simyton
12.6K subscribers
206 photos
11 videos
2 files
110 links
З приводу співпраці/реклами - @ytsaymon

чат - https://t.me/+gxpDiBf8HTJmNDNi

❗️Цей telegram-канал містить матеріали, ПРИЗНАЧЕНІ ВИКЛЮЧНО для осіб, СТАРШЕ 21 РОКУ❗️
Download Telegram
Запущу сьогодні десь біля 22:00
🤡3👍1🤮1
👍2👎1
Navi wp, думаю навряд закриють Віталіті, але надіюсь на чудо) Стрім сьогодні вечером, десь біля 10 години, всіх чекаю
11😈3
👍2🤡1
Navi nt, думав буде хоч 2:1 але не пішло щось у них( Там ще Монте грають в 11, думаю запустити після них, чи буде вже пізновато? Що скажете?
👍10
ez для Monte, gg, проти Апексів уже буде цікавіше глянути, запущу через 5 хв
10
Запустив стрім - https://www.twitch.tv/simyton
На трансі Монте було 3к онлайну, тому очікую схожі цифри у себе, якщо дізнаюсь що хтось не зайшов, забаню!
Думав все таки запущу, але посидів пів годинки за компом і щось дуже хуйово( майже весь день голова болить, таблєткою закинувся, думав під вечір попустить, і пограєм, але не проходить( сорі, що пообіцяв і не запустив(
🤬1
Це я лежу і думаю коли вже нарешті запущу стрім (може сьогодні) а ви поки чекаєте, можете нижче в розіграші взяти участь))
❤‍🔥14
Якщо поставите на цей пост дві какашки, то запущу сьогодні нарешті стрім, десь біля 11 (я мав на увазі завтра*)
💩56👎2💊2
СТРІМ ОНЛАЙН
https://www.twitch.tv/simyton
А Вандерфул то шарить) Сьогодні запущу, і покажу реальний кіберспорт, очікуйте потік десь о 15:00
🤯131🥴1😈1
Трішки вам контенту з залу, тільки гляньте який автомобіль стоїть, і це хіба 3-й день… Що ж буде за місяць? Сьогодні мб запущу стрім вечером, але не обіцяю(
🔥111👍1
Всіх з новим, 2024 роком 🥳 надіюсь у всіх вас є якісь плани на цей рік, і вони обов'язково здійсняться, вітаю всіх!!!! *Струм через 15 хвилин
15
УРА ПЕРШИЙ СТРІМ В 2024 РОЦІ
https://www.twitch.tv/simyton
3
Сьогодні стрім уже був (після нр) тому запускати не буду, а завтра поїдемо купляти жигу))) Очікуйте контент
😁16🔥31👎1🥴1
This media is not supported in your browser
VIEW IN TELEGRAM
🤡9
Тепер я один із тих щасливчиків, які мають ваз))) Сьогодні був дуже довгий день, сорі що фотка в вечір( якісь більш-менш відоси про машину, є в тік тоці (https://www.tiktok.com/@simytonn) тому кому цікаво, можете глянути, думаю сьогодні запущу стрім, і все розкажу, що і як було, але не обіцяю(
19🤮11🔥4❤‍🔥1💩1😈1