Артур Selfdotcom
2.44K subscribers
1.89K photos
98 videos
16 files
1.02K links
Soft Wind дискорд: https://discord.gg/SwP7WYnwjw
Download Telegram
Hell yeah😎
❤‍🔥95🤩258🍌5😍3👎2👀2🥰1🍓1💋1💘1
Артур Selfdotcom
Hell yeah😎
Мені вже набрид цей монітор...

Є якийсь такий в мене загон, що я щось жоско захочу і поки це не отримаю, то не зможу заспокоїтись. Думки про цю річ будуть мене переслідувати весь час, і бажання розібратися, потрогати, спробувати покористуватися будуть наростати і наростати, а потім коли я цю річ отримаю, за цим слідує "і шо?"...

Сам монітор прикольний, я навіть в деякі ігри на ньому встиг поганяти, але він досить незручний, важкий, громіздкий, його постійно треба налаштовувати, бо кіноскоп прикалується. Ех.. ну я знайду куди його ще засотувати, але поки постоїть в куточку десь :)

P.S. а, ну і нормально поринути в якусь ретро іграшку немає змоги, бо мало годин електрики
😁4912🤡5🤓4👍2🍓2❤‍🔥1🔥1🤯1😢1😇1
Тут вийшло нове відео від 4JStudios (студія яка займалася розробкою майнкрафту для xbox), про їх новий рушій, над яким вони працюють.
В відео кажуть, що планується не тільки рушій, а і повноцінна гра на ньому! Я покладаю багато надій на цей проєкт, надіюся, він виросте в щось велике, тому кидаю відосик сюди:)
https://youtu.be/dbyMke2sHT4?si=7otd5KExek2ula6O
25🤓3🔥2❤‍🔥1👍1🍓1
В мене сьогодні буде норм електрік енерджі, тому десь через годину~ почну проходження Elden Ring на стрімчику (0 o 0)
🥰39👍7🔥5❤‍🔥3😁1😱1🍓1
Артур Selfdotcom
го швидко пройдемо цю коротеньку інді гру https://youtube.com/live/ZVHMfbNOt-U?feature=share
Якось дуже легко грається.. я думав, що сулс лайк ігри мають бути важкими🤷
Дякую всім хто був на стрімчику:) і окрема подяка донатерам!
А особливо:
Пану Володимиру, 13.33-му і Анонимному Добродію❤️❤️❤️
🍓28❤‍🔥53💯3😁2👍1🔥1
Артур Selfdotcom
https://youtu.be/nOdpIvSBHXU?si=Rra3EzMF_p3bAqNk
В цього не буде продовження. Немає сенсу випускати летсплей, який не зацікавив глядачів навіть першою серією :)
😱58😢14🤯10👍6👎2🤬21🤡1🤣1🤨1🍓1
Марія88, дуже дякую за 500!🥹

До речі, десь через пів години почну стрім на сервері 👷‍♂️⛏️
👍44❤‍🔥5🍓53🔥2💘1
Прочитав я цей ваш 1984.
Неймовірна книга. Орвелл так добре і в такому легкому і доступному стилі її написав, що її можна, майже, дивитися як фільм, а не читати.

Я на стрімі зауважував, що книга дуже легко читається і я думав, що вона буде важчою. Але, як виявилось, вона така, тому що автор захотів зробити її такою.
Десь посередині книги є момент в якому головний герой читає певну літературу (книга в книзі, ага) і вона так закручено і філософсько зроблена, що я дійсно мало не заснув поки читав цей момент.
(Але, заради справедливості, треба додати, що ця частина навмисне зроблена такою важкою)

Тобто, вся та легкість і простота, з якою ця книга поглинається, це заслуга виключно майстерності її автора, а не легкості теми і простоти персонажів. Персонажі складні і цікаві.

Не буду спойлерити сюжет, але під час читання я пережив велику купу різноманітних і яскравих емоцій, а кінець книги взагалі став, для мене, неймовірно вражаючим.

Так хочеться вдадись в якісь деталі і обговорити їх, бо там дійсно є про що, але стримаю себе, щоб не позбавити насолоди потенційних читачів.

Навіть по при сьогоденну мейнстрімність цієї книги (дуже вже часто можна знайти посилання на неї в нашій реальності) в ній є ще дуже багато цікавого окрім основної ідеї. Тож всім раджу десь-колись її прочитати, вона того вартує на 100%
❤‍🔥61👍96💯3🔥1🍓1
Артур Selfdotcom
До речі, мої емоції під час прочитання. Увага sensitive content by котик
Якщо серйозно, то меми мемами, але ці я вже реально не вловлюю.
Який тотальний brain rot почався в мемах
👍45🍓8😁6🔥21❤‍🔥1
Ще хотів пострімити сьогодні, але мені поставили нові приколи на брекети і від цього не дуже коузі, треба до них звикнути:(
тому потім якось🙂‍↕️
👍367💅4🐳2❤‍🔥1🙏1🍓1
Мері Мері...
😁95🌚7💔43👍3❤‍🔥2🍓2💘2🐳1💋1
Підкажіть зарядну станцію хорошу, але в межах адекватної вартості🫠
28💘6👍53🔥2
This media is not supported in your browser
VIEW IN TELEGRAM
Жесть мене качає...
Мс Петя дропнув новий гімн майнкрафту 🛐🛐🛐
❤‍🔥58🤣7🔥63👍2🥱2🍌2🍓2💋2👀1
Владислав, дякую за 100!

Скористають нагодою трохи поплакатись на ситуацію з відключеннями.

В робочі години, тоді коли я можу працювати, в мене зазвичай 4 години з електрикою. Я весь цей час, поки дають світло, працюю над відео, але це все одно дуже сильно розтягує процес і не схоже, що ситуація зі світлом зміниться хоч колись в майбутньому.
24😭9❤‍🔥7🍓2🐳1