monte nt, як на мене дуже багато тупих помилок, які на такому рівні не допустимі, багато відданих клатчів( гуд лак на некст туріках, а наві мощні
👍25🗿3🙈2🍌1
Получється більше стріма не буде( у мене просто виключається світло… зараз зроблю вам розіграш, під постом будуть відмічені переможці, бажаю всім удачі
👍27☃6🫡6🥰1💩1🍌1
Пишіть внизу в коментах 👇 який фільм ви б хотіли глянути завтра вечером на стрімі
🔥5
Стрім буде сьогодні, десь біля 18:00 внизу зроблю опитування, що будем дивитись, обрав декілька ваших варіантів, та докинув своїх, тому голосуйте
Anonymous Poll
25%
Джон Уік
26%
Той, хто біжить по лезу 2049
14%
Мачо і ботан
29%
Панда Кунг-Фу
24%
Джентельмени
16%
Монстри на канікулах
25%
Третій зайвий
👍2