Артур Selfdotcom
Пхахах)) скоро у всіх бібліотеках України 😆 by Martian Duck
До речі, ValBerk, дякую за 100!🥰
Але це був жарт про мангу раптом що👀
Цей во, йдіть дивитись відео нове😎
Але це був жарт про мангу раптом що👀
❤34❤🔥4🥰3😐3👍2🔥1👌1🍓1
Боже, мені вже так набридли рекламні акції від ВСЬОГО ДОВКОЛА.
Тупо кожен застосунок на моїй мобілці спамить якимись рекламами час-від-часу
ТА ПІШЛИ ВИ НАФІК
Промокоди якісь, знижки, унікальні сезонні пропозиції...
Сама жесть коли якась компанія відкриває для себе якусь нову сферу, і спамить цим мені в повідомлення, бо це неймовірно і унікально і супер шанс придбати щось🤩
Навигадували собі десять річниць на рік, всякі святка, і тупо весь час: реклама-реклама-реклама, без кінця.
Я настільки задовбався, що навіть кинув свого оператора мобільного в чорний список, бо він найбільше мені спамив своїми ункальними каловими пропозиціями, і я тепер навіть не знаю, чи закінчилися в мене мобільні дані і подібне, бо повідомлення від нього взагалі ніякі не приходять...
Якесь агресивне покоління маркетологів прийшло на роботу чи шо? На дистанційному навчанні не навчили вас що не можна так багато людині голову *експлуатувати*, бо починається відраза від продукції БУДЬ ЯКОЇ...
Так в мене бомбить від цього, при чому жостко, і я це не приховую
Тупо кожен застосунок на моїй мобілці спамить якимись рекламами час-від-часу
ТА ПІШЛИ ВИ НАФІК
Промокоди якісь, знижки, унікальні сезонні пропозиції...
Сама жесть коли якась компанія відкриває для себе якусь нову сферу, і спамить цим мені в повідомлення, бо це неймовірно і унікально і супер шанс придбати щось🤩
Навигадували собі десять річниць на рік, всякі святка, і тупо весь час: реклама-реклама-реклама, без кінця.
Я настільки задовбався, що навіть кинув свого оператора мобільного в чорний список, бо він найбільше мені спамив своїми ункальними каловими пропозиціями, і я тепер навіть не знаю, чи закінчилися в мене мобільні дані і подібне, бо повідомлення від нього взагалі ніякі не приходять...
Якесь агресивне покоління маркетологів прийшло на роботу чи шо? На дистанційному навчанні не навчили вас що не можна так багато людині голову *експлуатувати*, бо починається відраза від продукції БУДЬ ЯКОЇ...
Так в мене бомбить від цього, при чому жостко, і я це не приховую
💋54👍17❤🔥10🤓9🫡4❤3🔥2🤝2💅2🍓1💘1
Слухайте, мені вчора на стрімі одна розумна людина сказала, що така ситуація з електроенергією, яку ми маємо зараз (або гірша), буде ще мінімум 10 років в Україні. Якщо хтось розбирається, це фейк чи реал?
🤯45😢3🍓3❤🔥2❤1👍1😁1👀1
Артур Selfdotcom
Слухайте, мені вчора на стрімі одна розумна людина сказала, що така ситуація з електроенергією, яку ми маємо зараз (або гірша), буде ще мінімум 10 років в Україні. Якщо хтось розбирається, це фейк чи реал?
Типу, що це неможливо відновити найближчими роками
❤🔥21💯3❤1👍1
Forwarded from мокі ᵕ̈
Привіт друзі, оголошую терміновий збір на РЕБ татові для 14 ОМБр!
Наша ціль - 85 000 грн, які допоможуть врятувати життя та захистити наших воїнів!
Банка моно
💳 5375411218741630
Також за донат буде розіграш
При донаті:
* Від 200 грн: унікальний мікрофон з підписом Діми Хейтспіча
* Від 150 грн: пакунок смаколиків
* Від 100 грн: ексклюзивний дизайн від мене
Важливо вказати свої контактні данні для звʼязку (номер телефону, або нікнейм в соцмережах)
P.S. Не забудьте поділитися цією інформацією з друзями та близькими!
Наша ціль - 85 000 грн, які допоможуть врятувати життя та захистити наших воїнів!
Банка моно
💳 5375411218741630
Також за донат буде розіграш
При донаті:
* Від 200 грн: унікальний мікрофон з підписом Діми Хейтспіча
* Від 150 грн: пакунок смаколиків
* Від 100 грн: ексклюзивний дизайн від мене
Важливо вказати свої контактні данні для звʼязку (номер телефону, або нікнейм в соцмережах)
P.S. Не забудьте поділитися цією інформацією з друзями та близькими!
❤43❤🔥11👍6🔥1🍓1🫡1
Я там на стрімах був обмовився, що сьогодні буде відос один цікавий, але не встиг доробити його до відключення💀
Тому буде завтра:) десь мабуть зранку його опублікую💁♂️
Тому буде завтра:) десь мабуть зранку його опублікую💁♂️
👍29👌7❤🔥3❤2🔥1🍓1🤝1
Це, до речі, на редіті, під публікацією про наш сервер..
Я якшо чесно, не розумію як в голові мають скластися звивини, щоб про таке навіть подумати?
Ну якшо ти москаль, якшо ти хочеш доторкнутися до прекрасного, то закрий ротик, тихенько відкрий перекладач, прикинся англомовним кимось і своій оцей russian запхай куди подалі.
Ніхто б навіть не дізнався, мабуть🤔
Russian allowed?🦴 , тьфу
Я якшо чесно, не розумію як в голові мають скластися звивини, щоб про таке навіть подумати?
Ну якшо ти москаль, якшо ти хочеш доторкнутися до прекрасного, то закрий ротик, тихенько відкрий перекладач, прикинся англомовним кимось і своій оцей russian запхай куди подалі.
Ніхто б навіть не дізнався, мабуть🤔
Russian allowed?
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
💋98👍11🤣11🔥4💩4❤3❤🔥2👏1🤮1🍓1💘1
Вау, Ґедзь дропнув нове потужне відео 🤩
https://youtu.be/Shdi04lHbeE
https://youtu.be/Shdi04lHbeE
YouTube
душа будівлі знову жива (я перебудував все в ламповому стилі)
В цьому відео, я відібрав будинок, який, як на мене, міг би виглядати краще, якби він був збудований в стилі, який ми з вами всі прекрасно знаємо і любимо, і переробив його так, щоб в ньому було більше тепла, затишку та приємної атмосфери.
Чи вийшло в мене?…
Чи вийшло в мене?…
👀47🍾6❤3❤🔥3👍2🔥2🤔1🍓1
Артур Selfdotcom pinned «Вау, Ґедзь дропнув нове потужне відео 🤩 https://youtu.be/Shdi04lHbeE»
Артур Selfdotcom
Вау, Ґедзь дропнув нове потужне відео 🤩 https://youtu.be/Shdi04lHbeE
це нова серія БТВ - дивись, не бійся😇
🤔45🌚11😁5🤩2❤🔥1👍1🔥1👏1🍓1😇1😨1
Лол, я зараз такий флешбек зловив...
Я згадав як колись не міг встановити шейдери на майн, бо був дуже слабкий ПК, але я не впав у відчай і мені прийшла "геніальна" ідея: зробити текстурпак, який замінить шейдери...
Я в якійсь програмі в інтернеті для обробки фото накладав фільтр (як ті що в інстаграмі для фото) на кожну текстуру окремо))) потім вийшов текстурпак в якому всі блоки трохи синіші і з всякими пересвітами і сонячними променями:)
Я тоді жесть був собою гордий, здавалося, що я зламав систему😎
Я згадав як колись не міг встановити шейдери на майн, бо був дуже слабкий ПК, але я не впав у відчай і мені прийшла "геніальна" ідея: зробити текстурпак, який замінить шейдери...
Я в якійсь програмі в інтернеті для обробки фото накладав фільтр (як ті що в інстаграмі для фото) на кожну текстуру окремо))) потім вийшов текстурпак в якому всі блоки трохи синіші і з всякими пересвітами і сонячними променями:)
Я тоді жесть був собою гордий, здавалося, що я зламав систему😎
❤🔥72😁25❤5🔥4👍2
Ух я б пограв в щось таке😲
Cave Game в стилістиці старих RPG, виглядає дуже добре)
Оригінал: https://www.reddit.com/r/GoldenAgeMinecraft/s/AJMWX0nwUv
Cave Game в стилістиці старих RPG, виглядає дуже добре)
Оригінал: https://www.reddit.com/r/GoldenAgeMinecraft/s/AJMWX0nwUv
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
👍53❤🔥10🔥6👀6❤4💯1🍓1
Артур Selfdotcom
Вау, Ґедзь дропнув нове потужне відео 🤩 https://youtu.be/Shdi04lHbeE
Я не рагуль першоденка,
Я не рагуль першоденка,
Я не рагуль першоденка,
Я не рагуль першоденка...
Я не рагуль першоденка,
Я не рагуль першоденка,
Я не рагуль першоденка...
🤯92😁24🤪8🌚5🥴4💘3❤2🍓2❤🔥1👍1🎅1