Артур Selfdotcom
2.44K subscribers
1.89K photos
98 videos
16 files
1.02K links
Soft Wind дискорд: https://discord.gg/SwP7WYnwjw
Download Telegram
Артур Selfdotcom
Я реально не збрехав: https://youtu.be/2SxH2B55iCI?si=lZVKV1zd9EUmfhg_
by Олена Сонько
(Цей другий мужик, що зверху, це Андрійко, раптом що)
56🔥5👍1🥰11
Артур Selfdotcom
Я просто йду в магаз за продуктами😭
Фуріфікація має зупинитися... Але виглядає прикольно)
by Блах Ольга
🤗64🤯149👍4🔥2😁21
Ну і як з ним спілкуватись?...
🤣105😁13👍5🤩1👀1😇1
До речі, ми вчора за Андрієм дуже жостко засіли за розробку апдейту до СВ. Дуже багато чого зробили, такого, що вже давно висіло, але руки не доходили ніяк :Р
На скріні невеличкий спойлер, так тепер буде виглядати інвентар гравця. Оця менюшка раніше відкривалася окремо, її додавав Аезер. Тепер вона буде за замовчуванням замість класичного інвентаря. Лічильник досвіду теж перенесли в неї:)
🔥589🗿5👍2
yeah another SoftWind classic 🥂
😁6612👀5👍42🥰1
Ok let's go. Ірл стрімам - бути 🏊‍♂️
🥰67🤯109🍌3👍2💘2
Кавун 🍉
🤩91😭15👍5👀5🗿4🔥3🤔3🤣3😁2🍌2🤨1
З апдейтом 0.8 думаю змінити лого СофтВінду, поки маю цей варіант:
😍77😁13👎129👍5💩4🆒3🤮2😢1👀1
Артур Selfdotcom
Ok let's go. Ірл стрімам - бути 🏊‍♂️
Як приїде цей мікрофончик, то зроблю одне серйозне відео на важливу тему. Не майнкрафт
🤔45😨18👍1🥱1
ArcanoTech.zip
85.8 MB
В мене продовжують просити збірку АрканоТехніки, хоч під кожним відео БУКВАЛЬНО вказані 3 основні моди, які ставиш собі і граєш майже в таку саму збірку....

Але я сьогодні добрий, тому тримайте :)
1🥰48🤩7👍3🍾3🎉2🌭2🌚1
This media is not supported in your browser
VIEW IN TELEGRAM
🔥6321🍌5🤓2❤‍🔥1🤯1
прочитав потужний план перемоги:
- міг і не читати, насправді
💯72😁7
Через 20 хв підрублю стрім. Будемо дещо цікаве дивитись
346🔥3🤔3👍1
Крутий дідо (🗺️Непал 2024)
🔥70😎14👍4👀44💘3💋21
🤩58😱3012😨7😁33💩2
Ми нарешті доробили оновлення Софітвінду 0.8 The Nothing Update! Воно було якесь одне з найзапарніших 😵‍💫
Осьо тут можна почитати список змін і завантажити збірку: тут
52🔥4🥰2👍1
Якось так втомився від цього апдейту, жесть. Зараз повністю без емоційного ресурсу валяюсь.
В ідеалі буде завтра записати Міленейр, може ще стрімчик під вечір.

Також мені вже прийшов тримач для телефону. Тобто комбо з мікрофона, мобілки і тримача - зібране і готове до використання.
Це означає, що десь скоро спробую запустити такий ірл стрім.
Насправді, не знаю, чого мене так кортить провести подібний етер, але бажання присутнє, тому спробую його реалізувати. Якраз зараз класна осіння погода, а я таке дуже люблю.
66👍5