Знайшов папку зі своїми старими малюнками)) їм вже десь 10 років👨🎤
👍67🤩33❤🔥9❤4🤯4🍓4🐳3😐3😎3🔥1💊1
Артур Selfdotcom
Photo
Ці малюнки старші за всіх моїх підписників 😎
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
😇66😁20🤓7❤🔥4✍3👏3👾3👎1🍓1🫡1💊1
Артур Selfdotcom
Го стрімчик сьогодні ввечері😎 Орієнтовно о 18:хх
по-трохи починаєм) https://youtube.com/live/CllEr-3LKNE?feature=share
YouTube
майнкрафт п'ятниця
-Дивимось контент від моджанг по нових релізах
-Бігаєм на анархо-сервері Better Than Anarchy (сервер тільки для BTA клієнта)
IP: btanarchy.com
задонатити Ґедзю:👉 https://donatello.to/Gedz
Мій ТГ: https://t.me/gedz1
Дс софт вінд: https://discord.gg/SwP7WYnwjw
-Бігаєм на анархо-сервері Better Than Anarchy (сервер тільки для BTA клієнта)
IP: btanarchy.com
задонатити Ґедзю:👉 https://donatello.to/Gedz
Мій ТГ: https://t.me/gedz1
Дс софт вінд: https://discord.gg/SwP7WYnwjw
❤🔥16❤3🤩3🍓2
Хто був вчора на стрімі, то чули, як я розповідав, що Fondy більше не працює в Україні, а донати я на Donatello приймав якраз через платіжну систему Fondy, там і вибору інакшого не було. Альтернативи нормальної немає для неї, але це не головний прикол: Я не можу вивести на карту кошти, які я вже отримав з донатів через платіжну систему Fondy і які просто лежали в мене на цьому рахунку...
Техпідтримка каже, що це протягом місяця мають виправити і Fondy поверне ці всі кошти, по ідеї, але це не точно....
Ось такий ось прикол вийшов з донатами(
Техпідтримка каже, що це протягом місяця мають виправити і Fondy поверне ці всі кошти, по ідеї, але це не точно....
Ось такий ось прикол вийшов з донатами(
🤯66😱7👍2❤🔥1
Ще хочу відмітити, що поки в мене була відпустка то я не сидів за ПК взагалі, і зараз досить важко просидіти за монітором ту кількість годин, яку я сидів до відпустки. Реально, сиджу і все аж ниє від того, що мозок і тіло ще не в'їхали в той робочий стан, що був раніше.
Або в мене просто температура...
Або в мене просто температура...
😨50❤5🔥3😭3👍2❤🔥1🍓1👾1
сиджу над новою їжею для софт вінду, вже додав яєшню, сендвіч з яєшнею, сендвіч з медом, сендвіч з м'ясом і половину хлібини.
Також м'ясо тепер буде падати тільки зі свиней і воно буде називатися "meat" замість "porkchop".
Є якісь пропозиції по їжі?) от чого не вистачає в майнкрафті, але воно аж проситься?
Також м'ясо тепер буде падати тільки зі свиней і воно буде називатися "meat" замість "porkchop".
Є якісь пропозиції по їжі?) от чого не вистачає в майнкрафті, але воно аж проситься?
🤯69❤8🤩6👍5🔥2❤🔥1🍓1💅1💊1
Артур Selfdotcom
сиджу над новою їжею для софт вінду, вже додав яєшню, сендвіч з яєшнею, сендвіч з медом, сендвіч з м'ясом і половину хлібини. Також м'ясо тепер буде падати тільки зі свиней і воно буде називатися "meat" замість "porkchop". Є якісь пропозиції по їжі?) от…
P.S. паску не пропонувати
😢71😭25😁8🤯3🔥2
поки ось так.
Оцей підбір їжі не такий вже і простий, як може здатися. Основна ціль нових страв полягає в тому, щоб гравець міг в одному слоті носити їжу, яка відновлює більше хп, бо в софтвінді їжа не стакається.
Тобто, бутер з м'ясом відновлює менше хп ніж окремо один хліб і один шматок смаженого м'яса, але він займає один слот, в цьому його перевага, бо їжа не стакається.
Фактично можна додати що завгодно, навіть (вставте слово), але потрібно щоб ця їжа була практичною. Наприклад, додати уху - не практично, бо вона, скажімо, має готуватись з двох рибин і однієї миски. Навіть якщо вона буде відновлювати стільки скільки дві риби, то вона залишить за собою миску після вживання, а це те саме, що носити з собою дві риби (не зовсім, але ви мене зроз)
Саме через це я обрав додавати сендвічі, бо це дуже очевидна річ, коли треба вмістити кілька інгредієнтів в одну страву.
Тому якось так)
На скріні, до речі, BTS, ось вони з ліва на право: Бутер з Рибою, Половина Хліба, Плитка Шоколаду, Бутер з Яйцем, Бутер з М'ясом, Бутер з Медом, ???, Яєшня і Морозиво.
Список їжі буде поповнюватись, але пізніше😘
Оцей підбір їжі не такий вже і простий, як може здатися. Основна ціль нових страв полягає в тому, щоб гравець міг в одному слоті носити їжу, яка відновлює більше хп, бо в софтвінді їжа не стакається.
Тобто, бутер з м'ясом відновлює менше хп ніж окремо один хліб і один шматок смаженого м'яса, але він займає один слот, в цьому його перевага, бо їжа не стакається.
Фактично можна додати що завгодно, навіть (вставте слово), але потрібно щоб ця їжа була практичною. Наприклад, додати уху - не практично, бо вона, скажімо, має готуватись з двох рибин і однієї миски. Навіть якщо вона буде відновлювати стільки скільки дві риби, то вона залишить за собою миску після вживання, а це те саме, що носити з собою дві риби (не зовсім, але ви мене зроз)
Саме через це я обрав додавати сендвічі, бо це дуже очевидна річ, коли треба вмістити кілька інгредієнтів в одну страву.
Тому якось так)
На скріні, до речі, BTS, ось вони з ліва на право: Бутер з Рибою, Половина Хліба, Плитка Шоколаду, Бутер з Яйцем, Бутер з М'ясом, Бутер з Медом, ???, Яєшня і Морозиво.
Список їжі буде поповнюватись, але пізніше😘
❤🔥57🤮22😍8👍5🍓2😎2😁1🤔1
Артур Selfdotcom
поки ось так. Оцей підбір їжі не такий вже і простий, як може здатися. Основна ціль нових страв полягає в тому, щоб гравець міг в одному слоті носити їжу, яка відновлює більше хп, бо в софтвінді їжа не стакається. Тобто, бутер з м'ясом відновлює менше хп…
той хто поставив ригачку буде їсти страву в сьомому слоті, зроз?
😁64🤮21😢4🍓3💋3🗿3😨2👍1
Media is too big
VIEW IN TELEGRAM
Найкраще що я бачив за сьогодні 💯
Я б глянув і 20+ серій такої штуки 😇
(Там про майнкрафт чесно)
Я б глянув і 20+ серій такої штуки 😇
(Там про майнкрафт чесно)
❤🔥38😁10
Осьо до мене звернулись щоб я поширив збір. Тому долучайтесь в кого є можливість:
❤27❤🔥4👍3🔥2🍓1
Forwarded from Артем
This media is not supported in your browser
VIEW IN TELEGRAM
На відео ви бачите наслідки російського обстрілу, тачки, на які збирають звичайні українці - теж ламаються
231 батальйон 128 бригади Сухопутних військ України потребує нашої допомоги!
Гроші підуть на ремонт машин. В одній пошкоджена підвіска, проблеми з ходовою, форсунками та гідро-підсилювачем керма. Також необхідно купити нову резину, і це лище 1 з 3.
Закиньте скільки зможете, це все допоможе нашим захисникам відремонтувати машини і продовжувати нищити окупантів
🎯Ціль: 70 000.00 ₴
🔗Посилання на банку
https://send.monobank.ua/jar/99KJUjrrqX
💳Номер картки банки
5375 4112 1327 2532
231 батальйон 128 бригади Сухопутних військ України потребує нашої допомоги!
Гроші підуть на ремонт машин. В одній пошкоджена підвіска, проблеми з ходовою, форсунками та гідро-підсилювачем керма. Також необхідно купити нову резину, і це лище 1 з 3.
Закиньте скільки зможете, це все допоможе нашим захисникам відремонтувати машини і продовжувати нищити окупантів
🎯Ціль: 70 000.00 ₴
🔗Посилання на банку
https://send.monobank.ua/jar/99KJUjrrqX
💳Номер картки банки
5375 4112 1327 2532
👍57🫡10❤🔥7💋3🔥2🍓2❤1
До речі, сьогодні буде стрімчик (як завжди о 18:xx) Налаштуйте себе на фентезі пригоду)
❤43🤯6🔥5👌3❤🔥1🍓1💋1
наче перший раз не надіслалось, тому кидаю ще раз. Стрім почався: https://youtube.com/live/Giib24Nuni0?feature=share
YouTube
починаємо життя в фентезійному світі створеному AI
задонатити Ґедзю:👉 https://donatello.to/Gedz
Мій ТГ: https://t.me/gedz1
Дс софт вінд: https://discord.gg/SwP7WYnwjw
Мій ТГ: https://t.me/gedz1
Дс софт вінд: https://discord.gg/SwP7WYnwjw
🤩21❤5❤🔥2🍓2
Артур Selfdotcom
наче перший раз не надіслалось, тому кидаю ще раз. Стрім почався: https://youtube.com/live/Giib24Nuni0?feature=share
В ютуба почались проблеми, тому змушений був закінчувати... І як завжди на найцікавішому👀
Отже, короткий переказ того що сталося з нашим головним героєм (далі "гг":
-гг прокинувся без пам'яті вночі серед поля оточеним лісами та горами зі всіх сторін
-в гг при собі були:кілька срібних і золотих монет, зламаний компас, шматок мапи, і ніж
-між гір, вдалині, ми помітили село і вирушили до нього.
-в селі була кузня, в якій, в коваля, ми розпитали про ніж, що був з нами. Він сказав, що це рідкісних ельфійський клинок, зачарований на вічну гостроту.
-далі ми відправились в таверну, в якій двоє бандюків вчинили галас, щоб непомітно обікрасти відвідувачів.
-гг побився з ними і зміг перемогти. За це корчмар безкоштовно нас погодував і дозволив залишитись на ніч (також безкоштовно)
-наступного дня ми придбали трохи їжі в дорогу і вирушили в ліс біля села попрактикуватись в володінні ножем.
-перед виходом в ліс ми також знову зайшли до коваля і запитали чи він впізнає місце яке позначено на мапі, що була з нами коли ми поокинулись
-Коваль сказав, що впізнає місцевість, це були Чорні Гори, але точно він не міг сказати
(Чорні Гори знаходяться десь в районі території орків)
-далі в лісі ми провели весь день і вечір за тренуванням, і коли зовсім звечоріло, ми вирішили пополювати на нічних тварин.
-помітивши зайця гг спробував його вполювати, але заєць виявився пруткішим(розумнішим) від гг і зміг втекти.
-поки ми ганялись за зайцем на нас напав вовк, але гг зміг його відлякати почавши голосно кричати
-трохи заблукавши ми змогли знайти дорогу назад до села
-вже в селі ми вирішили погуляти нічними околицями і зустріли таємничу незнайомку в чорній накидці, яка сказала нам, що знає хто такий гг
І на цьому ютуб почав лагати, тому я вирішив на цьому закінчити😌
Наче нічого не забув.. якщо забув, то напишіть в коментах)
Дякую всім хто був на трансляції і подвійне дякую всім хто донатив, люблю вас♥️
Отже, короткий переказ того що сталося з нашим головним героєм (далі "гг":
-гг прокинувся без пам'яті вночі серед поля оточеним лісами та горами зі всіх сторін
-в гг при собі були:кілька срібних і золотих монет, зламаний компас, шматок мапи, і ніж
-між гір, вдалині, ми помітили село і вирушили до нього.
-в селі була кузня, в якій, в коваля, ми розпитали про ніж, що був з нами. Він сказав, що це рідкісних ельфійський клинок, зачарований на вічну гостроту.
-далі ми відправились в таверну, в якій двоє бандюків вчинили галас, щоб непомітно обікрасти відвідувачів.
-гг побився з ними і зміг перемогти. За це корчмар безкоштовно нас погодував і дозволив залишитись на ніч (також безкоштовно)
-наступного дня ми придбали трохи їжі в дорогу і вирушили в ліс біля села попрактикуватись в володінні ножем.
-перед виходом в ліс ми також знову зайшли до коваля і запитали чи він впізнає місце яке позначено на мапі, що була з нами коли ми поокинулись
-Коваль сказав, що впізнає місцевість, це були Чорні Гори, але точно він не міг сказати
(Чорні Гори знаходяться десь в районі території орків)
-далі в лісі ми провели весь день і вечір за тренуванням, і коли зовсім звечоріло, ми вирішили пополювати на нічних тварин.
-помітивши зайця гг спробував його вполювати, але заєць виявився пруткішим(розумнішим) від гг і зміг втекти.
-поки ми ганялись за зайцем на нас напав вовк, але гг зміг його відлякати почавши голосно кричати
-трохи заблукавши ми змогли знайти дорогу назад до села
-вже в селі ми вирішили погуляти нічними околицями і зустріли таємничу незнайомку в чорній накидці, яка сказала нам, що знає хто такий гг
І на цьому ютуб почав лагати, тому я вирішив на цьому закінчити😌
Наче нічого не забув.. якщо забув, то напишіть в коментах)
Дякую всім хто був на трансляції і подвійне дякую всім хто донатив, люблю вас♥️
👌28😭6❤4😇3🔥2🍓2❤🔥1🥰1🫡1💅1
о який гарний відосик, до речі, зроблений в софтіндику🥰
by STurtle
https://youtu.be/tvIdbbf2zHU?si=UBjuQQZoNqZPqXTo
by STurtle
https://youtu.be/tvIdbbf2zHU?si=UBjuQQZoNqZPqXTo
YouTube
Soft Wind: Farlands
#softwind #gedz #minecraft #farlands #oldminecraft
🤩31💅8❤🔥3❤3🔥3👍1🥰1🍓1
Оновлення Soft Wind Beta 0.4 вже майже готове!) мені залишилися лише мінімальні речі відполірувати і все (за жарти про полірування мінімальних речей забаню)
Але сьогодні досить з мене розробки, я і так весь день сидів ось так:👷
Го тоді, якщо наставите плюси, то продовжимо сьогодні пригоду нашого безіменного головного героя?)
Але сьогодні досить з мене розробки, я і так весь день сидів ось так:
Го тоді, якщо наставите плюси, то продовжимо сьогодні пригоду нашого безіменного головного героя?)
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
👍52❤8🍌5❤🔥3🥰3🤩3🔥1🍓1