simyton
12.6K subscribers
206 photos
11 videos
2 files
110 links
З приводу співпраці/реклами - @ytsaymon

чат - https://t.me/+gxpDiBf8HTJmNDNi

❗️Цей telegram-канал містить матеріали, ПРИЗНАЧЕНІ ВИКЛЮЧНО для осіб, СТАРШЕ 21 РОКУ❗️
Download Telegram
Стрім буде сьогодні, десь біля 18:00 внизу зроблю опитування, що будем дивитись, обрав декілька ваших варіантів, та докинув своїх, тому голосуйте
Anonymous Poll
25%
Джон Уік
26%
Той, хто біжить по лезу 2049
14%
Мачо і ботан
29%
Панда Кунг-Фу
24%
Джентельмени
16%
Монстри на канікулах
25%
Третій зайвий
👍2
СТРІМ УЖЕ ПОЧАВСЯ - https://www.twitch.tv/simyton
Як вам такий формат стрімів, сподобалось чи не дуже? Я подумав що можна б було раз в тиждень робити такий чіловий стрім, з якимись класними фільмами, що на це скажете?
Anonymous Poll
83%
Подобається
17%
Не подобається
👍101
Супер мега класні смайли, створені особисто мною))) доступні уже на твічі, тому оформляйте сабочки, і хваліться в інших чатах)))))
👍73
ура запустив стрім4ик
https://www.twitch.tv/simyton
👍1
Media is too big
VIEW IN TELEGRAM
13🥰6👌2👍1💘1
Вам би було цікаво дивитись стрім по фортнайту? А то у мене там кіберспортивні кондиції, і от думаю, показувати чи ні?
Anonymous Poll
54%
Так
46%
Ні
❤‍🔥1
Media is too big
VIEW IN TELEGRAM
Як вам дата?)
🥰7🔥2
Сьогодні теж без стріму, трішки голова болить, нежить, ніс забитий, так себе почуваю( тому десь хіба на днях очікуйте
😢9💊2
Підсумки за 23-й рік, якби не ви, цього б не було, тому вдячний всім! люблю вас ❤️
окремий чмок в задницю фанатів
7👍2
Запущу сьогодні десь біля 22:00
🤡3👍1🤮1
👍2👎1
Navi wp, думаю навряд закриють Віталіті, але надіюсь на чудо) Стрім сьогодні вечером, десь біля 10 години, всіх чекаю
11😈3
👍2🤡1
Navi nt, думав буде хоч 2:1 але не пішло щось у них( Там ще Монте грають в 11, думаю запустити після них, чи буде вже пізновато? Що скажете?
👍10
ez для Monte, gg, проти Апексів уже буде цікавіше глянути, запущу через 5 хв
10
Запустив стрім - https://www.twitch.tv/simyton
На трансі Монте було 3к онлайну, тому очікую схожі цифри у себе, якщо дізнаюсь що хтось не зайшов, забаню!