Navi wp, думаю навряд закриють Віталіті, але надіюсь на чудо) Стрім сьогодні вечером, десь біля 10 години, всіх чекаю
❤11😈3
Navi nt, думав буде хоч 2:1 але не пішло щось у них( Там ще Монте грають в 11, думаю запустити після них, чи буде вже пізновато? Що скажете?
👍10
ez для Monte, gg, проти Апексів уже буде цікавіше глянути, запущу через 5 хв
❤10
Запустив стрім - https://www.twitch.tv/simyton
На трансі Монте було 3к онлайну, тому очікую схожі цифри у себе, якщо дізнаюсь що хтось не зайшов, забаню!
На трансі Монте було 3к онлайну, тому очікую схожі цифри у себе, якщо дізнаюсь що хтось не зайшов, забаню!
Думав все таки запущу, але посидів пів годинки за компом і щось дуже хуйово( майже весь день голова болить, таблєткою закинувся, думав під вечір попустить, і пограєм, але не проходить( сорі, що пообіцяв і не запустив(
🤬1
Якщо поставите на цей пост дві какашки, то запущу сьогодні нарешті стрім, десь біля 11 (я мав на увазі завтра*)
💩56👎2💊2
Всіх з новим, 2024 роком 🥳 надіюсь у всіх вас є якісь плани на цей рік, і вони обов'язково здійсняться, вітаю всіх!!!! *Струм через 15 хвилин
❤15
Сьогодні стрім уже був (після нр) тому запускати не буду, а завтра поїдемо купляти жигу))) Очікуйте контент
😁16🔥3❤1👎1🥴1
Тепер я один із тих щасливчиків, які мають ваз))) Сьогодні був дуже довгий день, сорі що фотка в вечір( якісь більш-менш відоси про машину, є в тік тоці (https://www.tiktok.com/@simytonn) тому кому цікаво, можете глянути, думаю сьогодні запущу стрім, і все розкажу, що і як було, але не обіцяю(
❤19🤮11🔥4❤🔥1💩1😈1