Артур Selfdotcom
го швидко пройдемо цю коротеньку інді гру https://youtube.com/live/ZVHMfbNOt-U?feature=share
Якось дуже легко грається.. я думав, що сулс лайк ігри мають бути важкими🤷
Дякую всім хто був на стрімчику:) і окрема подяка донатерам!
А особливо:
Пану Володимиру, 13.33-му і Анонимному Добродію❤️❤️❤️
Дякую всім хто був на стрімчику:) і окрема подяка донатерам!
А особливо:
Пану Володимиру, 13.33-му і Анонимному Добродію❤️❤️❤️
🍓28❤🔥5❤3💯3😁2👍1🔥1
Артур Selfdotcom
Якось дуже легко грається.. я думав, що сулс лайк ігри мають бути важкими🤷 Дякую всім хто був на стрімчику:) і окрема подяка донатерам! А особливо: Пану Володимиру, 13.33-му і Анонимному Добродію❤️❤️❤️
Media is too big
VIEW IN TELEGRAM
Тут до речі, за допомогою штучного інтелекту, згенерували відео, як би виглядала моя гра в Elden Ring, якби мені було важко в неї грати🤯
by Макс
by Макс
😁69🤣9❤3👍2❤🔥1😱1
Артур Selfdotcom
https://youtu.be/nOdpIvSBHXU?si=Rra3EzMF_p3bAqNk
В цього не буде продовження. Немає сенсу випускати летсплей, який не зацікавив глядачів навіть першою серією :)
😱58😢14🤯10👍6👎2🤬2❤1🤡1🤣1🤨1🍓1
Прочитав я цей ваш 1984.
Неймовірна книга. Орвелл так добре і в такому легкому і доступному стилі її написав, що її можна, майже, дивитися як фільм, а не читати.
Я на стрімі зауважував, що книга дуже легко читається і я думав, що вона буде важчою. Але, як виявилось, вона така, тому що автор захотів зробити її такою.
Десь посередині книги є момент в якому головний герой читає певну літературу (книга в книзі, ага) і вона так закручено і філософсько зроблена, що я дійсно мало не заснув поки читав цей момент.
(Але, заради справедливості, треба додати, що ця частина навмисне зроблена такою важкою)
Тобто, вся та легкість і простота, з якою ця книга поглинається, це заслуга виключно майстерності її автора, а не легкості теми і простоти персонажів. Персонажі складні і цікаві.
Не буду спойлерити сюжет, але під час читання я пережив велику купу різноманітних і яскравих емоцій, а кінець книги взагалі став, для мене, неймовірно вражаючим.
Так хочеться вдадись в якісь деталі і обговорити їх, бо там дійсно є про що, але стримаю себе, щоб не позбавити насолоди потенційних читачів.
Навіть по при сьогоденну мейнстрімність цієї книги (дуже вже часто можна знайти посилання на неї в нашій реальності) в ній є ще дуже багато цікавого окрім основної ідеї. Тож всім раджу десь-колись її прочитати, вона того вартує на 100%
Неймовірна книга. Орвелл так добре і в такому легкому і доступному стилі її написав, що її можна, майже, дивитися як фільм, а не читати.
Я на стрімі зауважував, що книга дуже легко читається і я думав, що вона буде важчою. Але, як виявилось, вона така, тому що автор захотів зробити її такою.
Десь посередині книги є момент в якому головний герой читає певну літературу (книга в книзі, ага) і вона так закручено і філософсько зроблена, що я дійсно мало не заснув поки читав цей момент.
(Але, заради справедливості, треба додати, що ця частина навмисне зроблена такою важкою)
Тобто, вся та легкість і простота, з якою ця книга поглинається, це заслуга виключно майстерності її автора, а не легкості теми і простоти персонажів. Персонажі складні і цікаві.
Не буду спойлерити сюжет, але під час читання я пережив велику купу різноманітних і яскравих емоцій, а кінець книги взагалі став, для мене, неймовірно вражаючим.
Так хочеться вдадись в якісь деталі і обговорити їх, бо там дійсно є про що, але стримаю себе, щоб не позбавити насолоди потенційних читачів.
Навіть по при сьогоденну мейнстрімність цієї книги (дуже вже часто можна знайти посилання на неї в нашій реальності) в ній є ще дуже багато цікавого окрім основної ідеї. Тож всім раджу десь-колись її прочитати, вона того вартує на 100%
❤🔥61👍9❤6💯3🔥1🍓1
Артур Selfdotcom
Прочитав я цей ваш 1984. Неймовірна книга. Орвелл так добре і в такому легкому і доступному стилі її написав, що її можна, майже, дивитися як фільм, а не читати. Я на стрімі зауважував, що книга дуже легко читається і я думав, що вона буде важчою. Але, як…
This media is not supported in your browser
VIEW IN TELEGRAM
До речі, мої емоції під час прочитання.
Увага sensitive content
by котик
Увага sensitive content
by котик
🤣58🤯11😨5❤🔥3😱3🍓2👍1😁1🥱1🍌1👾1
Артур Selfdotcom
До речі, мої емоції під час прочитання. Увага sensitive content by котик
Якщо серйозно, то меми мемами, але ці я вже реально не вловлюю.
Який тотальний brain rot почався в мемах
Який тотальний brain rot почався в мемах
👍45🍓8😁6🔥2❤1❤🔥1
Ще хотів пострімити сьогодні, але мені поставили нові приколи на брекети і від цього не дуже коузі, треба до них звикнути:(
тому потім якось🙂↕️
тому потім якось🙂↕️
👍36✍7💅4🐳2❤🔥1🙏1🍓1
Підкажіть зарядну станцію хорошу, але в межах адекватної вартості🫠
⚡28💘6👍5❤3🔥2
This media is not supported in your browser
VIEW IN TELEGRAM
Жесть мене качає...
Мс Петя дропнув новий гімн майнкрафту 🛐🛐🛐
Мс Петя дропнув новий гімн майнкрафту 🛐🛐🛐
❤🔥58🤣7🔥6❤3👍2🥱2🍌2🍓2💋2👀1
Владислав, дякую за 100!
Скористають нагодою трохи поплакатись на ситуацію з відключеннями.
В робочі години, тоді коли я можу працювати, в мене зазвичай 4 години з електрикою. Я весь цей час, поки дають світло, працюю над відео, але це все одно дуже сильно розтягує процес і не схоже, що ситуація зі світлом зміниться хоч колись в майбутньому.
Скористають нагодою трохи поплакатись на ситуацію з відключеннями.
В робочі години, тоді коли я можу працювати, в мене зазвичай 4 години з електрикою. Я весь цей час, поки дають світло, працюю над відео, але це все одно дуже сильно розтягує процес і не схоже, що ситуація зі світлом зміниться хоч колись в майбутньому.
⚡24😭9❤🔥7🍓2🐳1
Артур Selfdotcom
Я тут стрімлю, залітайте) https://youtube.com/live/OOBiolmTIm4?feature=share
лол, навіть на прев'ю з помилкою написав...
😁33🍓3🔥2❤🔥1
Артур Selfdotcom
лол, навіть на прев'ю з помилкою написав...
Етер закінчився:) тут ще прилетіло 300 від JustV після його закінчення) Дякую!
❤34😇5❤🔥2👍1🔥1🍓1
Го зробим з нормального моба, якесь чудо:
https://youtube.com/live/Ie7kD9IzxEM?feature=share
https://youtube.com/live/Ie7kD9IzxEM?feature=share
YouTube
Майнкрафтизація Козлів
задонатити Ґедзю:👉 https://donatello.to/Gedz
Мій ТГ: https://t.me/gedz1
Дс софт вінд: https://discord.gg/SwP7WYnwjw
Мій ТГ: https://t.me/gedz1
Дс софт вінд: https://discord.gg/SwP7WYnwjw
🥰17❤🔥2❤1👍1🔥1👏1🍓1🤓1
До речі, сьогодні останній день, коли ви можете придбати прохід на сервер всього за 100 грн: тут
Discord
Join the Soft Wind Discord Server!
Офіційний сервер Soft Wind та духу старого майнкрафту | 856 members
🤓36✍6😱3❤🔥1👍1🍓1