Артур Selfdotcom
2.44K subscribers
1.89K photos
98 videos
16 files
1.02K links
Soft Wind дискорд: https://discord.gg/SwP7WYnwjw
Download Telegram
хто був вчора на стрімі той зрозуміє...
🫡39🤣12😁42🙏2🤮1
Gedz.ogg
<unknown>
По-перше, не ведіться на це. По-друге, в мене не такий голос. По-третє, не ведіться на це...
(Взяв з коментів)
😁73🤣12🙏7😐3👀3👍1🤯1🌭1
О четвертій почну стрім. Треба би вже нарешті пограти на сервері і без всякої шоу-програми (як відкриття раю, чи hелоуін).
Ох, я так засяду, хехехе + я виграв трохи заліза на кораблі привиді і діаманти за проходження лабіринту. Можна буде накрафтити собі всякого:)
❤‍🔥2914🔥52
Майже добре, тільки треба пісок душ замість блоків заліза.
😁67186🔥2
Артур Selfdotcom
А тут нова серія, до речі) https://youtu.be/az0OO7aUoF0?si=B_xM6eAsf3iRW_tM
В мене презумпція невинуватості - це раз.
Я на таке без адвоката не відповідаю - це два. Навіщо ви про це говорите в публічному просторі? - це три.
😁85🤣202😢2👀2
Американці, проголосуйте! 🇺🇸🦅
Anonymous Poll
71%
Камала
29%
Трамп
🌚32😁1310👀4🤔2🖕21🫡1
Артур Selfdotcom
Дивись шо маю :) https://youtu.be/Wufg-NlRtRs?si=RF-iNCeMpAjRUkIS
перед тим як дивитися, скажіть яке прев'ю крутіше було, аніме чи реал лайф?
🤔409🔥22🤯1😍1
38134
This media is not supported in your browser
VIEW IN TELEGRAM
🖕28😁2113🤯6
А взагалі так:
🔥80😁2554👍1😍1🌚1👀1
Зараз, до речі, можна фактично і наявно спостерігати за рівнем експертності різноманітних "експертів". Дуже легко було "передбачати", як поведе себе США при демократах, бо вже є наявні приклади, на які можна опиратись за 4 роки їх за кермом. На початку війни так само тупо ніхто не знав, що США буде робити, але з часом всякі інфоцигани стали топовими аналітиками, просто повторюючи по колу одну й ту ж адженду.

Тупо те саме бачимо зараз: "Трамп - це лотерея, ніхто не знає що буде, це скринька пандори..." Тьфу... Я все розумію, але такою тупістикою прикривати свою некомпетентність - це неповага до своїх читачів/глядачів/кого хочете.

Не ведіться на таких #@"¢^, вони тупо не знають про що вони говорять і ТУПО не вміють в якусь аналітику.

Читайте все що вони пишуть як "Ми не можемо проаналізувати та припустити подальші події, бо ми звичайні інфоцигани, тому ми напишемо, що Трамп... А нічого ми не напишемо, щоб не обісратися з підливою"
👍46😐85💯5🤮3👎1🤯1🖕1💘1