monte nt, як на мене дуже багато тупих помилок, які на такому рівні не допустимі, багато відданих клатчів( гуд лак на некст туріках, а наві мощні
👍25🗿3🙈2🍌1
Получється більше стріма не буде( у мене просто виключається світло… зараз зроблю вам розіграш, під постом будуть відмічені переможці, бажаю всім удачі
👍27☃6🫡6🥰1💩1🍌1
Пишіть внизу в коментах 👇 який фільм ви б хотіли глянути завтра вечером на стрімі
🔥5
Стрім буде сьогодні, десь біля 18:00 внизу зроблю опитування, що будем дивитись, обрав декілька ваших варіантів, та докинув своїх, тому голосуйте
Anonymous Poll
25%
Джон Уік
26%
Той, хто біжить по лезу 2049
14%
Мачо і ботан
29%
Панда Кунг-Фу
24%
Джентельмени
16%
Монстри на канікулах
25%
Третій зайвий
👍2
Як вам такий формат стрімів, сподобалось чи не дуже? Я подумав що можна б було раз в тиждень робити такий чіловий стрім, з якимись класними фільмами, що на це скажете?
Anonymous Poll
83%
Подобається
17%
Не подобається
Супер мега класні смайли, створені особисто мною))) доступні уже на твічі, тому оформляйте сабочки, і хваліться в інших чатах)))))
👍7❤3