Усім дякую хто сидів на стрімі ❤️ Давно не стрімив, але ви ще не забули про сімітона)) але є проблемка, я не можу розіграти скін серед фоловерів, тому що такої функції по-просту немає(( я думаю зробити як інші стрімери, розіграти в телеграмі. Нажаль не всі будуть знати про цей нюанс, адже багато людей просто фоловились, і не дивились стріми, знаючи, що і так можуть виграти, з іншої сторони, виграє активний глядач, який слідкує за мною в телеграмі, а не просто чєл який зафоловився заради скіна, тому мабуть так і зроблю, для того, щоб знову приймати участь у розіграші скіна, нажміть кнопку "участвовать" нижче
👍7
Всім дякую сьогодні за стрім ❤️ онлайн ваше пушка гонка, не дивлячись на те, що в мене 6 раз виключився комп, 4 рази крашнулась ігра, і в кінці нахуй виключили інтернет. Завтра я поміняю вінду, і надіюсь це пройде, також скоро опублікую пост, на розіграш калашів
👍8