Артур Selfdotcom
2.44K subscribers
1.89K photos
98 videos
16 files
1.02K links
Soft Wind дискорд: https://discord.gg/SwP7WYnwjw
Download Telegram
Думав сьогодні дороблю АрканоТехніку і опублікую серію, але щось не дуже встигаю змонтувати. Там вийшло багато хронометражу запису, а мені мають виникнути світло скоро 🙃... От би штучний інтелект навчився вже робити монтаж відео👀
😭59🤓11❤‍🔥43👍3🫡2🎃1🎅1💅1💘1
Артур Selfdotcom pinned «🥰 https://youtu.be/3XahaPmi_mg»
Я шось не зроз...🤨
😁106🤨4❤‍🔥1🐳1🤣1🍓1
Кхем, відкриття серверу треба трохи перенести) не буду вникати в подробиці, але є деякі речі, які треба ще зробити і деякі пофіксити перед стартом, + з лаунчером є кілька заминок ще, тому так🤗

Переносимо не на довго, там вже останні поиготування тільки фактично, але якийсь точний термін не можу сказати

Надіюсь на ваше розуміння)
👍7325🥰16❤‍🔥7👀7😭5🤓5🥴4🤮3👌1🫡1
Десь протягом пів години підрублю стрім :)
27❤‍🔥4👍2💩1
Слухайте, я от сів за восьму арканотехніку, і так шось мені ліньки стало її монтувати:) може взагалі без монтажу її залити?) там десь півтори години буде
👍93🤯20❤‍🔥54🔥4😁1🍓1
Артур Selfdotcom
Слухайте, я от сів за восьму арканотехніку, і так шось мені ліньки стало її монтувати:) може взагалі без монтажу її залити?) там десь півтори години буде
А ні, лол. Там є такі моменти, які обов'язково треба вирізати 🌚
Тому варіант без монтажу не проходить :-)
😢77😁16🌚10🔥3👀21🍓1
Через пів години почну стрім :-) моджанги дропнули продовження того своєї "документалки", дві частини якої ми дивились раніше
26❤‍🔥6😎4👍2
ну і як з ним грати?...

#Save_Gedz_from_Andriyko
😁85😱315🤓5❤‍🔥3💘3🙊2👍1🎃1
Ок 🗿
🗿68🌚7❤‍🔥5😁5👍42🤔2🤡2💔1
Артур Selfdotcom
Ок 🗿
Насправді, навіть можна з дечим погодитись:)

Мені дійсно набридли нові версії, дійсно байдуже на останні нововведення, механіки, мобів.
Але саме тому я, як і багато інших, намагаюся знайти щось цікаве для себе за межами останніх версій, за межами сніфера з варденом. Тому я і почав звертати свою увагу на старі версії, тому і почав спроби розібратись від чого я насправді отримую задоволення в майнкрафті і за що люблю цю гру:)
Всім гарного дня ;-) #SaveMinecraft
👍5910🤔5❤‍🔥3🔥2🕊2🤡2🐳1💘1
До речі, стрімчик буде через годину десь. Будемо гратись в софтвіндик :-)
👍31💘5🔥4🍓3❤‍🔥21💋1
лол, заставку не змінив...
🤣25❤‍🔥3👏3😁2💘2😇1
Артур Selfdotcom
тю...
Лол... Ще й світло офнули в ті години коли воно мало бути....
😭61🤓5👍2🤯2🤬2❤‍🔥11🍓1