Артур Selfdotcom
наче перший раз не надіслалось, тому кидаю ще раз. Стрім почався: https://youtube.com/live/Giib24Nuni0?feature=share
В ютуба почались проблеми, тому змушений був закінчувати... І як завжди на найцікавішому👀
Отже, короткий переказ того що сталося з нашим головним героєм (далі "гг":
-гг прокинувся без пам'яті вночі серед поля оточеним лісами та горами зі всіх сторін
-в гг при собі були:кілька срібних і золотих монет, зламаний компас, шматок мапи, і ніж
-між гір, вдалині, ми помітили село і вирушили до нього.
-в селі була кузня, в якій, в коваля, ми розпитали про ніж, що був з нами. Він сказав, що це рідкісних ельфійський клинок, зачарований на вічну гостроту.
-далі ми відправились в таверну, в якій двоє бандюків вчинили галас, щоб непомітно обікрасти відвідувачів.
-гг побився з ними і зміг перемогти. За це корчмар безкоштовно нас погодував і дозволив залишитись на ніч (також безкоштовно)
-наступного дня ми придбали трохи їжі в дорогу і вирушили в ліс біля села попрактикуватись в володінні ножем.
-перед виходом в ліс ми також знову зайшли до коваля і запитали чи він впізнає місце яке позначено на мапі, що була з нами коли ми поокинулись
-Коваль сказав, що впізнає місцевість, це були Чорні Гори, але точно він не міг сказати
(Чорні Гори знаходяться десь в районі території орків)
-далі в лісі ми провели весь день і вечір за тренуванням, і коли зовсім звечоріло, ми вирішили пополювати на нічних тварин.
-помітивши зайця гг спробував його вполювати, але заєць виявився пруткішим(розумнішим) від гг і зміг втекти.
-поки ми ганялись за зайцем на нас напав вовк, але гг зміг його відлякати почавши голосно кричати
-трохи заблукавши ми змогли знайти дорогу назад до села
-вже в селі ми вирішили погуляти нічними околицями і зустріли таємничу незнайомку в чорній накидці, яка сказала нам, що знає хто такий гг
І на цьому ютуб почав лагати, тому я вирішив на цьому закінчити😌
Наче нічого не забув.. якщо забув, то напишіть в коментах)
Дякую всім хто був на трансляції і подвійне дякую всім хто донатив, люблю вас♥️
Отже, короткий переказ того що сталося з нашим головним героєм (далі "гг":
-гг прокинувся без пам'яті вночі серед поля оточеним лісами та горами зі всіх сторін
-в гг при собі були:кілька срібних і золотих монет, зламаний компас, шматок мапи, і ніж
-між гір, вдалині, ми помітили село і вирушили до нього.
-в селі була кузня, в якій, в коваля, ми розпитали про ніж, що був з нами. Він сказав, що це рідкісних ельфійський клинок, зачарований на вічну гостроту.
-далі ми відправились в таверну, в якій двоє бандюків вчинили галас, щоб непомітно обікрасти відвідувачів.
-гг побився з ними і зміг перемогти. За це корчмар безкоштовно нас погодував і дозволив залишитись на ніч (також безкоштовно)
-наступного дня ми придбали трохи їжі в дорогу і вирушили в ліс біля села попрактикуватись в володінні ножем.
-перед виходом в ліс ми також знову зайшли до коваля і запитали чи він впізнає місце яке позначено на мапі, що була з нами коли ми поокинулись
-Коваль сказав, що впізнає місцевість, це були Чорні Гори, але точно він не міг сказати
(Чорні Гори знаходяться десь в районі території орків)
-далі в лісі ми провели весь день і вечір за тренуванням, і коли зовсім звечоріло, ми вирішили пополювати на нічних тварин.
-помітивши зайця гг спробував його вполювати, але заєць виявився пруткішим(розумнішим) від гг і зміг втекти.
-поки ми ганялись за зайцем на нас напав вовк, але гг зміг його відлякати почавши голосно кричати
-трохи заблукавши ми змогли знайти дорогу назад до села
-вже в селі ми вирішили погуляти нічними околицями і зустріли таємничу незнайомку в чорній накидці, яка сказала нам, що знає хто такий гг
І на цьому ютуб почав лагати, тому я вирішив на цьому закінчити😌
Наче нічого не забув.. якщо забув, то напишіть в коментах)
Дякую всім хто був на трансляції і подвійне дякую всім хто донатив, люблю вас♥️
👌28😭6❤4😇3🔥2🍓2❤🔥1🥰1🫡1💅1
о який гарний відосик, до речі, зроблений в софтіндику🥰
by STurtle
https://youtu.be/tvIdbbf2zHU?si=UBjuQQZoNqZPqXTo
by STurtle
https://youtu.be/tvIdbbf2zHU?si=UBjuQQZoNqZPqXTo
YouTube
Soft Wind: Farlands
#softwind #gedz #minecraft #farlands #oldminecraft
🤩31💅8❤🔥3❤3🔥3👍1🥰1🍓1
Оновлення Soft Wind Beta 0.4 вже майже готове!) мені залишилися лише мінімальні речі відполірувати і все (за жарти про полірування мінімальних речей забаню)
Але сьогодні досить з мене розробки, я і так весь день сидів ось так:👷
Го тоді, якщо наставите плюси, то продовжимо сьогодні пригоду нашого безіменного головного героя?)
Але сьогодні досить з мене розробки, я і так весь день сидів ось так:
Го тоді, якщо наставите плюси, то продовжимо сьогодні пригоду нашого безіменного головного героя?)
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
👍52❤8🍌5❤🔥3🥰3🤩3🔥1🍓1
Вчора вночі я дропнув оновлення Soft Wind Beta 0.4!!
Там величезний список змін, багато всього нового) ознайомитись зі змінами можна в дс софт вінду (посилання є в описі тг каналу)
Скріни також з оновлення 0.4😇
Це все означає, що я нарешті можу продовжити записувати софтвіндик) тому скоро нова серія 😎
Там величезний список змін, багато всього нового) ознайомитись зі змінами можна в дс софт вінду (посилання є в описі тг каналу)
Скріни також з оновлення 0.4😇
Це все означає, що я нарешті можу продовжити записувати софтвіндик) тому скоро нова серія 😎
🔥56😍10❤🔥5👍4❤3🍓1💋1
Артур Selfdotcom
Photo
Зараз софтвінд на тій стадії, коли можна серйозно задуматись про відкриття серверу🥸
Так, тільки тепер, так, знаю що він мав бути раніше, але якби сервер був тоді, то на цей момент його треба було би вже первідкривати через величезну кількість змін в самій збірці, а це не класно)
Тепер же все добре відполіровано за виключенням деяких некритичних нюансів👍
Так, тільки тепер, так, знаю що він мав бути раніше, але якби сервер був тоді, то на цей момент його треба було би вже первідкривати через величезну кількість змін в самій збірці, а це не класно)
Тепер же все добре відполіровано за виключенням деяких некритичних нюансів👍
🔥51❤🔥8❤1👍1👏1🍌1🍓1😭1
Також, я думаю, що сервер на Софт Вінді буде носити назву "Чумацький Шлях", як мій минулий сервер) Скоріш за все, для нього буде використовуватись той самий дискорд, що і для ЧШ. (Або ні, але назва точно буде така сама)
Тобто, це виходить жоске відродження Чумацького Шляху, або, якщо вам так зручніше, другий сезон🤗
Тобто, це виходить жоске відродження Чумацького Шляху, або, якщо вам так зручніше, другий сезон🤗
🔥62😍4❤🔥3🤓3🤔2🍌2🤩1🍓1💋1😎1
через енну кількість хвилин буде стрімчик 🍔
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
👀26🤯4💋2❤🔥1❤1
Артур Selfdotcom
через енну кількість хвилин буде стрімчик 🍔
YouTube
Дивимось справжнє оновлення Майнкрафту (Soft Wind Beta 0.4) І розмірковуємо про сервер
Ще спробую знайти собі класний сід для виживання
задонатити Ґедзю:👉 https://donatello.to/Gedz
Мій ТГ: https://t.me/gedz1
Дс софт вінд: https://discord.gg/SwP7WYnwjw
задонатити Ґедзю:👉 https://donatello.to/Gedz
Мій ТГ: https://t.me/gedz1
Дс софт вінд: https://discord.gg/SwP7WYnwjw
❤24😁11❤🔥5🤡1🍓1
В ваших руках моя доля на сьогоднішній вечір
Final Results
17%
Ґедзь має підрубити стрім по Ai Dungeon і продовжити пригоди безіменного героя
83%
Ґедзь має сісти і записати серію Soft Wind
🍌30🍾5❤4🍓3😨2🔥1🤮1🤡1
Артур Selfdotcom
В ваших руках моя доля на сьогоднішній вечір
Ок, як скажете)
❤🔥38🥰14👌9😢4🤮2🍌2😭2🤡1💘1
Ніхто в нього не вірив, але він дропнув продовження Софт Вінду😈
https://youtu.be/mP7-nrjASPY?si=i5ILCuxj3g7Xv9il
https://youtu.be/mP7-nrjASPY?si=i5ILCuxj3g7Xv9il
YouTube
Рай серед Руїн - Soft Wind #9
Новий світ і новий початок - саме те що треба, щоб трохи освіжитись :-)
-Підтримати автора каналу: https://donatello.to/Gedz
-Мій телеграм:https://t.me/gedz1
-Дискорд Soft Wind: https://discord.gg/SwP7WYnwjw
-Мій другий канал: @ArthurGedz
-Підтримати автора каналу: https://donatello.to/Gedz
-Мій телеграм:https://t.me/gedz1
-Дискорд Soft Wind: https://discord.gg/SwP7WYnwjw
-Мій другий канал: @ArthurGedz
😱54❤🔥17❤6🤯3🍌3🔥2🤡2😎2👍1🐳1👾1