Сорі мужики за те, що офнув так скоро, стрім лагає через інтернет, пінг 140, ігра фрізить, фул тільт.... Зараз уже інтернет нормальний, зіграв без стріму катку, ніодного фріза, пролагу, чи вару великого нема, взагалі фпс 300+, просто іграєш в кайф. Я хз що робити насправді, швидше за все, потрібна норм карточка, і стрімити на ній, але думаю, це буде не скоро(
😢22👍1
Багато питали, як зробити такий чат, ось відос - https://youtu.be/wZE5tZG6mRY
❤🔥2👍1🤔1