Я розігрую 3 скіна M4A4 NEO-NOIR
1. Бути зафоловленим на мій твіч - https://www.twitch.tv/simyton
2. Нажати кнопку "Брати участь"
Підсумок на 4 000 фоловерів, буде 3 переможця, бажаю всім удачі ❤️
1. Бути зафоловленим на мій твіч - https://www.twitch.tv/simyton
2. Нажати кнопку "Брати участь"
Підсумок на 4 000 фоловерів, буде 3 переможця, бажаю всім удачі ❤️
❤83🔥5❤🔥3🫡1
ЗАХВЗАХВЗАХВ бля, я хотів відос в обс засняти, і випадково стрім запустив, вибачаюсь що потривожив(
👍19🤬3🍌2👏1
Народ ще раз вибачаюсь що обісрався(( але нажаль це залежало не від мене, про те я проїбався, завтра все зроблю на вищому рівні!! дякую всім хто сидів на стрімі ❤️
🫡39❤4👍1🌭1
Сьогодні передивився 100 ботів, і ні один не може провести розіграш без тупої кнопки "брати участь"((( тому прийдеться робити розіграш на стрімі, заходьте - https://www.twitch.tv/simyton
👍5👏1
Створили турнір, ігри будуть 9 числа, на стрімі, тому встигніть зареєструватись, силка нижче
❤2👍1
Народ, відносно призових на турнірі, перше місце нам проспонсорує дуже хороша людина, з ніком на твічі Seymur1_7 за що чмокаю його у сідницю ❤️
· 1 Місце: 1 000 грн + 2 сабки + роль у дс (на двох)
· 2 місце: 500 грн + грамота (на двох)
· 3 місце: 250 грн і словесні привітання (на двох)
Хто ще не приймає участь, поспішіть!!! уже майже половина слотів зайнята!!!
Реєстрація: faceit.com
· 1 Місце: 1 000 грн + 2 сабки + роль у дс (на двох)
· 2 місце: 500 грн + грамота (на двох)
· 3 місце: 250 грн і словесні привітання (на двох)
Хто ще не приймає участь, поспішіть!!! уже майже половина слотів зайнята!!!
Реєстрація: faceit.com
FACEIT
2 V 2 DUO TOURNAMENT - FACEIT.com
Join the tournament 2 V 2 DUO TOURNAMENT on FACEIT.
👍12
З приводу турніру 2х2, команда Сумонери (переможці) була кікнута по причині, підозри у смурфінгу. Це рішення прийняли мої модератори, та я сам особисто, так як у людей 150 годин у кс, і кажуть, що це основний ак, у що я не вірю. Дальше ми зв'язувались з командами, які програли Сумонерам, щоб переграти деякі матчі, але вони були у мережі на фейситі 12 числа (на турнірі), або не відписували, що теж дуже забавно. Було прийняте рішеня, провести матч між командою фіналістів, та півфіналістів, це Lodbrak і Stack Alone.
1 місце отримала команда Stack Alone, отримавши перемогу 2:0
2 місце отримала команда Lodbrak
3 місце, методом виключення, отримала команда Podkraduli
1 місце отримала команда Stack Alone, отримавши перемогу 2:0
2 місце отримала команда Lodbrak
3 місце, методом виключення, отримала команда Podkraduli
❤11👎3👍1