Артур Selfdotcom
2.44K subscribers
1.89K photos
98 videos
16 files
1.02K links
Soft Wind дискорд: https://discord.gg/SwP7WYnwjw
Download Telegram
Сьогодні АрканоТехніки НЕ буде. Не встигну домонтувати до вимкнення електрики. Там просто багато хронометражу вийшло, бо ми запросили гостя, а з гостями воно завжди так виходить :D А от завтра, от завтра! вже все буде)
😱54😢17👌7🤓6🍓3🎉2❤‍🔥1👍1
Артур Selfdotcom
Сьогодні АрканоТехніки НЕ буде. Не встигну домонтувати до вимкнення електрики. Там просто багато хронометражу вийшло, бо ми запросили гостя, а з гостями воно завжди так виходить :D А от завтра, от завтра! вже все буде)
Я встиг залити серію на Ютуб, якраз перед вимкненням електрики!) але я не встиг зробити прев'ю... А з того що ютуб рекомендує, типу скріни з відео, там найшакальніші зображення зроблені людством в цілому. Але ок, оберу якесь рандомне, потім зроблю нормальну картинку, коли дадуть світло:)
👍41🍓5❤‍🔥4🔥3🫡31
This media is not supported in your browser
VIEW IN TELEGRAM
Hell yeah😎
тепер в софтвінді кури не будуть дропати яйця в світ самі по собі, треба буде на них тицьнути, щоб отримати яєчко.

Ми ж додали раніше яєшню, яка готується шляхом пережарки яйця в пічці, а те що кури нескінченно скидували яйця одне за одним, означало ферму нескінченної і досить непоганої її.
Просто курку посадив на воронку і вона тобі несеться без кінця.

Але тепер такої халяви не буде, ручками все треба буде робити 🤗

До речі, Андрій ледве погодився це закодити :)
🔥75😁134👍4😱4❤‍🔥3🍓3👏2👎1🥴1
Ясно, Англія не хоче платити за прохідку на сервер, так і запишем✍️
😁8113😐4🖕31❤‍🔥1👍1🍓1💘1
Через 15 хв будемо відкривати Незер на сервері 😈
😱31🍓5❤‍🔥22
Артур Selfdotcom
Через 15 хв будемо відкривати Незер на сервері 😈
Я маю на увазі, що стрім почнеться через 15хв, а на ньому вже відкриємо незер:)
26🔥7💯3❤‍🔥2🍓2
Артур Selfdotcom
https://youtube.com/live/d9mw-SooDwY?feature=share
Ясно, Візер розсердився, що ми відкрили Незер і рубанув мені електрику, ну ок ✍️
😢42🤓3🍓2❤‍🔥1👍1😁1
Одного разу гравець СофтВінду посперечався, що зможе зробити найсумніший скріншот, який змусить плакати будь-кого.
Наступного дня він надіслав це....
by Cherepavlyk
😭8763❤‍🔥3😁3😢3🍓2👍1🤓1
This media is not supported in your browser
VIEW IN TELEGRAM
Пхахах)) скоро у всіх бібліотеках України 😆

by Martian Duck
🥰61😁15🤣8❤‍🔥4🔥4🍓2👍1🤩1
До речі, я відкрив цю легенду для спонсорів:)))
https://youtu.be/kVDNp-l-KdY
🤩27❤‍🔥4🔥42🍓1
Артур Selfdotcom pinned «https://youtu.be/nOdpIvSBHXU?si=Rra3EzMF_p3bAqNk»
Артур Selfdotcom
Пхахах)) скоро у всіх бібліотеках України 😆 by Martian Duck
До речі, ValBerk, дякую за 100!🥰
Але це був жарт про мангу раптом що👀

Цей во, йдіть дивитись відео нове😎
34❤‍🔥4🥰3😐3👍2🔥1👌1🍓1
Боже, мені вже так набридли рекламні акції від ВСЬОГО ДОВКОЛА.
Тупо кожен застосунок на моїй мобілці спамить якимись рекламами час-від-часу

ТА ПІШЛИ ВИ НАФІК

Промокоди якісь, знижки, унікальні сезонні пропозиції...
Сама жесть коли якась компанія відкриває для себе якусь нову сферу, і спамить цим мені в повідомлення, бо це неймовірно і унікально і супер шанс придбати щось🤩
Навигадували собі десять річниць на рік, всякі святка, і тупо весь час: реклама-реклама-реклама, без кінця.
Я настільки задовбався, що навіть кинув свого оператора мобільного в чорний список, бо він найбільше мені спамив своїми ункальними каловими пропозиціями, і я тепер навіть не знаю, чи закінчилися в мене мобільні дані і подібне, бо повідомлення від нього взагалі ніякі не приходять...

Якесь агресивне покоління маркетологів прийшло на роботу чи шо? На дистанційному навчанні не навчили вас що не можна так багато людині голову *експлуатувати*, бо починається відраза від продукції БУДЬ ЯКОЇ...

Так в мене бомбить від цього, при чому жостко, і я це не приховую
💋54👍17❤‍🔥10🤓9🫡43🔥2🤝2💅2🍓1💘1
?
Anonymous Poll
78%
👍
22%
👎
👍60👎16🗿7🐳2🤨1