там моджанги дропнули два відео в честь 15 років майнкрафта, може глянемо їх на стрімчику зараз?👀
👍31❤🔥6❤2🔥2🤔2🍓2
Артур Selfdotcom
там моджанги дропнули два відео в честь 15 років майнкрафта, може глянемо їх на стрімчику зараз?👀
YouTube
дивимось що вивалили моджанг на 15 ювілей майнкрафту
задонатити Ґедзю:👉 https://donatello.to/Gedz
Мій ТГ: https://t.me/gedz1
Дс софт вінд: https://discord.gg/SwP7WYnwjw
Мій ТГ: https://t.me/gedz1
Дс софт вінд: https://discord.gg/SwP7WYnwjw
❤🔥16❤3🗿3🔥1😱1
Порадьте хтось хорошу дешеву клавіатуру, бажано білого кольору 👀
Моя зламалась, тому треба нову. В мене поки є запасна, але вона мені дуже незручна.
А, і щоб була провідна
Моя зламалась, тому треба нову. В мене поки є запасна, але вона мені дуже незручна.
А, і щоб була провідна
❤24💘4❤🔥1
Думав сьогодні дороблю АрканоТехніку і опублікую серію, але щось не дуже встигаю змонтувати. Там вийшло багато хронометражу запису, а мені мають виникнути світло скоро 🙃... От би штучний інтелект навчився вже робити монтаж відео👀
😭59🤓11❤🔥4❤3👍3🫡2🎃1🎅1💅1💘1
Ого, щось цікаве і незрозуміле 👀
https://youtu.be/zkEnB1MUUVo
https://youtu.be/zkEnB1MUUVo
YouTube
Alpha Adventure Mode (soft wind beta 0.6 teaser trailer)
Трейлер до Beta 0.6 версії Легкого вітру :)
Режим "alpha adventure" опціональний і не визначений до кінця. Він складається з кількох нових фішок, які будуть доступні в якраз в оновленні 0.6
-Підтримати автора каналу: https://donatello.to/Gedz
-Мій телег…
Режим "alpha adventure" опціональний і не визначений до кінця. Він складається з кількох нових фішок, які будуть доступні в якраз в оновленні 0.6
-Підтримати автора каналу: https://donatello.to/Gedz
-Мій телег…
👀50❤6❤🔥4🔥2🍓2🤗2🤔1🐳1🙊1
Кхем, відкриття серверу треба трохи перенести) не буду вникати в подробиці, але є деякі речі, які треба ще зробити і деякі пофіксити перед стартом, + з лаунчером є кілька заминок ще, тому так🤗
Переносимо не на довго, там вже останні поиготування тільки фактично, але якийсь точний термін не можу сказати
Надіюсь на ваше розуміння)
Переносимо не на довго, там вже останні поиготування тільки фактично, але якийсь точний термін не можу сказати
Надіюсь на ваше розуміння)
👍73❤25🥰16❤🔥7👀7😭5🤓5🥴4🤮3👌1🫡1
Слухайте, я от сів за восьму арканотехніку, і так шось мені ліньки стало її монтувати:) може взагалі без монтажу її залити?) там десь півтори години буде
👍93🤯20❤🔥5❤4🔥4😁1🍓1
Артур Selfdotcom
Слухайте, я от сів за восьму арканотехніку, і так шось мені ліньки стало її монтувати:) може взагалі без монтажу її залити?) там десь півтори години буде
А ні, лол. Там є такі моменти, які обов'язково треба вирізати 🌚
Тому варіант без монтажу не проходить :-)
Тому варіант без монтажу не проходить :-)
😢77😁16🌚10🔥3👀2❤1🍓1
Через пів години почну стрім :-) моджанги дропнули продовження того своєї "документалки", дві частини якої ми дивились раніше
❤26❤🔥6😎4👍2
Артур Selfdotcom
Через пів години почну стрім :-) моджанги дропнули продовження того своєї "документалки", дві частини якої ми дивились раніше
YouTube
Моджанг/Майнкрафт документалки (бомблю на все нове)
задонатити Ґедзю:👉 https://donatello.to/Gedz
Мій ТГ: https://t.me/gedz1
Дс софт вінд: https://discord.gg/SwP7WYnwjw
Мій ТГ: https://t.me/gedz1
Дс софт вінд: https://discord.gg/SwP7WYnwjw
🤩18❤🔥4🍓2❤1👍1
Артур Selfdotcom
Ок 🗿
Насправді, навіть можна з дечим погодитись:)
Мені дійсно набридли нові версії, дійсно байдуже на останні нововведення, механіки, мобів.
Але саме тому я, як і багато інших, намагаюся знайти щось цікаве для себе за межами останніх версій, за межами сніфера з варденом. Тому я і почав звертати свою увагу на старі версії, тому і почав спроби розібратись від чого я насправді отримую задоволення в майнкрафті і за що люблю цю гру:)
Всім гарного дня ;-) #SaveMinecraft
Мені дійсно набридли нові версії, дійсно байдуже на останні нововведення, механіки, мобів.
Але саме тому я, як і багато інших, намагаюся знайти щось цікаве для себе за межами останніх версій, за межами сніфера з варденом. Тому я і почав звертати свою увагу на старі версії, тому і почав спроби розібратись від чого я насправді отримую задоволення в майнкрафті і за що люблю цю гру:)
Всім гарного дня ;-) #SaveMinecraft
👍59❤10🤔5❤🔥3🔥2🕊2🤡2🐳1💘1