simyton
12.6K subscribers
205 photos
11 videos
2 files
109 links
З приводу співпраці/реклами - @ytsaymon

чат - https://t.me/+gxpDiBf8HTJmNDNi

❗️Цей telegram-канал містить матеріали, ПРИЗНАЧЕНІ ВИКЛЮЧНО для осіб, СТАРШЕ 21 РОКУ❗️
Download Telegram
як вам такий прікольчик??
16
Я розігрую 3 скіна M4A4 NEO-NOIR

1. Бути зафоловленим на мій твіч -
https://www.twitch.tv/simyton
2. Нажати кнопку "Брати участь"

Підсумок на 4 000 фоловерів, буде 3 переможця, бажаю всім удачі ❤️
83🔥5❤‍🔥3🫡1
24👏2❤‍🔥1
5🥰2👍1💘1
ЧІ НА?
11🥰2💘1
Перший стрім по ГТА 5 РП
Сьогодні стріма не буде, температура 38.1 😢
🤯16😭7👎1
ЗАХВЗАХВЗАХВ бля, я хотів відос в обс засняти, і випадково стрім запустив, вибачаюсь що потривожив(
👍19🤬3🍌2👏1
Народ ще раз вибачаюсь що обісрався(( але нажаль це залежало не від мене, про те я проїбався, завтра все зроблю на вищому рівні!! дякую всім хто сидів на стрімі ❤️
🫡394👍1🌭1
Сьогодні передивився 100 ботів, і ні один не може провести розіграш без тупої кнопки "брати участь"((( тому прийдеться робити розіграш на стрімі, заходьте - https://www.twitch.tv/simyton
👍5👏1
Прямо зараз будемо обирати 3-х переможців
👍12💩4
👍3💩1
Створили турнір, ігри будуть 9 числа, на стрімі, тому встигніть зареєструватись, силка нижче
2👍1
ЗАПУСТИВ КС ГО
https://www.twitch.tv/simyton
Народ, відносно призових на турнірі, перше місце нам проспонсорує дуже хороша людина, з ніком на твічі Seymur1_7 за що чмокаю його у сідницю ❤️

· 1 Місце: 1 000 грн + 2 сабки + роль у дс (на двох)
· 2 місце: 500 грн + грамота (на двох)
· 3 місце: 250 грн і словесні привітання (на двох)

Хто ще не приймає участь, поспішіть!!! уже майже половина слотів зайнята!!!
Реєстрація:
faceit.com
👍12
Дівчатка, вітаю всіх з 8 березня ❤️
👍29🍌4🤬3🐳2😴1
Ну що всі готові?)
👍18👎3🤓3😱1
чекаєте source2 ????
👎17👍8😈4🥰1🤔1😐1
З приводу турніру 2х2, команда Сумонери (переможці) була кікнута по причині, підозри у смурфінгу. Це рішення прийняли мої модератори, та я сам особисто, так як у людей 150 годин у кс, і кажуть, що це основний ак, у що я не вірю. Дальше ми зв'язувались з командами, які програли Сумонерам, щоб переграти деякі матчі, але вони були у мережі на фейситі 12 числа (на турнірі), або не відписували, що теж дуже забавно. Було прийняте рішеня, провести матч між командою фіналістів, та півфіналістів, це Lodbrak і Stack Alone.

1 місце отримала команда Stack Alone, отримавши перемогу 2:0
2 місце отримала команда Lodbrak
3 місце, методом виключення, отримала команда Podkraduli
11👎3👍1