Артур Selfdotcom
2.43K subscribers
1.89K photos
98 videos
16 files
1.02K links
Soft Wind дискорд: https://discord.gg/SwP7WYnwjw
Download Telegram
Артур Selfdotcom
https://youtube.com/live/vz4yzO1kNoA?feature=share
Вчора крутий стрім був) особливо ближче до кінця🤫
Дякую всім хто дав ґроші, я ціную вашу підтримку 🥰

Арт by Денис, до речі) це типу Ґатс + Ґедзь, ну ви зроз 👀

#циркумфлекс
🤩62❤‍🔥6🔥5👏3👍2🍓21
This media is not supported in your browser
VIEW IN TELEGRAM
😁68❤‍🔥11🤣6🔥5🥴21👍1🍓1
Хочу зазначити, що раніше я часто казав, що більшість роботи над Софтвіндом зроблено мною, а роль Андрійка це десь 25-30 відсотків. Але зараз, переглянувши скільки всього він вже зробив і допоміг, то можна сміливо казати, що він зробив десь 50 відсотків. Хоч ідеї генерую я, а Андрійко +- на вільних засадах займається софтвіндом, але його вклад колосальний.

це так, пост заради відновлення справедливості)
🥰617🔥7🤝4❤‍🔥2👍1
Media is too big
VIEW IN TELEGRAM
До речі, отаку хуліґанську штуку тепер можна буде робити в СВ)

Залишаєм, чи коли буде сервер, то буде біда?
👏69🔥17😁9👍4😎3🍓1😈1
Десь о третій-четвертій буде стрім сьогодні. А поки маю до вас питання по серверу)

Яка ціна вам здається хорошою за місячний похід?
Це має бути обов'язково не менше 100 грн. Взагалі я радився з Андрієм трохи про це вже і він сказав, що софтвінд складний проєкт в який було вкладено дуже багато сил і роботи, і 100 грн це буде дуже мало.

В цілому, можу погодитись, сотка це, мабуть, норм за якийсь ванільний сервер з мінімальними стандартними плагінами..
Але перший місяць проходу на сервер буде точно 100 грн, щоб гравці могли ознайомитись з ним) А далі хз. Є якісь думки?)
❤‍🔥24👍63😍1🌚1💯1🍓1🤝1
Артур Selfdotcom
Десь о третій-четвертій буде стрім сьогодні. А поки маю до вас питання по серверу) Яка ціна вам здається хорошою за місячний похід? Це має бути обов'язково не менше 100 грн. Взагалі я радився з Андрієм трохи про це вже і він сказав, що софтвінд складний…
А, точно, ще хотів написати про плащі, які тепер роздає моджанг. Наскільки я зрозумів, то вони будуть роздавати якісь плащі тепер кожного року, а не як раніше, коли плащі були чимось унікальним і їх мала тільки якась невелика вибірка гравців.
Тому офіційно заявляю, що мати плащ в майні це більше не флекс.
В умовах де плащі будуть в 90% гравців, флекс - це бігати без них🧙🏻‍♂️🗣️
💯40👍5🤓4🗿2🍓1😨1
Артур Selfdotcom
я почав: https://youtube.com/live/Gy4q__Zig_s?feature=share
Стрім офнувся через невідомі причини.. але дякую всім, хто був сьогодні на ньому🥰
Особливо дякую донатерам, а найбільше Пану Володимиру♥️♥️♥️
🔥27😭8👍32🍓2🆒2❤‍🔥1
🚴‍♂️
Це я🐖
by Денис
😇50🥰6❤‍🔥3👍32🔥2🆒21😐1🍓1💅1
уваґа, о шостій стрімчик 🕺
❤‍🔥39🔥4😴3🤩211👍1🥰1🍓1😇1💅1
Артур Selfdotcom
всіх запрошую) https://youtube.com/live/ROS-M0MR8Iw?feature=share
Дякую за стрімчик всім) і за донатики ♥️♥️♥️ посиділи ми класно🙂‍↕️
Думаю, що кілька днів стрімів не буде, треба вже і відосик якийсь на канал залити)
36😇6👍4❤‍🔥2🍓1💅1
This media is not supported in your browser
VIEW IN TELEGRAM
😭 топ 5 найсумніших моментів гравців в Soft Wind..
це, щоб ви розуміли, людина просто зібралася переселятися, щоб почати будуватись на нових чанках, тобто на тих, які вже згенеровані після оновлення beta 0.4

by Тудивик
😭61😁4😢2🍓1
перший прототип того, як може виглядати лаунчер для софтвінду. Це поки тільки ескіз, який я накидав в ФШ, тому дещо ще може змінитись)
як вам? може є якісь побажання стосовно лаунчера?
🔥67👍9👌9🤮6❤‍🔥44💅4🤷‍♂2🐳2🆒2🍓1
Взяв мем з коментів) бедроковці, вам норм?🗣️

До речі, сьогодні буде відео🤫
Дуже цікаве, дуже коузі, і дуже незвичне👀 десь після обіду опублікую)
61😁18❤‍🔥3👍2👎2🔥2😭2🍓1
Артур Selfdotcom pinned «Хоба! не пропустіть початок найкращого летсплею на світі: https://youtu.be/ta1cGJH-KOg?si=6GGdoab33_yRhgK2»