Супер мега класні смайли, створені особисто мною))) доступні уже на твічі, тому оформляйте сабочки, і хваліться в інших чатах)))))
👍7❤3
Вам би було цікаво дивитись стрім по фортнайту? А то у мене там кіберспортивні кондиції, і от думаю, показувати чи ні?
Anonymous Poll
54%
Так
46%
Ні
❤🔥1
Сьогодні теж без стріму, трішки голова болить, нежить, ніс забитий, так себе почуваю( тому десь хіба на днях очікуйте
😢9💊2
Підсумки за 23-й рік, якби не ви, цього б не було, тому вдячний всім! люблю вас ❤️
окремий чмок в задницю фанатів
окремий чмок в задницю фанатів
❤7👍2
Navi wp, думаю навряд закриють Віталіті, але надіюсь на чудо) Стрім сьогодні вечером, десь біля 10 години, всіх чекаю
❤11😈3
Navi nt, думав буде хоч 2:1 але не пішло щось у них( Там ще Монте грають в 11, думаю запустити після них, чи буде вже пізновато? Що скажете?
👍10
ez для Monte, gg, проти Апексів уже буде цікавіше глянути, запущу через 5 хв
❤10
Запустив стрім - https://www.twitch.tv/simyton
На трансі Монте було 3к онлайну, тому очікую схожі цифри у себе, якщо дізнаюсь що хтось не зайшов, забаню!
На трансі Монте було 3к онлайну, тому очікую схожі цифри у себе, якщо дізнаюсь що хтось не зайшов, забаню!
Думав все таки запущу, але посидів пів годинки за компом і щось дуже хуйово( майже весь день голова болить, таблєткою закинувся, думав під вечір попустить, і пограєм, але не проходить( сорі, що пообіцяв і не запустив(
🤬1
Якщо поставите на цей пост дві какашки, то запущу сьогодні нарешті стрім, десь біля 11 (я мав на увазі завтра*)
💩56👎2💊2