Артур Selfdotcom
2.44K subscribers
1.89K photos
98 videos
16 files
1.02K links
Soft Wind дискорд: https://discord.gg/SwP7WYnwjw
Download Telegram
лол, заставку не змінив...
🤣25❤‍🔥3👏3😁2💘2😇1
Артур Selfdotcom
тю...
Лол... Ще й світло офнули в ті години коли воно мало бути....
😭61🤓5👍2🤯2🤬2❤‍🔥11🍓1
This media is not supported in your browser
VIEW IN TELEGRAM
26🤝5❤‍🔥3😁3🐳1🍓1
Мені дали електрику, тому зараз продовжимо 😈
😈2612❤‍🔥4🔥41
Оце реально історичне фото:
Андрійко за секунду до того, як почне душити Ґедзя після закінчення запису серії..

by Іван Ратушний
😱52🥰12❤‍🔥22🤯2🍓2
Ранок починається з кави, з претензій до донателло 🙂👍

(Так, я мусів залишити на останньому скріні, як мене хвалять, питання?)
👍489❤‍🔥3🤝3🍓2🤡1
Ґедзь завжди: 🥰
Ґедзь коли мова зайшла про ґроші: 👺
😁75👍3❤‍🔥2🔥1🍓1👨‍💻1🤝1
Дякую😊
Але там, мабуть, більший хабарчик треба🙂‍↕️🤫
😇55❤‍🔥4🤓2
Лол... Виявляється, що оці лошкомийники, які називають себе адмінами в дискорді донателло, взагалі ні за що не відповідють... І коли я почав розпитувати їх опираючись на закон, вони почали відповідати що нічого не можуть зробити, і треба звертатись вище.

Прикол в тому, що посилання на дискорд прикріплене разом з посиланням на електронну пошту, на одному рівні, там не вказано де саме сидять менеджери вищої ланки і чи є такі менеджери взагалі.
А адміністрація дискорду донателло не зізнавалася в тому, що вони менеджери нижчого рівня...

Боже стільки часу пішло коту під хвіст поки йшло розбирання з цими донателлохами...

Я написав на пошту їм лист, тепер чекаю відповіді.. там взагалі така дурня відбувається...
Один з цих адміністраторів відповів, що питання стосовно коштів між донателло і фонді ведуться знаєте де?) в ТЕЛЕГРАМІ! Ніяких офіційних листів, запитів і т.д... вони просто як братанчики в тг переписувались... Ну це просто шарашакіна контора якась.

Якщо ви знаєте ще когось, в кого заблокували кошти, то перекиньте їм це повідомлення, щоб вони написали листа на пошту донателло, щоб на це звернули увагу, бо інакше нас будуть футболити до нескінченності.

Ось посилання на пошту відразу:
hellodonatello.to@gmail.com
🤯51🤬12🤔3😢2🤓21❤‍🔥1💘1
До речі, саме зараз ідеальний момент, щоб з'явився який нормальний конкурент донателло по функціоналу, бо монополія, очевидно, пала 😪
🤓62❤‍🔥6👍4🍓2🔥1💘1
Так, стосовно сервера: Все наче вказує на те, що в цю п'ятницю буде старт :)
Знову ж таки нічого не обіцяю на 100%, але ми пофіксили те, що не могли пофіксити і ще оптимізували деякі штуки🗣️
Якщо щось зміниться - я дам знати 💬
🔥66👍8❤‍🔥5🤩32🌭2🤓2🤝2💩1🍓1
This media is not supported in your browser
VIEW IN TELEGRAM
Кайфик правда?) Фан інтро для Арканотехніки by Martian duck

Якщо автор дозволить, то я його собі свисну😈
🔥96👍16😍6🤩32❤‍🔥2👎2🤓2💘21🍓1
Артур Selfdotcom
Так, стосовно сервера: Все наче вказує на те, що в цю п'ятницю буде старт :) Знову ж таки нічого не обіцяю на 100%, але ми пофіксили те, що не могли пофіксити і ще оптимізували деякі штуки🗣️ Якщо щось зміниться - я дам знати 💬
Завтра о сьомій вечора будемо стартувати!

Через 24 години почнеться історія НАЙкращого серверу. За кілька годин перед стартом буде доступний лаунчер і, також, почнеться процес реєстрації.

Я буду все це діло стрімити.

Не пропустіть :)
60🔥14❤‍🔥43🍓2🤓2🦄2🤔1🤝1