Артур Selfdotcom
2.43K subscribers
1.89K photos
98 videos
16 files
1.02K links
Soft Wind дискорд: https://discord.gg/SwP7WYnwjw
Download Telegram
Артур Selfdotcom
В ваших руках моя доля на сьогоднішній вечір
Ок, як скажете)
❤‍🔥38🥰14👌9😢4🤮2🍌2😭2🤡1💘1
Артур Selfdotcom
Ніхто в нього не вірив, але він дропнув продовження Софт Вінду😈 https://youtu.be/mP7-nrjASPY?si=i5ILCuxj3g7Xv9il
Така мене відвідала думка: треба зі старого світу приєднати собі ще чанки для нового. Аж до спавну строго світу, щоб була та сама історична табличка, тоді багато ще чого можна забрати буде.)
Тут спойлери до останньої серії, якщо не дивились - не читайте😇
🍓31🤡10🍌6❤‍🔥3🐳2💅2👾21👍1
Одного разу Anonim 🇪🇺 посперечався, що він зможе написати історію довжиною в одне речення, яка проб'є на сльозу кожного... Наступного ранку він приніс з собою шматок паперу на якому було написано:
😁67🤡6😭5🍓2💘1👾1
Я зробив відео по софтвіндику, можна мені тепер погратись в AI dungeon?🥺
🍌49👎11👍6😁65🫡5🤡4🍓2😡2🥰1
ок, через 20 хв почнемо, а ви пригляньте за жабами з софтвінду поки мене не буде🥰
🔥42🤩83👌3👍2🍌2❤‍🔥1💋1😎1
Артур Selfdotcom
ого, я почав рівно через 20 хв ! https://youtube.com/live/QsqO0P43vtQ?feature=share
Ясно, хакери зламали мені AI dungeon... Ну нічого) потім продовжимо)
😇33🍌8🫡4❤‍🔥1🍓1
Блін, такий треш відбувається зараз... Мушу насипати трохи своєї думки, бо мене вже розриває всередині.
Цю війну просто неможливо виграти на полі бою, нуль шансів, зеро. Які би не були неймовірні ЗСУ, головну роль в цій війні мають нести дипломати, а не військові. Щоб отримати результат який хоча-б трохи схожий, навіть не те що на позитивний, а на нейтральний, потрібно щоб розподіл обов'язків був 80% на дипломатах 20% на військових.
Росія, як би ми не намагалися з неї сміятися, дуже сильна країна коли справа доходить до війни. І відкривши свої очі стає очевидно, що Україна зовсім не така, навіть близько. Всі ці роки війни Україна тримається виключно на морально-вольових якостях тих людей, які її захищають. Звісно на допомозі також, але ця допомога це не заслуга нашої дипломатії, це заслуга об'єднаних зусиль наших партнерів.

Я надіявся, що дипломатія рано чи пізно запрацює, і військові на полі бою потрібні поки ця дипломатія не розворушиться, а вона мусить розворушитись, якщо в них за мету стоїть хоч якесь збереження України. Але по тому що я бачу, вони тільки закопують нас глибше з кожним днем. Ніби немає плану Б ніякого, ніби єдиний вихід це не вихід, а просто відкладання неминучого...
Хз навіщо я тут написав це, і хз навіщо вам думка якогось чувака який знімає майнкрафт, але це все вже настільки критично, що вже абсурдно...
👍86🤮27😢1311🤡4🤨3👎2💯2🔥1💔1🍓1
Сьогодні моєму каналу виповнилось рівно два роки!

15-го травня 2022 я опублікував своє перше відео) це була перша серія летсплею під назвою "світанок". Це також був мій перший досвід подібного виду діяльності)

За ці два роки сталося багато всього, і якщо чесно, то вони відчуваються не як два, а як п'ять))

Велике спасибі всім, хто підтримував і підтримує мене на цьому шляху! Я надіюся, що те що я роблю і створюю, підіймає вам настрій і трохи прикрашає вашу повсякденність) я щасливий, що я на своєму місці і щасливий, що ви тут)

Дякую всім донатерам, спонсорам, постійним глядачам і не постійним глядачам) а ну і hейтерам звісно теж >:-)

Висловлюю особливу вдячність своїм найбільшим меценатам:

♥️ fedotom2
♥️ Пан Володимир
♥️ Тіна!
♥️ Курган

Я люблю вас!
❤‍🔥9119🎉8👍6🍾3🔥1🍌1🍓1
Десь через пів години стрімчик 🗣️
Цього разу по майну 🤝
🔥51💅32🍓2🤝2💘2
Артур Selfdotcom
https://youtube.com/live/vz4yzO1kNoA?feature=share
Вчора крутий стрім був) особливо ближче до кінця🤫
Дякую всім хто дав ґроші, я ціную вашу підтримку 🥰

Арт by Денис, до речі) це типу Ґатс + Ґедзь, ну ви зроз 👀

#циркумфлекс
🤩62❤‍🔥6🔥5👏3👍2🍓21
This media is not supported in your browser
VIEW IN TELEGRAM
😁68❤‍🔥11🤣6🔥5🥴21👍1🍓1
Хочу зазначити, що раніше я часто казав, що більшість роботи над Софтвіндом зроблено мною, а роль Андрійка це десь 25-30 відсотків. Але зараз, переглянувши скільки всього він вже зробив і допоміг, то можна сміливо казати, що він зробив десь 50 відсотків. Хоч ідеї генерую я, а Андрійко +- на вільних засадах займається софтвіндом, але його вклад колосальний.

це так, пост заради відновлення справедливості)
🥰617🔥7🤝4❤‍🔥2👍1