Усім дякую хто сидів на стрімі ❤️ Давно не стрімив, але ви ще не забули про сімітона)) але є проблемка, я не можу розіграти скін серед фоловерів, тому що такої функції по-просту немає(( я думаю зробити як інші стрімери, розіграти в телеграмі. Нажаль не всі будуть знати про цей нюанс, адже багато людей просто фоловились, і не дивились стріми, знаючи, що і так можуть виграти, з іншої сторони, виграє активний глядач, який слідкує за мною в телеграмі, а не просто чєл який зафоловився заради скіна, тому мабуть так і зроблю, для того, щоб знову приймати участь у розіграші скіна, нажміть кнопку "участвовать" нижче
👍7
Всім дякую сьогодні за стрім ❤️ онлайн ваше пушка гонка, не дивлячись на те, що в мене 6 раз виключився комп, 4 рази крашнулась ігра, і в кінці нахуй виключили інтернет. Завтра я поміняю вінду, і надіюсь це пройде, також скоро опублікую пост, на розіграш калашів
👍8
Гг по стріму, мені світло офнули(( завжди виключали раз вдень, а сьогодні два раза((
😢8👍2
simyton
🔥 Я РОЗІГРУЮ ТРИ СКІНА "СЛАНЕЦЬ" 🔥 🚨 УМОВИ: 🚨 • Зафоловитись на мій твіч "simyton" • Нажати кнопку "Брати участь" 🎉 Результати на 1 000 фоловерів 🎉
Вчора на стрімі, ми разом випадково обрали 3-х переможців, з чим я їх і вітаю
Ось ці три переможця, які вже отримали свої сланці
• @He_Trogati_Mne
• @eeelige
• @maksim4ik0_0
По приводу нових розіграшів, вони точно будуть! тому у всіх інших ще буде можливість отримати щось на халяву)
Ось ці три переможця, які вже отримали свої сланці
• @He_Trogati_Mne
• @eeelige
• @maksim4ik0_0
По приводу нових розіграшів, вони точно будуть! тому у всіх інших ще буде можливість отримати щось на халяву)
👍13
Ще раз всіх вітаю з новим роком!!! 🎉 хочу аби лиш це все по-швидше закінчилось, і тварини, які щодня пускають ракети по всій Україні, вимерли назавжди, разом із руськими воєнними, які знаходяться на нашій землі. Також хочу всім подякувати за нереальні цифри на твічі, ви найкращі ❤️ дальше більше!
👍15❤12
Є хороші новини, пострімив більше 2-х годин, і ніразу не крашнулась ігра чи обс, допомогло те, що поміняв канали оперативки, надіюсь і надалі все буде добре, завтра перевірим)
👍10🥰3