До речі, ми вчора за Андрієм дуже жостко засіли за розробку апдейту до СВ. Дуже багато чого зробили, такого, що вже давно висіло, але руки не доходили ніяк :Р
На скріні невеличкий спойлер, так тепер буде виглядати інвентар гравця. Оця менюшка раніше відкривалася окремо, її додавав Аезер. Тепер вона буде за замовчуванням замість класичного інвентаря. Лічильник досвіду теж перенесли в неї:)
На скріні невеличкий спойлер, так тепер буде виглядати інвентар гравця. Оця менюшка раніше відкривалася окремо, її додавав Аезер. Тепер вона буде за замовчуванням замість класичного інвентаря. Лічильник досвіду теж перенесли в неї:)
🔥58 9🗿5👍2
Артур Selfdotcom
Ok let's go. Ірл стрімам - бути 🏊♂️
Як приїде цей мікрофончик, то зроблю одне серйозне відео на важливу тему. Не майнкрафт
🤔45😨18👍1🥱1
ArcanoTech.zip
85.8 MB
В мене продовжують просити збірку АрканоТехніки, хоч під кожним відео БУКВАЛЬНО вказані 3 основні моди, які ставиш собі і граєш майже в таку саму збірку....
Але я сьогодні добрий, тому тримайте :)
Але я сьогодні добрий, тому тримайте :)
1🥰48🤩7👍3🍾3🎉2🌭2🌚1
This media is not supported in your browser
VIEW IN TELEGRAM
🔥63 21🍌5🤓2❤🔥1🤯1
Ми нарешті доробили оновлення Софітвінду 0.8 The Nothing Update! Воно було якесь одне з найзапарніших 😵💫
Осьо тут можна почитати список змін і завантажити збірку: тут
Осьо тут можна почитати список змін і завантажити збірку: тут
Якось так втомився від цього апдейту, жесть. Зараз повністю без емоційного ресурсу валяюсь.
В ідеалі буде завтра записати Міленейр, може ще стрімчик під вечір.
Також мені вже прийшов тримач для телефону. Тобто комбо з мікрофона, мобілки і тримача - зібране і готове до використання.
Це означає, що десь скоро спробую запустити такий ірл стрім.
Насправді, не знаю, чого мене так кортить провести подібний етер, але бажання присутнє, тому спробую його реалізувати. Якраз зараз класна осіння погода, а я таке дуже люблю.
В ідеалі буде завтра записати Міленейр, може ще стрімчик під вечір.
Також мені вже прийшов тримач для телефону. Тобто комбо з мікрофона, мобілки і тримача - зібране і готове до використання.
Це означає, що десь скоро спробую запустити такий ірл стрім.
Насправді, не знаю, чого мене так кортить провести подібний етер, але бажання присутнє, тому спробую його реалізувати. Якраз зараз класна осіння погода, а я таке дуже люблю.