Сідаю працювати над великим відео-есе, по типу тих, які я робив раніше, але, здається, воно буде набагато довшим...
YouTube
Історія генерації світу в Майнкрафті та проблеми нових версій
Це відео-есе на тему історії генерації місцевості починаючи з pre-classic версій і аж до сьогодення. Також в цьому ролику я висвітлив своє особисте ставлення до генерації світів після Caves and Cliffs Update.
На цю тему мене надихнуло відчуття втоми від…
На цю тему мене надихнуло відчуття втоми від…
❤45🔥7🫡7👍5❤🔥2😍1🌭1🍓1🤝1💘1
Артур Selfdotcom
Hell yeah😎
Мені вже набрид цей монітор...
Є якийсь такий в мене загон, що я щось жоско захочу і поки це не отримаю, то не зможу заспокоїтись. Думки про цю річ будуть мене переслідувати весь час, і бажання розібратися, потрогати, спробувати покористуватися будуть наростати і наростати, а потім коли я цю річ отримаю, за цим слідує "і шо?"...
Сам монітор прикольний, я навіть в деякі ігри на ньому встиг поганяти, але він досить незручний, важкий, громіздкий, його постійно треба налаштовувати, бо кіноскоп прикалується. Ех.. ну я знайду куди його ще засотувати, але поки постоїть в куточку десь :)
P.S. а, ну і нормально поринути в якусь ретро іграшку немає змоги, бо мало годин електрики
Є якийсь такий в мене загон, що я щось жоско захочу і поки це не отримаю, то не зможу заспокоїтись. Думки про цю річ будуть мене переслідувати весь час, і бажання розібратися, потрогати, спробувати покористуватися будуть наростати і наростати, а потім коли я цю річ отримаю, за цим слідує "і шо?"...
Сам монітор прикольний, я навіть в деякі ігри на ньому встиг поганяти, але він досить незручний, важкий, громіздкий, його постійно треба налаштовувати, бо кіноскоп прикалується. Ех.. ну я знайду куди його ще засотувати, але поки постоїть в куточку десь :)
P.S. а, ну і нормально поринути в якусь ретро іграшку немає змоги, бо мало годин електрики
😁49❤12🤡5🤓4👍2🍓2❤🔥1🔥1🤯1😢1😇1
Тут вийшло нове відео від 4JStudios (студія яка займалася розробкою майнкрафту для xbox), про їх новий рушій, над яким вони працюють.
В відео кажуть, що планується не тільки рушій, а і повноцінна гра на ньому! Я покладаю багато надій на цей проєкт, надіюся, він виросте в щось велике, тому кидаю відосик сюди:)
https://youtu.be/dbyMke2sHT4?si=7otd5KExek2ula6O
В відео кажуть, що планується не тільки рушій, а і повноцінна гра на ньому! Я покладаю багато надій на цей проєкт, надіюся, він виросте в щось велике, тому кидаю відосик сюди:)
https://youtu.be/dbyMke2sHT4?si=7otd5KExek2ula6O
YouTube
Elements Engine FAQ
Answers to many of your burning questions from our Discord server.
To ask your own questions and to help create 4J Studios' future, sign up to the 4J Studios Discord: https://discord.gg/4jstudios.
To ask your own questions and to help create 4J Studios' future, sign up to the 4J Studios Discord: https://discord.gg/4jstudios.
❤25🤓3🔥2❤🔥1👍1🍓1
В мене сьогодні буде норм електрік енерджі, тому десь через годину~ почну проходження Elden Ring на стрімчику (0 o 0)
🥰39👍7🔥5❤🔥3😁1😱1🍓1
го швидко пройдемо цю коротеньку інді гру
https://youtube.com/live/ZVHMfbNOt-U?feature=share
https://youtube.com/live/ZVHMfbNOt-U?feature=share
YouTube
я професіонал The Elden Ring VI
задонатити Ґедзю:👉 https://donatello.to/Gedz
Огляд на клавіатуру від "тут був я": https://drukarnia.com.ua/articles/bezdrotova-ta-dovgovichna-rapoo-e6700-komu-velikii-tachpad-K0M3m
Мій ТГ: https://t.me/gedz1
Дс софт вінд: https://discord.gg/SwP7WYnwjw
Огляд на клавіатуру від "тут був я": https://drukarnia.com.ua/articles/bezdrotova-ta-dovgovichna-rapoo-e6700-komu-velikii-tachpad-K0M3m
Мій ТГ: https://t.me/gedz1
Дс софт вінд: https://discord.gg/SwP7WYnwjw
🤩24👍3❤🔥1❤1🍓1
Артур Selfdotcom
го швидко пройдемо цю коротеньку інді гру https://youtube.com/live/ZVHMfbNOt-U?feature=share
Якось дуже легко грається.. я думав, що сулс лайк ігри мають бути важкими🤷
Дякую всім хто був на стрімчику:) і окрема подяка донатерам!
А особливо:
Пану Володимиру, 13.33-му і Анонимному Добродію❤️❤️❤️
Дякую всім хто був на стрімчику:) і окрема подяка донатерам!
А особливо:
Пану Володимиру, 13.33-му і Анонимному Добродію❤️❤️❤️
🍓28❤🔥5❤3💯3😁2👍1🔥1
Артур Selfdotcom
Якось дуже легко грається.. я думав, що сулс лайк ігри мають бути важкими🤷 Дякую всім хто був на стрімчику:) і окрема подяка донатерам! А особливо: Пану Володимиру, 13.33-му і Анонимному Добродію❤️❤️❤️
Media is too big
VIEW IN TELEGRAM
Тут до речі, за допомогою штучного інтелекту, згенерували відео, як би виглядала моя гра в Elden Ring, якби мені було важко в неї грати🤯
by Макс
by Макс
😁69🤣9❤3👍2❤🔥1😱1
Артур Selfdotcom
https://youtu.be/nOdpIvSBHXU?si=Rra3EzMF_p3bAqNk
В цього не буде продовження. Немає сенсу випускати летсплей, який не зацікавив глядачів навіть першою серією :)
😱58😢14🤯10👍6👎2🤬2❤1🤡1🤣1🤨1🍓1
Прочитав я цей ваш 1984.
Неймовірна книга. Орвелл так добре і в такому легкому і доступному стилі її написав, що її можна, майже, дивитися як фільм, а не читати.
Я на стрімі зауважував, що книга дуже легко читається і я думав, що вона буде важчою. Але, як виявилось, вона така, тому що автор захотів зробити її такою.
Десь посередині книги є момент в якому головний герой читає певну літературу (книга в книзі, ага) і вона так закручено і філософсько зроблена, що я дійсно мало не заснув поки читав цей момент.
(Але, заради справедливості, треба додати, що ця частина навмисне зроблена такою важкою)
Тобто, вся та легкість і простота, з якою ця книга поглинається, це заслуга виключно майстерності її автора, а не легкості теми і простоти персонажів. Персонажі складні і цікаві.
Не буду спойлерити сюжет, але під час читання я пережив велику купу різноманітних і яскравих емоцій, а кінець книги взагалі став, для мене, неймовірно вражаючим.
Так хочеться вдадись в якісь деталі і обговорити їх, бо там дійсно є про що, але стримаю себе, щоб не позбавити насолоди потенційних читачів.
Навіть по при сьогоденну мейнстрімність цієї книги (дуже вже часто можна знайти посилання на неї в нашій реальності) в ній є ще дуже багато цікавого окрім основної ідеї. Тож всім раджу десь-колись її прочитати, вона того вартує на 100%
Неймовірна книга. Орвелл так добре і в такому легкому і доступному стилі її написав, що її можна, майже, дивитися як фільм, а не читати.
Я на стрімі зауважував, що книга дуже легко читається і я думав, що вона буде важчою. Але, як виявилось, вона така, тому що автор захотів зробити її такою.
Десь посередині книги є момент в якому головний герой читає певну літературу (книга в книзі, ага) і вона так закручено і філософсько зроблена, що я дійсно мало не заснув поки читав цей момент.
(Але, заради справедливості, треба додати, що ця частина навмисне зроблена такою важкою)
Тобто, вся та легкість і простота, з якою ця книга поглинається, це заслуга виключно майстерності її автора, а не легкості теми і простоти персонажів. Персонажі складні і цікаві.
Не буду спойлерити сюжет, але під час читання я пережив велику купу різноманітних і яскравих емоцій, а кінець книги взагалі став, для мене, неймовірно вражаючим.
Так хочеться вдадись в якісь деталі і обговорити їх, бо там дійсно є про що, але стримаю себе, щоб не позбавити насолоди потенційних читачів.
Навіть по при сьогоденну мейнстрімність цієї книги (дуже вже часто можна знайти посилання на неї в нашій реальності) в ній є ще дуже багато цікавого окрім основної ідеї. Тож всім раджу десь-колись її прочитати, вона того вартує на 100%
❤🔥61👍9❤6💯3🔥1🍓1
Артур Selfdotcom
Прочитав я цей ваш 1984. Неймовірна книга. Орвелл так добре і в такому легкому і доступному стилі її написав, що її можна, майже, дивитися як фільм, а не читати. Я на стрімі зауважував, що книга дуже легко читається і я думав, що вона буде важчою. Але, як…
This media is not supported in your browser
VIEW IN TELEGRAM
До речі, мої емоції під час прочитання.
Увага sensitive content
by котик
Увага sensitive content
by котик
🤣58🤯11😨5❤🔥3😱3🍓2👍1😁1🥱1🍌1👾1
Артур Selfdotcom
До речі, мої емоції під час прочитання. Увага sensitive content by котик
Якщо серйозно, то меми мемами, але ці я вже реально не вловлюю.
Який тотальний brain rot почався в мемах
Який тотальний brain rot почався в мемах
👍45🍓8😁6🔥2❤1❤🔥1
Ще хотів пострімити сьогодні, але мені поставили нові приколи на брекети і від цього не дуже коузі, треба до них звикнути:(
тому потім якось🙂↕️
тому потім якось🙂↕️
👍36✍7💅4🐳2❤🔥1🙏1🍓1
Підкажіть зарядну станцію хорошу, але в межах адекватної вартості🫠
⚡28💘6👍5❤3🔥2
This media is not supported in your browser
VIEW IN TELEGRAM
Жесть мене качає...
Мс Петя дропнув новий гімн майнкрафту 🛐🛐🛐
Мс Петя дропнув новий гімн майнкрафту 🛐🛐🛐
❤🔥58🤣7🔥6❤3👍2🥱2🍌2🍓2💋2👀1
Владислав, дякую за 100!
Скористають нагодою трохи поплакатись на ситуацію з відключеннями.
В робочі години, тоді коли я можу працювати, в мене зазвичай 4 години з електрикою. Я весь цей час, поки дають світло, працюю над відео, але це все одно дуже сильно розтягує процес і не схоже, що ситуація зі світлом зміниться хоч колись в майбутньому.
Скористають нагодою трохи поплакатись на ситуацію з відключеннями.
В робочі години, тоді коли я можу працювати, в мене зазвичай 4 години з електрикою. Я весь цей час, поки дають світло, працюю над відео, але це все одно дуже сильно розтягує процес і не схоже, що ситуація зі світлом зміниться хоч колись в майбутньому.
⚡24😭9❤🔥7🍓2🐳1