З приводу турніру 2х2, команда Сумонери (переможці) була кікнута по причині, підозри у смурфінгу. Це рішення прийняли мої модератори, та я сам особисто, так як у людей 150 годин у кс, і кажуть, що це основний ак, у що я не вірю. Дальше ми зв'язувались з командами, які програли Сумонерам, щоб переграти деякі матчі, але вони були у мережі на фейситі 12 числа (на турнірі), або не відписували, що теж дуже забавно. Було прийняте рішеня, провести матч між командою фіналістів, та півфіналістів, це Lodbrak і Stack Alone.
1 місце отримала команда Stack Alone, отримавши перемогу 2:0
2 місце отримала команда Lodbrak
3 місце, методом виключення, отримала команда Podkraduli
1 місце отримала команда Stack Alone, отримавши перемогу 2:0
2 місце отримала команда Lodbrak
3 місце, методом виключення, отримала команда Podkraduli
❤11👎3👍1
Хочу вибачитись перед усіма учасниками, за низьку організованість турніра, але це робилось з ідеєю шоуматча, а призові придумались пізніше, через що й виникла велика к-ть проблем. Безмежно вдячний усім учасникам, кожній команді за участь у турнірі, а також за дуже приємний онлайн на стрімі))) Окремо хочу виділити велику подяку Сеймуру, який вніс великий вклад у це шоу! Надіюсь я ще зроблю щось подібне, але в рази організованіше, і з більшою кількістю правил, щоб усіх все влаштовувало. Ще раз вітаю переможців, та усіх учасників, ви молодці!
❤29
Ви знаєте, що на цьому мажорі по кс, буде 2 українські команди, тай ще наші хлопці виграли усі руські команди, бля який я радий
❤65🔥5⚡1
Ми шукаємо нового гравця в команду, кому цікаво, ось заявка https://forms.gle/rBX5pSCU8JZy9ZMv6
❤3
У вас тоже фейсит лагає??? у мене чомусь замість 30 авг показує 20, якісь баги
🥰10😁5🤮2