Media is too big
VIEW IN TELEGRAM
Найкраще що я бачив за сьогодні 💯
Я б глянув і 20+ серій такої штуки 😇
(Там про майнкрафт чесно)
Я б глянув і 20+ серій такої штуки 😇
(Там про майнкрафт чесно)
❤🔥38😁10
Осьо до мене звернулись щоб я поширив збір. Тому долучайтесь в кого є можливість:
❤27❤🔥4👍3🔥2🍓1
Forwarded from Артем
This media is not supported in your browser
VIEW IN TELEGRAM
На відео ви бачите наслідки російського обстрілу, тачки, на які збирають звичайні українці - теж ламаються
231 батальйон 128 бригади Сухопутних військ України потребує нашої допомоги!
Гроші підуть на ремонт машин. В одній пошкоджена підвіска, проблеми з ходовою, форсунками та гідро-підсилювачем керма. Також необхідно купити нову резину, і це лище 1 з 3.
Закиньте скільки зможете, це все допоможе нашим захисникам відремонтувати машини і продовжувати нищити окупантів
🎯Ціль: 70 000.00 ₴
🔗Посилання на банку
https://send.monobank.ua/jar/99KJUjrrqX
💳Номер картки банки
5375 4112 1327 2532
231 батальйон 128 бригади Сухопутних військ України потребує нашої допомоги!
Гроші підуть на ремонт машин. В одній пошкоджена підвіска, проблеми з ходовою, форсунками та гідро-підсилювачем керма. Також необхідно купити нову резину, і це лище 1 з 3.
Закиньте скільки зможете, це все допоможе нашим захисникам відремонтувати машини і продовжувати нищити окупантів
🎯Ціль: 70 000.00 ₴
🔗Посилання на банку
https://send.monobank.ua/jar/99KJUjrrqX
💳Номер картки банки
5375 4112 1327 2532
👍57🫡10❤🔥7💋3🔥2🍓2❤1
До речі, сьогодні буде стрімчик (як завжди о 18:xx) Налаштуйте себе на фентезі пригоду)
❤43🤯6🔥5👌3❤🔥1🍓1💋1
наче перший раз не надіслалось, тому кидаю ще раз. Стрім почався: https://youtube.com/live/Giib24Nuni0?feature=share
YouTube
починаємо життя в фентезійному світі створеному AI
задонатити Ґедзю:👉 https://donatello.to/Gedz
Мій ТГ: https://t.me/gedz1
Дс софт вінд: https://discord.gg/SwP7WYnwjw
Мій ТГ: https://t.me/gedz1
Дс софт вінд: https://discord.gg/SwP7WYnwjw
🤩21❤5❤🔥2🍓2
Артур Selfdotcom
наче перший раз не надіслалось, тому кидаю ще раз. Стрім почався: https://youtube.com/live/Giib24Nuni0?feature=share
В ютуба почались проблеми, тому змушений був закінчувати... І як завжди на найцікавішому👀
Отже, короткий переказ того що сталося з нашим головним героєм (далі "гг":
-гг прокинувся без пам'яті вночі серед поля оточеним лісами та горами зі всіх сторін
-в гг при собі були:кілька срібних і золотих монет, зламаний компас, шматок мапи, і ніж
-між гір, вдалині, ми помітили село і вирушили до нього.
-в селі була кузня, в якій, в коваля, ми розпитали про ніж, що був з нами. Він сказав, що це рідкісних ельфійський клинок, зачарований на вічну гостроту.
-далі ми відправились в таверну, в якій двоє бандюків вчинили галас, щоб непомітно обікрасти відвідувачів.
-гг побився з ними і зміг перемогти. За це корчмар безкоштовно нас погодував і дозволив залишитись на ніч (також безкоштовно)
-наступного дня ми придбали трохи їжі в дорогу і вирушили в ліс біля села попрактикуватись в володінні ножем.
-перед виходом в ліс ми також знову зайшли до коваля і запитали чи він впізнає місце яке позначено на мапі, що була з нами коли ми поокинулись
-Коваль сказав, що впізнає місцевість, це були Чорні Гори, але точно він не міг сказати
(Чорні Гори знаходяться десь в районі території орків)
-далі в лісі ми провели весь день і вечір за тренуванням, і коли зовсім звечоріло, ми вирішили пополювати на нічних тварин.
-помітивши зайця гг спробував його вполювати, але заєць виявився пруткішим(розумнішим) від гг і зміг втекти.
-поки ми ганялись за зайцем на нас напав вовк, але гг зміг його відлякати почавши голосно кричати
-трохи заблукавши ми змогли знайти дорогу назад до села
-вже в селі ми вирішили погуляти нічними околицями і зустріли таємничу незнайомку в чорній накидці, яка сказала нам, що знає хто такий гг
І на цьому ютуб почав лагати, тому я вирішив на цьому закінчити😌
Наче нічого не забув.. якщо забув, то напишіть в коментах)
Дякую всім хто був на трансляції і подвійне дякую всім хто донатив, люблю вас♥️
Отже, короткий переказ того що сталося з нашим головним героєм (далі "гг":
-гг прокинувся без пам'яті вночі серед поля оточеним лісами та горами зі всіх сторін
-в гг при собі були:кілька срібних і золотих монет, зламаний компас, шматок мапи, і ніж
-між гір, вдалині, ми помітили село і вирушили до нього.
-в селі була кузня, в якій, в коваля, ми розпитали про ніж, що був з нами. Він сказав, що це рідкісних ельфійський клинок, зачарований на вічну гостроту.
-далі ми відправились в таверну, в якій двоє бандюків вчинили галас, щоб непомітно обікрасти відвідувачів.
-гг побився з ними і зміг перемогти. За це корчмар безкоштовно нас погодував і дозволив залишитись на ніч (також безкоштовно)
-наступного дня ми придбали трохи їжі в дорогу і вирушили в ліс біля села попрактикуватись в володінні ножем.
-перед виходом в ліс ми також знову зайшли до коваля і запитали чи він впізнає місце яке позначено на мапі, що була з нами коли ми поокинулись
-Коваль сказав, що впізнає місцевість, це були Чорні Гори, але точно він не міг сказати
(Чорні Гори знаходяться десь в районі території орків)
-далі в лісі ми провели весь день і вечір за тренуванням, і коли зовсім звечоріло, ми вирішили пополювати на нічних тварин.
-помітивши зайця гг спробував його вполювати, але заєць виявився пруткішим(розумнішим) від гг і зміг втекти.
-поки ми ганялись за зайцем на нас напав вовк, але гг зміг його відлякати почавши голосно кричати
-трохи заблукавши ми змогли знайти дорогу назад до села
-вже в селі ми вирішили погуляти нічними околицями і зустріли таємничу незнайомку в чорній накидці, яка сказала нам, що знає хто такий гг
І на цьому ютуб почав лагати, тому я вирішив на цьому закінчити😌
Наче нічого не забув.. якщо забув, то напишіть в коментах)
Дякую всім хто був на трансляції і подвійне дякую всім хто донатив, люблю вас♥️
👌28😭6❤4😇3🔥2🍓2❤🔥1🥰1🫡1💅1
о який гарний відосик, до речі, зроблений в софтіндику🥰
by STurtle
https://youtu.be/tvIdbbf2zHU?si=UBjuQQZoNqZPqXTo
by STurtle
https://youtu.be/tvIdbbf2zHU?si=UBjuQQZoNqZPqXTo
YouTube
Soft Wind: Farlands
#softwind #gedz #minecraft #farlands #oldminecraft
🤩31💅8❤🔥3❤3🔥3👍1🥰1🍓1
Оновлення Soft Wind Beta 0.4 вже майже готове!) мені залишилися лише мінімальні речі відполірувати і все (за жарти про полірування мінімальних речей забаню)
Але сьогодні досить з мене розробки, я і так весь день сидів ось так:👷
Го тоді, якщо наставите плюси, то продовжимо сьогодні пригоду нашого безіменного головного героя?)
Але сьогодні досить з мене розробки, я і так весь день сидів ось так:
Го тоді, якщо наставите плюси, то продовжимо сьогодні пригоду нашого безіменного головного героя?)
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
👍52❤8🍌5❤🔥3🥰3🤩3🔥1🍓1
Вчора вночі я дропнув оновлення Soft Wind Beta 0.4!!
Там величезний список змін, багато всього нового) ознайомитись зі змінами можна в дс софт вінду (посилання є в описі тг каналу)
Скріни також з оновлення 0.4😇
Це все означає, що я нарешті можу продовжити записувати софтвіндик) тому скоро нова серія 😎
Там величезний список змін, багато всього нового) ознайомитись зі змінами можна в дс софт вінду (посилання є в описі тг каналу)
Скріни також з оновлення 0.4😇
Це все означає, що я нарешті можу продовжити записувати софтвіндик) тому скоро нова серія 😎
🔥56😍10❤🔥5👍4❤3🍓1💋1