сорі мужики що так сталось(
зате гру виграв)) залишилось 30 ело до 10 лвл, надіюсь це пофікшу, і все буде ок
я б запустив ще раз, але у мене взагалі комп виключається, це піздос, тому некст раз
зате гру виграв)) залишилось 30 ело до 10 лвл, надіюсь це пофікшу, і все буде ок
я б запустив ще раз, але у мене взагалі комп виключається, це піздос, тому некст раз
😢14👍2
monte nt, як на мене дуже багато тупих помилок, які на такому рівні не допустимі, багато відданих клатчів( гуд лак на некст туріках, а наві мощні
👍25🗿3🙈2🍌1
Получється більше стріма не буде( у мене просто виключається світло… зараз зроблю вам розіграш, під постом будуть відмічені переможці, бажаю всім удачі
👍27☃6🫡6🥰1💩1🍌1