програних карт, молодці, ikla unluck( Сьогодні вночі думаю побігати фасік + прем`єр, хочете?
20👍3
Сьогодні запущу десь біля 23:00, буду повертати 10 лвл (1 гра до підвищення) історичний день, як розумієте, чекаю всіх!
8
👍3🍌3🥴2😁1
ЯК ЦЕ ВИДАЛИТИ, АЛОООО
😁803🤣31👍1👏1
2100 є, далі 2500 і до кінця літа 3к ело, найсильніший повертає форму)
21🤣6🤡5
Для тих хто не в курсі, сьогодні на стрімі, одна безмежно хороша людина (Ростик), вирішила проспонсорувати майбутній турік на 💵 10 000 грн, за що я йому нереально вдячний ❤️, Кожен з вас, може прийняти участь у цьому турнірі, але для початку, проголосуйте в якому форматі ви б хотіли турнір, 5 х 5 фул стаком, чи 2 х 2 з другом, все в ваших руках!
🍾13