Хочу вибачитись перед усіма учасниками, за низьку організованість турніра, але це робилось з ідеєю шоуматча, а призові придумались пізніше, через що й виникла велика к-ть проблем. Безмежно вдячний усім учасникам, кожній команді за участь у турнірі, а також за дуже приємний онлайн на стрімі))) Окремо хочу виділити велику подяку Сеймуру, який вніс великий вклад у це шоу! Надіюсь я ще зроблю щось подібне, але в рази організованіше, і з більшою кількістю правил, щоб усіх все влаштовувало. Ще раз вітаю переможців, та усіх учасників, ви молодці!
❤29
Ви знаєте, що на цьому мажорі по кс, буде 2 українські команди, тай ще наші хлопці виграли усі руські команди, бля який я радий
❤65🔥5⚡1
Ми шукаємо нового гравця в команду, кому цікаво, ось заявка https://forms.gle/rBX5pSCU8JZy9ZMv6
❤3
У вас тоже фейсит лагає??? у мене чомусь замість 30 авг показує 20, якісь баги
🥰10😁5🤮2