Ось чому так часто можна зустріти коменти "blinded by nostalgia", бо автори цих коментів blinded by nostalgia більше за всіх і їм дуже неприємно це визнавати.
🤔37 13🔥4❤2👍2🤯2🤣2🤮1💯1
Я сьогодні десь через годину дропну відео. Я реально вийшов навіть на вулицю, щоб його записати. Дуже важливий відос на дуже важливу тему, тому готуйтесь 🐌
❤🔥44 9😱8❤1🔥1🤔1💘1
Артур Selfdotcom
Я сьогодні десь через годину дропну відео. Я реально вийшов навіть на вулицю, щоб його записати. Дуже важливий відос на дуже важливу тему, тому готуйтесь 🐌
YouTube
Як стати щасливим?
Я хотів би подивитися це відео, коли мені було 16, але його тоді не було, тому я зробив його зараз:)
Всі тези, які я тут озвучив, можна розвивати і доповнювати ще дуже довго, але я не хотів розтягувати хронометраж ще на 2км, тому постарався втиснути побільше…
Всі тези, які я тут озвучив, можна розвивати і доповнювати ще дуже довго, але я не хотів розтягувати хронометраж ще на 2км, тому постарався втиснути побільше…
🤯30❤23👍5❤🔥2👀2🔥1💘1
Артур Selfdotcom
Через 40 хв почну стрім. Буду грати в гру від підписників 😈 А точніше від JustV та Chuchi *Зображення це реальний скрін з гри*
ok, let's go https://youtube.com/live/HfgCI_isTFk?feature=share
YouTube
граю в гру від підписників! (JustV i Chuchi)
задонатити Ґедзю:👉 https://donatello.to/Gedz
Мій ТГ: https://t.me/gedz1
Дс софт вінд: https://discord.gg/SwP7WYnwjw
Мій ТГ: https://t.me/gedz1
Дс софт вінд: https://discord.gg/SwP7WYnwjw
13❤18 6🔥3👍1
Артур Selfdotcom
ok, let's go https://youtube.com/live/HfgCI_isTFk?feature=share
Це було легендарно... Дякую!!! ❤️❤️❤️
🔥32❤🔥7❤3🥰3🤝2👍1😈1
Артур Selfdotcom
Це було легендарно... Дякую!!! ❤️❤️❤️
Нє, реально) так круто було, що в чаті навіть писали, що таке ніби Новий Рік чи день народження))) я повністю поділяю зараз ці почуття)
Дуже класно було, згадати всі ті теплі моменти.
Ще раз, justV i Chuchi, спасибі🥹
Дуже класно було, згадати всі ті теплі моменти.
Ще раз, justV i Chuchi, спасибі
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
👍39❤10🥰5 5🔥2
Я от собі думаю - чи була би взагалі новина десь в Америці, що Байден через якусь жоску систему підтримки роздасть американцям 24 долари 18 центів (це рівно тисяча гривень за сьогоднішнім курсом)?) Мабуть ні...
🤔50❤6👍2🔥1🤨1